Ярославский послал Кернеса?

Статус: Offline
Реєстрація: 26.09.2006
Повідом.: 3339
Ярославский послал Кернеса?

Источник

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Місто шукає можливість забезпечити фан-зону електрикою
Міська влада розглядає варіанти забезпечення фан-зони електроенергією, після того як керівництво готелю «Харків-Палас» відмовило в наданні своїх резервних потужностей.

Про це сьогодні, 6 квітня, під час візиту португальської делегації до Харкова повідомив директор Департаменту з питань підготовки Євро-2012 з футболу Олександр Нечипоренко.

...

У зв'язку з цим оператор «Holiday service», що координує роботу фан-зони, звернувся до керівництва готелю «Харків-Палас» з проханням надати їм 500 кВт відсутньої електроенергії з власних резервних потужностей, які, за словами Олександра Нечипоренка, є в готеля.

«Тим не менше, оператор отримав негативну відповідь, яку доведеться враховувати в подальшій роботі. Тепер для функціонування фан-зони потрібно буде встановити дизельні генератори, що не зовсім зручно для харків'ян і гостей міста: це і вихлопи, і шумна робота агрегатів, і запахи. Думаю, що це навряд чи прикрасить роботу фан-зони», - підкреслив директор департаменту.

За його інформацією, на сьогодні йде підрахунок потрібної кількості генераторів. Вони розміщуватимуться в сквері за пам'ятником Леніну.
 
А якби не готель Ярославського? Тоді що? Енерджайзер-Гепа про батарейки забув. І універ в цей час не працюватиме, може надати потрібну потужність, чи аби отот на Ярославського погавкати?
 
для лунопарков и концертов где-то ж находится энергия
 
а чем они раньше думали? вот тем местом теперь пусть и разгребают.
 
Послал и уже давно. Вроде речь идет о площади свободы.
 
при чем тут послал? Или им эта резервная электричества для прикола? Чтобы айфоны подзаряжать? Не хочется ж облажаться на Евро из-за "зоны"
 
На Матросова два или три года назад построили электроподстанцию для Евро. Или то только для стадиона?
 
На Матросова два или три года назад построили электроподстанцию для Евро. Или то только для стадиона?

А как дотянуть?
Интересно, чем вообще думали, когда выдавали техусловия, тому же Ярославскому на подключение к сетям.:D
Про энергообеспечение гостиницы не знаю, но не думаю, что автономное.
 
ну и статья... Я прочитал ничего не понял. О чем речь вообще? Где эти фан зоны и фаны чего вообще?

о том, что у гостиницы Ярославского, на самом деле, нет никаких резервных мощностей ;)
 
там выход метро есть Держпром, вот пусть в тунелях хоть с морозова хоть с матросова и проложат ,метро может дать
 
І універ в цей час не працюватиме, може надати потрібну потужність, чи аби отот на Ярославського погавкати?
Вы таки не поняли - зaчем тот универ, когда можно хорошо попилить бабок на дизелях и солярке, дa еще и сделав другого виноватым. :)
 
у готеля своя подстанция на пол мегаватта
 
Хорошее название темы. Хоть кто-то осмелился послать Гепу.
Но почти 100 лет назад это уже было озвучено. Прилетел воробей (в народе называемый ж/д, так что все сходится с Ярославским, и: "Вот и нету таракана"
 
Почему сразу такие выводы? Просто нет технической возможности. Глупо отдать свою резервную станцию, чобы на площади горели фонари и работали холодильники с пивом. а в это время во всем отеле не будет света. это в случае аварии.
 
Источник

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Місто шукає можливість забезпечити фан-зону електрикою
Міська влада розглядає варіанти забезпечення фан-зони електроенергією, після того як керівництво готелю «Харків-Палас» відмовило в наданні своїх резервних потужностей.

Про це сьогодні, 6 квітня, під час візиту португальської делегації до Харкова повідомив директор Департаменту з питань підготовки Євро-2012 з футболу Олександр Нечипоренко.

...

У зв'язку з цим оператор «Holiday service», що координує роботу фан-зони, звернувся до керівництва готелю «Харків-Палас» з проханням надати їм 500 кВт відсутньої електроенергії з власних резервних потужностей, які, за словами Олександра Нечипоренка, є в готеля.

«Тим не менше, оператор отримав негативну відповідь, яку доведеться враховувати в подальшій роботі. Тепер для функціонування фан-зони потрібно буде встановити дизельні генератори, що не зовсім зручно для харків'ян і гостей міста: це і вихлопи, і шумна робота агрегатів, і запахи. Думаю, що це навряд чи прикрасить роботу фан-зони», - підкреслив директор департаменту.

За його інформацією, на сьогодні йде підрахунок потрібної кількості генераторів. Вони розміщуватимуться в сквері за пам'ятником Леніну.

Я нихуя не понял, но 500кВт, это как бы очень дохуя. В фанзоне собрались климат менять?
 
Я нихуя не понял, но 500кВт, это как бы очень дохуя. В фанзоне собрались климат менять?

аха, во избежания проноса запрещенных предметов в фан-зоне устраивается неимоверная жара (+ к температуре воздуха :D ) и вход туда только голяком :іржач::іржач::іржач:
 
я предлагаю банить за укр язык
 
Назад
Зверху Знизу