Як воно без родини?

Статус: Offline
Реєстрація: 14.05.2008
Повідом.: 20198
Як воно без родини?

2 місяці тому, я непокоячись за родину відправиви жінку з дітьми за кордон.
З одного боку я радий що вони в безпеці, але з іншого я дуже сумую по ним. Моє жіття перетворилось у суцільну функцію. Я працюю заради них і не знаю що мені робити в інший час окрім пити.
Може в когось те ж східна ситуація. Як ви знаходите наснагу для життя?
 
Re: Як воно без родини?

а скоро еще повестку получишь - вообще заепись будет :D
кто-то в европах выставляет фоточки на фоне эйфелевой башни и крайнюю озабоченность положением дел в Украине, а кто-то тут сидит и ждет прилет очередной от кацапья...
 
Re: Як воно без родини?

та ж фігня.
тіки я не бухаю то му що потім ще гірше.
взагалі, рятує спорт.
дуже багато фізухи не дають мозоку сил на зайве думання
Таке

Ще я намаюсь підтримувати повсякденне життя. дивитись футбол, болтати с друзями про все.
Але, все одно, таке
 
Re: Як воно без родини?

та ж фігня.
тіки я не бухаю то му що потім ще гірше.
взагалі, рятує спорт.
дуже багато фізухи не дають мозоку сил на зайве думання
Таке

Ще я намаюсь підтримувати повсякденне життя. дивитись футбол, болтати с друзями про все.
Але, все одно, таке

Не думав про зворотню сторону спорту у воєнний час? Тебе, такого стрункого і м”язистого побачить воєнком. Фінал зрозумілий.
Інша справа бухенький маргінал.
 
Re: Як воно без родини?

:кава2:-КакБіСТРО?

Всьопустіть...ПО"Круг"-!!!U!!!

Да-да...)
 
Re: Як воно без родини?

я так думаю на ето и был расчёт - не каждая жена бросит мужа . к тому же многие были домохозяйками
Я сам наполягав щоб вони поїхали. Я дуже непокоюсь за дітей. Жінка не хотіла, але я довів їй що безпека дітей важливіше.
 
Re: Як воно без родини?

2 місяці тому, я непокоячись за родину відправиви жінку з дітьми за кордон.
З одного боку я радий що вони в безпеці, але з іншого я дуже сумую по ним. Моє жіття перетворилось у суцільну функцію. Я працюю заради них і не знаю що мені робити в інший час окрім пити.
Може в когось те ж східна ситуація. Як ви знаходите наснагу для життя?

Ебать чувак, ты не мой брат-близнец случаем?:пиво::yahoo:
Наснагу нахожу в готовке, и отвлекает, и деда кормить надо, а пара часов в день как с куста.
Правда, тут кухня-сарай, убитая совковая печка и всратая утварь. Позавчера не выдержал, купил сковородку.
И работа есть, и бабки капают, а потратить тупо не на что, кроме донатов на армию.
Хочется иногда купить что-то для души, типа гитары, бо все 4 дома остались, так потом с ней таскайся, она ж место занимает.
 
Re: Як воно без родини?

:кава2:-НетвоєділО!

ЯСамАВирішуЩО-БУДЕ-ПОТ-іМ)))
 
Re: Як воно без родини?

:кава2:-ЯВообщєіЗПятєрНяшек!

Вот!
 
Назад
Зверху Знизу