Як "достукатись" до адміністрації Харкова з проханням про дитячого психолога

Алекс Фил

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 25.09.2018
Повідом.: 11
Добридень, ХарьковФорум! Потребую Вашої Допомоги: як мені вчинити і які мають бути мої кроки далі? Опишу ситуацію з психологом 12 дитячої поліклініки Харкова. (Вибачте за помилки, намагаюсь писати Рідною мовою, хоч і думаю на російській.)
Десь наприкінці 2022 року наш терапевт рекомендувала дитині познайомитися з новим психологом, Тетяною Васильовною.
Моя дитина глибоко відстає в розвитку, але, на мій подив, психолог чудово з нею взаємодіє. Нарешті нам пощастило зустріти "свою людину".
Я отримала багато корисних рекомендацій.
Паралельно із заняттями з дитиною Тетяна Василівна регулярно запитує у нас "зворотний зв'язок" про зміни у поведінці, як ми виконуємо домашнє завдання.
А ось тепер з'являється величезне АЛЕ- збільшилася кількість охочих потрапити на прийом до Тетяни Василівни-ми були одними з перших її пацієнтів і після декількох місяців записатися стає все важче, місця в її "блокноті запису" все менше.
Враховуючи "не прості" обставини, в яких опинилися українські діти, як мені і кого просити збільшити години прийому або навіть дні, зараз це просто смішно, прийом по 4 години у вівторок, четвер.
Діток "під кабінетом" стає все більше з кожним нашим приходом. Діти "війни", які втратили почуття безпеки, стабільності потребують психолога, також батькам необхідний той, хто пояснить, як підтримати дитину і пережити війну без глибоких травм.
Що робити, хто займається "часом" наших дитячих лікарів?
 
Назад
Зверху Знизу