"Я не кину свою державу". Зеленський піде на другий термін, якщо вибори будуть у 2024 році

Просто ідіоти не розуміють, що оце ось порушення етикету сприймається як хамство.
Воно було нічого в перший рік війні, навіть в перші місяці. Але зараз вно вже ні до чого і виглядає якимсь недолугим.
 
И еще одно в кадр попало. Що воно за таке слева?

b7e9d7c8e4e081765421662f0194e3f4_1702241270_extra_large.jpeg
А воно взагалі невідомо що то за люди. Прапор аргентини бачу. А прапор України мабуть десь проїбав їрмачок
 
Я вчора довго думала на ніч над питанням розподілу влади.
Усталена традиція - законодавча, виннавча та судова влада.
Навіть глянула зараз, як було з Януковичем. Його обов*язки виконував голова Верховної Ради Турчинов.
А зараз не можу зрозуміти, хто зустрічається з високими посадовцями замість Зеленського? На фото дивлячись.
Зараз, пишуть, Стефанчук - голова ВРУ. Але на фото не він. Того я по комплекції взнаю.
 
Аргентина може сприяти об’єднанню Латинської Америки навколо України та відіграти одну з провідних ролей в імплементації Української формули миру. Про це заявив Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю представникам латиноамериканських ЗМІ в Буенос-Айресі.

«Ми потужні на сьогодні в напрямі військовому, безпеки, диджиталізації. І я сказав, що ми в цьому напрямі готові співпрацювати, ділитися досвідом, брати ваш. Ми абсолютно відкриті в цьому, тому що питання безпеки на сьогодні – номер один», – констатував Володимир Зеленський.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 

Вкладення

  • images.jpg
    images.jpg
    18 КБ · Перегляди: 11
  • image.jpg
    image.jpg
    318.5 КБ · Перегляди: 10
Хтивий, що це за воно?
Я обязана его знать?
Из новых я узнаю только Зеленского и Залужного.
Может, еще Шмыгаля на фото признаю, и то не уверена.

Это наступнык чи шо?
думаешь жмурукий? оцей

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Спецслужбы Кацапстана его пиарят. ИПсО проводят.
Это если бы вместо хуйла с иностранными делегациями общался бы песков. :)
Не пойму, почему обслуга выполняет функции руководства страны?
Хотя этот вопрос из ряда - почему Зеленский нарушает этикет своими прикидами.
 
Это если бы невеста продолжала ходить в фате еще много-много лет, когда люди уже и забыли о той свадьбе.
 
Не видно столпотворения на пресс-конференции. Диджигилитация какая-то. :)

7e946c2bb51c102d3202e163c45f2538_1702281722_extra_large.jpeg
 
Этот стиль псевдомилитери отыграл свою роль в первые месяцы, когда в других странах сочувственно смотрели - да этому парню даже переодеться некогда!
Сюда же и лжигилитация, которой он помахивает. В чему она западу во время военного положения?
 
Это если бы вместо хуйла с иностранными делегациями общался бы песков. :)
Не пойму, почему обслуга выполняет функции руководства страны?
Хотя этот вопрос из ряда - почему Зеленский нарушает этикет своими прикидами.
Обслуга в даному випадку контролює яка інформація доходить до президента, а яка ні. Ну і як перекладі його потоку його слів виступають.
 
Назад
Зверху Знизу