Из жизни участников хозяйственного раздела.

Был вчера в Киеве... войны нет от слова вообще. Ну кроме непонятных типа волонтеров с ящиками для денег. Музон на улицах, в наливайках очереди ну и тому подобное и никаого напоминания о происходящем в стране. Грустно это и чревато...
Так у нас тоже, народ гуляет, под наливайками компании стоят, музыка бубнит из проезжающих автомобилей и в парках!
 
Отрезной диск по металлу с многообещающим названием. :D:сарказм:
 
Одесская коммуналка
 
Про батарейки для акумуляторного електроінструменту.
Я користуюся системою M18 Milwaukee. Маю кілька 12 А*г батарейок, вони почали потроху здавати після 4 років роботи. Як це проявилося - індикатор заряду не засвічується повністю, світяться 2 чи 3 лампочки. На батарейці 9 А*г взагалі не світилося нічого, вона відмовлялася заряджатися.

В чому проблема. Справа в тому, що Мілуока використовувала нові ячейки в своїх батарейках, і у деяких з цих ячейок, як виявилося потім, є проблема з саморозрядом. Це нові (для 2019 року) високотокові Самсунги на 3 (в 9 А*г) або 4 (для 12 А*г). Автомат балансування ніхто в акумулятор не ставив, тому одна погана ячейка з часом вб'є всю батарею.

Як виправити. Або відправити батарею на перепаковку, або розібрати і зарядити кожну групу ячейок окремо. Якщо проблема з неповним зарядом тільки проявилася, ємність відновиться повністю. Останній варіант - втиснути в акумулятор малогабаритний активний балансир, щоби всі ячейки розряджалися однаково, так я і хочу зробити.

Приблизно в 2022 році ця проблема була більш-менш вирішена. Тому будьте обережні, купуючи вживані батареї.
 
Народ, а у кого есть номер телефона Константина (Koha) электрика с форума?
 
Назад
Зверху Знизу