Історія вашого "звуку"

1702403814793.png
 
всё дело в мелочах.
фильтр небось поставил торовый..
ооо..у меня тор валяется.буду мастерить.
а то нихуя не делаю.само всё делается.похуизм иногда полезен.
Тор из за отсутствия магнитного зазора, более склонен к подмагничиванию постоянным током и соответственно к «гудению», для этого ставится отсекатель постоянки (конденсаторы с диодами), всякие развязывающие трансформаторы, или сразу два (220/на-на/220), всякими синфазными дроселями и LC фильтрами помехи до конца не подавить, нужен якорь (ХОРОШЕЕ ЗАЗЕМЛЕНИЕ), и чем ближе к розетке тем лучше, особая проблема если в доме есть старые лифты, тут помимо помех надо ещё и с бросками напряжения бороться.((
 
1703434192205.png

Шо там ваша японія в естетіке понімает..😁
вот он могучій представітель совкового лампового магнітофонапрома..🤭
Наверняка откуда -то спізженний.. :D :D
Переключатель справа спижжен с проигрывателя Аккорд 33/45/78
 
В россии стало нормой извинятся :D

 
Понеслась мулька по розеткам. Нашёл звучащий вариант и пришлось сделать несколько и разных, ибо понравилось не только мне))
Бачив ваше оголошення на олх :рл:


1704542152476.png


5000 грн за саморобний "подовжувач" без дроту??? :D

Роз'єм С13, який ви використовували, розрахований на максимальний струм 10А.
Це максимум. Китайський з Aliexpress, дай боже, щоб 5А витримав.

Хай буде 10А
10 / 6 = 1,6A на 1 розетку! Яка ганьба... З вами все нормально взагалі?

Ви ще 10 розеток підключіть на 10А роз'єм. Щоб було по 1А на розетку.

Який жах... Ще й із дерева! Щоб напевно спалахнуло. :рл:


1704543291259.png


Вся суть аудіофілів - "зробити красиво" з речей, які не призначені для цього.
Цей роз'єм створений для підключення одного пристрою, наприклад принтера або монітора. А не для того, щоб ви на нього 6 розеток вішали.
 
Останнє редагування:
Цей роз'єм створений для підключення одного пристрою, наприклад принтера або монітора. А не для того, щоб ви на нього 6 розеток вішали.
Все нормально там.
Моя система, коли максимально навантажена (працюють 3 підсилювачі, процесор, проєктор і мультимедійний комп), жере десь 500-600 Вт. Інші споживачі (програвач вініла, компакт-дисків) - взагалі сльози. І це з дубовою акустикою динаудіо, у якої чутливість 85 дБ/Вт.


Якщо подобається, як звучить - то і хєр з ним. А я звучанням "пілота" з Ікеї на 7 розеток цілком задоволений.
 
Все нормально там.
Моя система, коли максимально навантажена (працюють 3 підсилювачі, процесор, проєктор і мультимедійний комп), жере десь 500-600 Вт. Інші споживачі (програвач вініла, компакт-дисків) - взагалі сльози. І це з дубовою акустикою динаудіо, у якої чутливість 85 дБ/Вт.


Якщо подобається, як звучить - то і хєр з ним. А я звучанням "пілота" з Ікеї на 7 розеток цілком задоволений.
"У ненормальних все гаразд"
А навіщо взагалі потрібен цей роз'єм? Можете відповісти?
Ніхто у світі не випускає подовжувачів із роз'ємом.
Напевно весь світ ідіоти, вони не чули, як роз'єм додає нижніх частот у звук та сніжає струм підключення с 16А до 10А

1704551587006.png


Людина продає в інтернеті саморобний електричний пристрій.
Який ніяк не маркован і ніде не написан максимальний струм.
З чого ви вирішили, що покупець буде підключати низькопотребляеміе електроприлади?
 
Останнє редагування:
Ніхто у світі не випускає подовжувачів із роз'ємом.
Випускають, ще й як! Власне, будь-який УПС, стабілізатор, регенератор - це як раз подовжувач з роз'ємом і є.
А для аудіофілів роз'єм - це взагалі обов'язково, інакше як вони кабелі живлення підбирати будуть?

З чого ви вирішили, що покупець буде підключати низькоприйнятні електроприлади?
З того, скільки оце подєліє коштує. Кому реально щось треба підключати щось побутове, його не купить.
І так, сертифіковані і промарковані подовжувачі на 2500 В*А дуже добре горять, коли до них підключити на пару годин індукційну плитку на 1000 В*А. У мене такий, куплений в Елмірі, поплавило цього літа. Добре, що не закоротило і не вбило інвертор. На кабелі написано 1 мм2, реально там - 0.4.
 
Випускають, ще й як! Власне, будь-який УПС, стабілізатор, регенератор - це як раз подовжувач з роз'ємом і є.
А для аудіофілів роз'єм - це взагалі обов'язково, інакше як вони кабелі живлення підбирати будуть?


З того, скільки оце подєліє коштує. Кому реально щось треба підключати щось побутове, його не купить.
І так, сертифіковані і промарковані подовжувачі на 2500 В*А дуже добре горять, коли до них підключити на пару годин індукційну плитку на 1000 В*А. У мене такий, куплений в Елмірі, поплавило цього літа. Добре, що не закоротило і не вбило інвертор. На кабелі написано 1 мм2, реально там - 0.4.
Screenshot_19.png

это патаму шо ты заземление не применил...ящичек с землей.чернозем желательно.
 
Назад
Зверху Знизу