Голова Укрпошти за січень отримає майже 2 млн грн зарплати

Прибыль как всегда фейк.

Не згоден.

Прибуток від торгівлі пряниками, печівом, туалетним папіром, дешевим милом та одеколоном всеж якийсь гадаю є. Бо продавчині з Укрпошти так жалісно просять щось купити з перерахованого (посилаються що вних на тую продаж ПЛАН), що хтось та й купляє мило чи печіво на пошті. А це всеж таки який-не який, а прибуток.

Відділення Укрпошти схожі на сільскі кіоски 90-х де продається усілякий мотлох.

А ось завести базу клієнтів за телефонними номерами, як це зроблено на Новій пошті якось руки в начальства Укрпошти за 2 роки не дійшли. Та тієж зрозуміло - то дератизація (бо щури розвелися печіво жерти), то поштові марки переоцінювати, то сільских поштарів на 0,25 ставки переводити - діл багато, ніколи просту клієнтську программу у компи Укрпошти завести.
 
Невиконання обов'язків за трудовим контрактом.

Давайте я с другой стороны попробую.
Ежегодно составляется финансовый план предприятия, который утверждается профильным министром. В этом плане отображаются финансовые расходы, в том числе расходы на зп сотрудникам, от руководителя до листоноши (см. стартпост). Т.е. размер зп и вознаграждения менеджера согласован с правительством и им же утверждён.
У меня вопрос ко всем страдающим от непомерной, по их мнению, зарплаты главы Укрпошти - это полная некомпетентность правительства партии Зеленского, утвердившего такие показатели финплана на 2020 год Укрпошты или там есть пидарасы, которые платят ему большую зарплату и заставляют с ними делиться, т.е. занимаются вымогательством?
 
Только непонятно. Судя по табличке это за месяц, "Факты" пишут за год.
 
Судя по его предыдущему опыту, это опытный специалист по доведению предприятий до банкротства с последующей скупкой или поглощением. Очевидно и задача у него по максимуму выкачать денег из гос бюджета и быстро довести до банкроства, чтобы потом продать то что останется за бесценок в частную собственность.
 
Ку-ку, зелибобы:D

Чиновники Мінкульту задекларували величезні новорічні премії.

Зокрема, міністр культури Володимир Бородянський задекларував за грудень заробітну плату в розмірі 112 904 гривні.

Перший заступник міністра Анатолій Максимчук задекларував зарплату розміром в 248 021 гривню.

Заступник міністра культури Ірина Подоляк отримала в грудні зарплату в 240 478 гривень.

Заступник голови Мінкульту Володимир Шумілін отримав за грудень 154 233 гривні.

Заступник міністра культури Світлана Фоменко задекларувала в грудні зарплату розміром в 139 303 гривні.

Державний секретар Мінкульту Ростислав Карандєєв отримав в грудні 497 709 гривень.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
У меня вопрос ко всем страдающим от непомерной, по их мнению, зарплаты главы Укрпошти - это полная некомпетентность правительства партии Зеленского, утвердившего такие показатели финплана на 2020 год Укрпошты или там есть пидарасы, которые платят ему большую зарплату и заставляют с ними делиться, т.е. занимаются вымогательством?
Як я пам'ятаю то таку зарплатню зробив ще Гройсман при Порошенці. У Зеленського часу ще не вистачило розгрісти усе. щр накоїли "папередніки".
 
Ты не ответил на мой простой вопрос: почему вы кацапы, такие тупые? А теперь, по ходу крайнего твоего сообщения возник ещё один вопрос: почему вы кацапы такие брехливые?
Только не надо оправдываться, типа ты не кацап. Защищать Коболева, через которого Хуйлу идут денежки украинцев могут только кацапы.:іржач:

Ты про того Коболева, который трахал газпром все время? Арест имущества там, выиграный арбитраж. Ну вот ты и сам отвечил, почему кацапы тупые. Пытаться выдать руководство нафтогаза, которое гоняла газпроп по судам по всей европе за прокацапских - это реально ниже принтуса.
 
"На проїданіє" долари теж йдуть за кордон. Треба купляти товари широкого вжитку, джинси тіж самі у Бангладеш, чи кросівки з Індії, томати з Туреччини ..... обладнання задля нафтової галузі, Мерседеси, Тойоти, телеприймачі та так далі. Тож майже усі доляри йдуть за кордон.

Ну да. Но товары же они получают. А производство товаров - не бесплатно.
 
Як я пам'ятаю то таку зарплатню зробив ще Гройсман при Порошенці. У Зеленського часу ще не вистачило розгрісти усе. щр накоїли "папередніки".

Святая простота. Какое время у клоуна? Что он там разгрести может?
 
О, тут быдлу еще новостей подвезли, скоро у него будет гореть... Гореть и гореть...

Коболев и Витренко получат премии в 700 миллионов

Топ-менеджмент "Нафтогаза" получит премию в размере 1% от 2,9 миллиарда долларов, которые выплатит Украине российский "Газпром".

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Да нет, я про тебя! Почему вы, кацапы, такие тупые? :іржач:

Тебе за такую низкосортную работу никто не даст премии... Я там написал уже для вшей братии, можете охать и вздыхать уже за вторую часть премии руководству нафтогаза.
 
Не все в мире можно купить за деньги, господа кацапы! :іржач:

Даже тут ты говоришь как они. Это они там любят кричать, что бедные, но духовитые. Потому что наблюдательный совет нафтогаза например состоит из европейский специалистов. надеюсь до деградации, что например англичане - это кацапы - ты не дошел еще?
 
Был на укр почте, там протертый линолеум. Советская полированная мебель.
 
Я никого не защищаю, и далек от темы, но есть практика когда топ менеджмент получает процент от прибыли и лучше уж пусть отваливают процент если прибыль растет, чем разворовывают...


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Получается у главы Укрпочты в год 950 тыс долларов, а у главы американской почты USPS 286 тыс долларов в год.
 
Ну да. Но товары же они получают. А производство товаров - не бесплатно.

Тож субсидуються американські, японські, корейські та алеманські виробники (ще індуські - а це вже третья єкономіка Світу) та їх прибуток та розвиток.
 
О, тут быдлу еще новостей подвезли, скоро у него будет гореть... Гореть и гореть...



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тутой як раз усе гаразд - бо Вітренко та Коболев діло зробили та завели у Країну три мільярди долярів кешом та ще контракт на 5 років на транзит газу.

А що зробило керівництво Укрпошти? Придбало новенкі Рено за тіїж доляри, що заробили Вітренко з Коболевим. Уся рехворма Укрпошти виявилась у придбанні новеньких бусиків Рено та розширенням асортименту на поштових відділеннях (окрім печива зараз стали торгувати ще й вафельками).

Ось що завадило замість Рено придбати вітчизняні "Богдани" без сидінь, як тіїж грузові бусики накшталт Рено? "Богдан" це який не який, а всеж вітчизняний виробник, хочаб частково. Богдани виявили себе як витривалі автівки у якості маршруток, тож й на Укрпошті добре б відробили.

Натомість керівництво Укрпошти субсидувало французьского виробника та прибуток французської компанії та ще й підсадило Країну на багаторічні валютні витрати на обслуговування тіїх Рено.
 
Святая простота. Какое время у клоуна? Что он там разгрести может?

Подивимось. Клоуни вони так розгрібають, що Михайла Сергійовича Євдокимова пришлось прибирати. Алеж внас не РФ, тож надія на розгрібання є.
 
"І ці туди ж...
Згадую парламентські вибори 2014го... Наче й більш-менш адекватних людей в Раду вибрали... Але куди там... То Наєму зарплатні мало... То Гопко... Мовляв, як хочте, щоб ми не крали, то платіть більше, чим ми могли б вкрасти! Тьфу, бля!.. Ще ніхера не зробили путнього, а вже премій по мільйону собі понавиписували, корчаки довбані!..
Певно, в кориті є якась чарівна сила - чим більше з нього жереш, тим більше хочеться жерти. Ось і "слуги" туди ж... Тільки носа встромили в те корито, вже лящать - ще хочу! А я за них повинен перед порохоботами червоніти, та відгавкуватись, що вони по малолєтству рамси попутали...
Коротше кажучи, віршик, що був мною написаний для тодішніх наємів, актуальний і досі...
Зеленський, роби висновки! Поки що - жовта картка!

"СВИНЯ"

Не веселі, хлопці, справи…
Доля тане на корнЮ…
Бо ріднесенька держава
піднесла мені «свиню»…

Я не бовдур, не нікчема,
та й робота по-мені.
Лиш єдина є проблема -
не хватає зарплатні.

Жінка фиркає, і крає
бідне серденько моє…
Репетує, попрікає…
Навіть , цеє… Не дає…

Та прочув я звістку з Ради.
Там який-то депутат
вніс закон – усім хто крАде
треба збільшити оклад !

Ні хера собі кульбіти!
Трохи зі стільця не впав!
Що ж мені тепер робити?!
Я ж і цвяха ще не вкрав?!

Ладно, думаю, прикрашу
біографію злегка…
Ранок… Йду в контору нашу,
до свого керівника….

- Драстє Вам, Артур Єфімич…
Хтів зізнатись про біду…
Справа в тім, що я на фірмі
все, що бачу, те й краду….

Вчора – пачку електродів…
Позавчора – «двійки» лист…
Не коваль я, шеф, а злодій.
Ось такий у мене хист…

А тому, прошу підняти
кровні грошики мої!
Бо казали депутати:
пільги – лиш для крадіїв!..

Гаром, бляха, засмерділо ...
І тікать нема куди….
В шефа аж чоло спітніло…
Отже, все… Чекай біди.

- Сто чортів тобі в печінку!
Так віддячив ти мені?!
Охорона!..
- Рилом в стінку!..
І кийками по спині…

Так я, братіки, роботу
здуру спекався свою…
От сиджу… Фунфир напроти…
П’ю, і плачу… Плачу, й п’ю ….
.........................................
Я, напевно, втратив кебу,
що повірив у брехню…
Злодіям - цугундер треба,
а не панську зарплатню.
"

Автор - Игорь Цырульников
 
Интересно, сколько получает глава новой почты?
 
Назад
Зверху Знизу