Где в Харькове починить детский электромобиль?

Ви взагалі читаєте що вам ТС відповідає?
Мотор взагалі не видає звуків! Він не крутиться взагалі!!! Який нахуй редуктор? :рл:

Ну да, прикинь, он может не выдавать звуков если его вал внутри заклинило, а колеса могут двигаться от других целых или полуцелых приводных валов. Там пластиковые валы, которые легко разрушаются. Причем разрушение начинается с малых. Или представь себе его перекос с упором в стенку, какие ты там звуки услышишь я не знаю)
 
Ну да, прикинь, он может не выдавать звуков если его вал внутри заклинило, а колеса могут двигаться от других целых или полуцелых приводных валов. Там пластиковые валы, которые легко разрушаются. Причем разрушение начинается с малых. Или представь себе его перекос с упором в стенку, какие ты там звуки услышишь я не знаю)
Гадаю там два мотора. І вірогідність що обидва заклинило так що жоден двигун не крутиться - невелика.
Та і взагалі такі іграшки повинні бути розраховані що дитина рано чи пізно упреться в нерухомий об'єкт з натисненою педалькою.

Треба відкривати і дивитись.
Проте я ставлю на запобіжник (70%), вихідні транзистори (хоча якщо там клацає реле, то немає там ніяких транзисторів, а все значно простіше - 10%) і редуктори (3%).
 
Назад
Зверху Знизу