Фотографии животных...

Re: Фотографии животных...

Синиця блакитна (лазоревка)
Як не дивно, але я вперше сьогодні зустріла синицю блакитну, так що бажання загадала ;)

zobrazhennia_2022_02_06_193834.jpg


zobrazhennia_2022_02_06_193923.jpg


zobrazhennia_2022_02_06_194001.jpg
 
Re: Фотографии животных...

Жовна зелена. Я вже знаю де їх шукати, у кожного птаха своя ділянка. Починає підпускати мене ближче. Сьогодні так був радий, що потепліло і можна колупатися в землі. На відміну від інших видів дятлів, зелені жовни шукають собі прихисток на землі частіше, ніж на деревах. Улюбленою поживою зеленої жовни є мурашки і їхні лялечки, яких птах витягає з мурашника своїм довгим 10-сантиметровим липким язиком. Серед видів мурах основу харчування складають руді лісові мурашки та інші види. Крім мурах, птахи споживають бджіл, яких дістають з підвішених в лісі бортях або ловлять біля вуликів, дощових черв'яків, личинок дроворубів, гусениць бражників і равликів. Зрідка жовна навіть ловить плазунів.

25300zobrazhennia_2022_02_10_223758.jpg


zobrazhennia_2022_02_10_223908.jpg


zobrazhennia_2022_02_10_224011.jpg
 
Re: Фотографии животных...

шикарные фотографии
 
Re: Фотографии животных...

Спасибо. Только часть из них похерялась из-за уродских соседей :(

Мімі у стилі "Дівчинка з персиками".

e4ec0d66e8c5ba24afed125.jpg



Мімі як "Дівчинка з персиками", друга частина ;)

86275362989131e1b9ac3745.jpg


Снято телевиком. Жене было лень менять объектив на портретно/макровую Сигму 180, поэтому сняла Сигмой 150-600 на ближнем конца ;)
 
Re: Фотографии животных...

Животные самые лучшие модели, фотографии всегда получаются живые и настоящие, а в обработке я использую пресеты, которые скачал на сайте здесь представлены пресеты для обработки фотографий на телефоне, советую посмотреть.
 
Горобець хатній. Бургас, Возраждане
Горобці жили на скелях і в заростях чагарників. Пізніше вони стали постійними сусідами людини і розселились майже по всій Азії. До Європи та Північної Африки горобці дістались після останнього зледеніння. У 19 столітті вони були завезені до Південної Америки та Австралії, де швидко пристосувались до нових умов. У наш час вони поширені також на території Північної Америки, Нової Зеландії, Південної Африки та на багатьох островах. Ці невибагливі птахи добре переносять найжорстокіші примхи погоди – від пекучого сонця на Близькому Сході і різких температурних перепадів континентального клімату до вологих морських узбереж – але скрізь незмінно селиться там, де живуть люди, тобто є синантропом. Останні роки численність впала, став пропадати у деяких місцях.

Переглянути вкладення 13208303
 
Рідка пташка - Чорноголова плиска. Жовта плиска - це рідка пташка, а чорноголова - ще більш рідкісний подвид жовтої.

1688229175052-png.13347082


1688229205101-png.13347083
 
Рідка пташка - Чорноголова плиска. Жовта плиска - це рідка пташка, а чорноголова - ще більш рідкісний подвид жовтої.
Вынужден не согла
Жовта плиска - це рідка пташка, а чорноголова - ще більш рідкісний подвид жовтої.
Не був би таким категорічним). Досить широко поширена птаха, як і її підвид.
 
Не був би таким категорічним). Досить широко поширена птаха, як і її підвид.
Ну не знаю. Именно про черноголовую везде пишут - редкая (хотя и не исчезающая конечно).
Скажу больше - жена в обществе любителей всемирном состоит, так там большинство не знает этот подвид - и пишут, что это именно желтая трясогузка (как раз в силу ее относительной редкости).
 
Именно про черноголовую везде пишут - редкая (хотя и не исчезающая конечно).
Черноголовая трясогузка — многочисленная, местами обычная перелетная гнездящаяся птица. Поселяется на мокрых лугах, берегах озёр с редким тростником, высокой травой и разреженным кустарником, главным образом на равнинах. Населяют Евразию от западного побережья Балканского полуострова к востоку до Тарбагатая, Алаколя, верхнего течения реки Или. К северу на Балканском полуострове до 45—й параллели, до южного склона южных Карпат, южной Молдавии, юга Херсонской области, Крыма, Северного Кавказа (к северу здесь предположительно до 47—й параллели), дельты Волги, в Казахстане до 48—й параллели. К югу до южной оконечности Балканского полуострова, южного побережья Малой Азии, вдоль восточного побережья Средиземного моря до его юго-восточной части, до северного Ирака, откуда южная граница ареала опускается к долине нижнего Евфрата, восточнее к югу до северного побережья Персидского залива, в Иране примерно до 28—й параллели, до юго-западного Афганистана, Бадахшана, Алайской системы, южного подножия Тянь-Шаня. Населяют остров Кипр. Районы зимовок охватывают Восточную Африку и северо-запад Индии. На юге европейской части России немногочисленный, местами обычный перелётный вид.
 
Наша многолетняя соседка в этом году отложила яйца 20 дней назад.

1687291705036-png.13284190


Там вообще драматическая история была. Во первых - это наши соседи уже несколько лет - каждый год живут у нас в 2х метрах от балкона, и только в этом году решили таки размножится. А дальше начались волнения - муж по ходу на 3 дня на мальчишник свалил ;)
Тут такая беда - вдруг горлица оказывается одна на гнезде и 3 дня не покидает его - самец хрен знает где. Она бедненькая не покидает ни на минуту, Таня ей выложила на край балкона воду и зерно - нет, то ли боится, то ли не хочет в принципе гнездо покидать. Жена чуть не плачет, и тут сегодня праздник - он прилетел. Хрен знает где его 3 дня носило, решил что-ли от семьи отдохнуть ;)

Як виявилося у моїх сусідів горлиць не одне яєчко, коли я фотографувала в перший день. Пізніше з'явилося ще одно. Але я дуже переживала за самочку, вона сиділа і не покидала гніздечко три дні! Не їла не пила бідна, а де носило самця невідомо(( Но сьогодні велика радість, він нарешті прилетів і самочка так голосно почала гугукати, що я вискочила на балкон і побачила це - як вони міняються на гнізді. Слава богу все добре, бо я не могла заспокоїтися, зернята, зерно та водичку яку я поклала на край парапета балкона вона бачила, но не зрушила з місця. А зараз полетіла їсти бідна горличка
🥰


И вот прошло 18 дней и...

1688380386169-png.13352799


Я вообще ничего не могу понять. Мене сильно сдается, что их ТРОЕ, хотя до конца и не уверен. Да и Педевикия пишет, что у горлиц как правило - двое детей за сезон. Продолжаем наблюдение ;)
 
Думаю всім цікаво як горлиця годує пташенят?
Зобне молоко має трохи жовтуватий колір і порівняно з молоком ссавців, тільки співвідношення жиру і білка в ньому набагато вище. Після вилуплення пташенят, горлиці близько тижня вигодовують їх поживним молочком, а потім пташенята переходять на "дорослу" їжу - починають їсти подрібнене батьками насіння та комах.

1688672532592-png.13370517
 
Цікаво. Продовження?
Зараз пошукаю.

Быстро растут однако. Уже такие птеродактили ;) сегодня папаша прилетел - сидит сверху на ветке, наблюдает за семейством.

1688761553180-png.13370726



Горлиця малюків залишає самих вже на довго. Щоб їх прогодувати їжі потрібно вже набагато більше. Пташенята ростуть і зовні змінюються щодня. Татусь раз на день відмічається і те добре))
ЗЫ Мама в гніздо вже не вміщається, годує їх, сидячи на гілці зверху

1689066966873-png.13385133



Отакі ми вже великі. Вже розправляємо крильця, і скоро будемо вчитися літати. Мамка прилітає лише щоби нагодувати.
(Кольчата горлиця)

1689343125279-png.13385747



Від батьківського гнізда далеко не втікли, сидять на дві гілки вище та чекають, може мамка чи татко ще принесуть в дзьобику щось смачненьке...

1689597263309-png.13386255
 
Зараз пошукаю.

Быстро растут однако. Уже такие птеродактили ;) сегодня папаша прилетел - сидит сверху на ветке, наблюдает за семейством.
Шикарно! Вот спасибо огромное за репортаж! Наблюдал за ростом и развитием домашних голубей, а вот насчёт горлиц были пробелы). Очень интересно и познавательно, ещё раз спасибо!!!
 
Кроншнеп великий, або кульон великий (Numenius arquata) Червона книга.
Атанасовське озеро

1691184963888-png.13438771
 
А вы можете достать языком до носа? Портрет в стиле малых голландцев.

1691185143819-png.13438871
 
Назад
Зверху Знизу