Фарион

Зараз буду казати страшне. Кацапи усюди продвигають наратив, що росія там, де російська мова. Для спростування цього наративу ті, хто пиздячить кацапів і розмовляє російською, є найкращим доказом того, яка це маячня. - прив'язувати мову неофіційного спілкування до світогляду людини, як це робить драна курка фаріонша.
Я тебе тоже скажу - скоторусские считают предателями, "неправильными", "больными" русскими тех, кто разговаривает на русском и смеет воевать против них. Не украинцами. Так что не надо.
 
Кацапи усюди продвигають наратив, що росія там, де російська мова.
Справедливости ради надо сказать, что в 14-ом их тут была тьма-тьмущая, и где они теперь.
Упиздовали, обвешанные хуями с ног до самой глотки.
И совали им как русскоязычные, так и украиноязычные.
Хотя в остальном сабж має рацію, но она либо специально вот так все это подает, либо по глупости.
 
Бугаев в кабаках таки достаточно,
и не только в тех городах, куда послал воин (не сомневаюсь, что подставной аккаунт самой неуважаемой Ирины) - а и во вполне себе украиноязычном Лемберге (пардон, Львове). Так что ебанутая пани Фарион передергивает..... (наверное, она в своём родном городе не ходит по кабакам и пр. злачным местам).
 
А мені насрати на вашу думку.

Павук, ніхто тут з адекватних на мову не пре.
Орлиця Фаріон не має монополії на істину, і саме тому, що її форма подання всього щодо мови воїнів в умовах війни накінець то зустрілась з коротким - пішла нахуй... причому від воїнів...Не за мову, а за те, що тилові бійці з маскваротими не можуть осягнути своїми по суті теж зомбованими мізками.
 
Русифіковані вчіть українську мову, бо на вас скоро будуть дивитися як на москолів в Україні.
а ты понимаешь разницу между понятиями "рідна мова" та "державна мова"? мабуть - ні.. Так ось - я (громадянин України, в якого рідна мова та сама, "московська") - знаю державну мову. В тих рамках, що мені викладали у середній школі 80 м.Харкова (1968-1977 р.р.).
Саме тому "новояз" від філологів типу "етер", "Ґ'юстон", etc - я НЕ розумію. Також не розумію галицько-канадські діалекти, бо скоромовкою - це дуже відрізняється від УКРАЇНСЬКОЇ. Тож - панове, вчіть українську мову, а не те, що за неї намагаються видати.
 
а ты понимаешь разницу между понятиями "рідна мова" та "державна мова"? мабуть - ні.. Так ось - я (громадянин України, в якого рідна мова та сама, "московська") - знаю державну мову. В тих рамках, що мені викладали у середній школі 80 м.Харкова (1968-1977 р.р.).
Саме тому "новояз" від філологів типу "етер", "Ґ'юстон", etc - я НЕ розумію. Також не розумію галицько-канадські діалекти, бо скоромовкою - це дуже відрізняється від УКРАЇНСЬКОЇ. Тож - панове, вчіть українську мову, а не те, що за неї намагаються видати.
Тоже давно раздражает этот гундосый акцент с нарастающими интонациями и неправильными ударениями. Плюс "новоявленные" слова. И туда же, лезут указывать и диктовать. Но молчу, ибо толерантна, да и не время. Кто им, вообще сказал, шо це є "чиста українська мова"?. Стулили б пельку, нарешті.
 
пора музичну паузу

 
О, отут він зовсім розійшовся )) каже до Львова тепер не поїде ))))
 
Українська армія воює щоб на українській землі була мова українського народу.
всіх іншомовних українців - на гілляку? Рейх фаріон? Браво. Залишимось сам на сам з рашистами, з такою риторикою.

"В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України." - це стаття 10 Конституції України. Діючої.
 
"Русскоговорение - шкідлива звичка :D але не смертельна .... Головне, щоб діти говорили українською мовою...".
Спокойно и по делу.
 
Українська мова – головний ворог Росії

26 березня 2020

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


124-B7-B06-EF16-483-A-ADAA-17-ED3-B6-E-1.png
 

Стефанишина не знает Конституции Украины, а также реального числа русскоговорящих граждан Украины (в их числе и этнические русские)?
Сомневаюсь.
Соответственно - она тупо публично врёт.
Проблемы может и нет, а русскоязычная "меншина" - очень даже есть (а из контекста твоего перепоста следует, что русскоязычных и этнических русских - граждан Украины - как бы не существует)

Проблема в том, что ложь в паблике - есть прерогатива рашапропаганды. Стефанишина решила уподобиться тем ублюдкам, типа небензи, лаврова и т.п.(о хуйле и не упоминаю)?
Тревожный симптом.... если это с санкции её руководства сказано, а не отсебятина.
 
Останнє редагування:
А мені насрати на вашу думку.
Да никто же не спорит.
Срать - твое прямое и единственное предназначение в этой жизни.
Вот хочется верить, что ты - "полезный" тупой однобитный дегенерат, а не проплаченный провокатор.
Сраться по поводу языка внутри страны - именно то, что надо.

Продолжай.

Партнёры оценят.
 
Назад
Зверху Знизу