Фарион

У Горового вчора був допис про українізатора з Полтави в харківському поїзді)
Можна посилання? Бо всяку маячню гугл видає, про зірок шоубіза нудоту...
Їхав з восьмого на дев"яте на потягу Харків-Франек.
 
И да кстати язык оружия понимают все почему-то
 
Ну так. За то лежат, чтобы их дети дальше под рашей жили?
Нет.
Я тебе сказал за бедных детей причем тут остальное, если чел воюет рядом со мной он мой брат и мне без разницы на каком языке он грит, много грузин чеченов прибалтов не знают укрязыка и некоторые побратымы бывают теряют берега и требуют щоб на мове, а не по кацапски, я думаю шо это не нормально бо люди приехали хуй знает откуда помогать нам, но к сожалению фарионы есть и в армии и хорошо шо то редкость но увы бывает, пиздюлина и все побратим розумие грузина на кацапском, да, неисповедимы пути Господни
 
змучений... втомлений. Автор, що не знає мови - щось із себе вичавлює на клавіатуру.
Мабуть, ти до нього упереджений. :)

З середини 2000-х, Руслан Горовий у прозі послуговується виключно українською. Так само, українською веде сторінки в соціальних мережах. Є активним учасником творчого об'єднання україномовних блогерів Якздрасті.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Разговор про детей. Ты ребенку пиздюлину вставишь? А то шо это он берега теряет, в Харькове на мове базарит. Не по пацански.
Ай не пизди шо у вас там в ха така хуйня есть сплошь и рядом
 
Ні. Проста, якщо взявся брати участь в пропаганді - так хоч рівень тримай.
В мене були три знайомі бабусі. Двох вже нема. Дві точно етнічні росіянки, третя не знаю і вже не спитаю.
Онукі їхні народжені на початку 2000-х.
Одна дитинка ходила в український дитсадок. Вихователька чудово володіла мовою. Кожна моя розмова з бабусею розпочиналась - а прочитай бабусі (тобто мені) віршика. І дитинча так гарно читало, хоча сім*я була російськомовна.
Інша бабуся вже в 2014-му перевела онуку в українську школу з російської.
А третя, як дитина пішла в український клас, хоч і важкувато, але спілкувалась з нею українською. І корисно, і самій цікааво.
Тоді я не зовсім розуміла цих вивертів, та всі діти вже у вузах (вищі учбові заклади). Мені це більше подобається, ніж виш, який не несе змістового навантаження. Виявилось, що вони мали рацію, а не я :)
 
Між іншим, я трішки втомилась від Валерія Шевчука,. від його регіональної лексики.
Закінчила читання та перейшла на класику, на Нечуй-Левицького з усталеною мовою Центральної України.
Отримую велике задоволення.
 
Зачем видео ?
Зайдите к этой особе в ее тг, там все есть, более чем "прямо".
Сюда нести не буду
считаю тиражировать эту маячню лишним.
Та понятно, клумбы это правильно, а мова це маячня.
 
Зазвичай на прийомі у лікаря всi про мову забувають. Чомусь ніхто не хвилюється "давление" чи "тиск" )))
Рускоязычные да, ничего не поделаешь, издавна и очень настойчиво вымывали рідну мову з мізків.
 
Назад
Зверху Знизу