Евакуюйте дітей

Re: Эвакуируйте детей!

Если других навыков и умений нет, то лучше клубнику собирать,чем от голода умереть.

Это вопрос десятый.
Мы тут наличие работы в Украине обсуждаем.
Есть работа или нет?
Есть.
Кто хочет - тот найдет.
По своим умениям и навыкам.
Ещё вопросы?:)
 
Re: Эвакуируйте детей!

Это вопрос десятый.
Мы тут наличие работы в Украине обсуждаем.
Есть работа или нет?
Есть.
Кто хочет - тот найдет.
По своим умениям и навыкам.
Ещё вопросы?:)
А чего не должно быть работы? Говна всегда надо разгребать. Другое дело, сколько платят за неквалифицированный труд, тем более в Украине.
 
Re: Эвакуируйте детей!

А чего не должно быть работы? Говна всегда надо разгребать. Другое дело, сколько платят за неквалифицированный труд, тем более в Украине.

Ну я ж не знаю, почему не должно быть.
У коллеги выше спросите.:) Он утверждал сие.
 
Re: Эвакуируйте детей!

Сама не поехала еще

Бася, говорят по этой ссыли дают 1 тыс у.е. многодетным, малодетным поменьше, и люди получают, глянь.
https://www.instagram.com/1kprojectorg/?igshid=

И я писала про фонд Єдність за майбутнє, он снова принимает заявки
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Запорізький благодійний фонд “Єдність” за майбутнє” на даний момент надає багатоцільову матеріальну допомогу особам, які постраждали від війни та проживають на даний момент у 4 областях: Київська, Харківська, Сумська та Чернігівська в рамках партнерства з Естонською радою у справах біженців за підтримки Всесвітньої продовольчої програми.

В рамках цієї програми надається пріоритет наступним категоріям вразливих верств населення, які є внутрішньо переміщеними особами або місцевими жителями з цих 4 областей:

члени сім’ї були травмовані або поранені внаслідок бойових дій;
внаслідок бойових дій повністю втратили житло;
житло зазнало часткового руйнування і потребує ремонту;
одинока мати/батько з неповнолітніми діти;
в сім’ї є люди з інвалідністю, або онкохворі які потребують коштовного лікування;
втратив(ла) роботу і залишив(ла)ся без коштів для існування;
був(ла) вимушений(а) виїхати з місця проживання внаслідок бойових дій;
малозабезпечені сім’ї, а також люди похилого віку.

Мне прислали 6600 грн.
 
Re: Эвакуируйте детей!

Запам'ятайте, ніхто нічиє місце не займає, ніхто нікого не об'їдає. Кожне рішення складне і в одночас просте, кожне рішення правильне і ні.
Ви плутаєте різні речі: констатацію фактів та засудження. Я не засуджує, якщо хтось залишається на ЗУ. Доїхав до Львова, чи Франківська, чи Ужгорода - ти вже молодець та матусін пиріжечек. Не має сил фізичних чи психологічних їхати далі - це цілком нормально та не про засудження.

Але зовсім інша річ, коли мені показують, що ті хто виїхали за кордон - редіски, а ті, що залишилися, - патріоти, та нащо взагалі виїжджати, якщо в Україні є багато місць, де безпечно. І взагалі ті, хто уїхали, кинули країну та поїхали собі щастя шукати та дупу у теплому гріти, а ті, хто залишилися, - молодці. Отут і розповідаєш, що в реаліях війни, для країни та для їнших вигідніше виїхати за кордон.
Українську гуманітарку їсть?! В неї дитина не українська? Чи може вона сама не українка? Ви чию гуманітарку їсте? Мені здається, що їсте ту саму українську, тільки її в Україну не доставляли, а там вам видали.
Ні звичайно. Я "їм" румунську гуманітарку, те що дає Румунія, а фактично податківці Румунії, а також те що збирають звичайні громадяни Румунії.

Ще раз, це не означає, що не можна їсти українську. Але є простий розрахунок, його треба розуміти та свідомо робити вибір. А не розмахувати папірцем: я - патріот, тому я в Україні.

Місце в садочку для літньої пари? На другому ярусі? Чи може бабусю припашемо посуд мити та картоплю чистити на п'ядесятьох, наприклад.
Подруга жила у дитячому садочку у Львові. Дорослі сплять на підлозі на матах. Ніякої обов'язкової праці не було. Помогали волонтерам за бажанням.
Краще чи нє, то не нам з тобою вирішувати і оцінювати.

Бути людиною треба завжди.
Ще раз, я нікого не оцінюю, навпаки оцінюють мене, але то пусте. У стресі мозок видає дивні кульбіти. Не зважає на небезпеку, відхрещується від неї, компенсує страхіття думками "я молодець!"

Я приводжу людям факти, вони звичайно не подобаються, бо вимогають від людей вийти із хатинки и зробити свідомий вибір. А це тяжко. Деякі навіть тиснуть жалобу на офіційні новини, які я пишу тут. Тому що заперечення та страусіна політика. А зараз не можна, це може дуже дорого коштувати.
 
Re: Эвакуируйте детей!

Какой там уже психолог. Не рожать - единственный выход. Насмотрелась я на детей у подруг, просто знакомых, даже теткина дочка- кацапка, типа сестрица моя двоюродная - та ещё оторва. И это ей тогда лет шесть было, сейчас видимо около двадцати... Одно могу вам сказать - ну их в баночку, засранцев. Да и маму радую - она боялась как и все мамы, что в подоле принесу, понятное дело, а годы показали, что уже не принесу. А когда говорю ей об этом, она отвечает: та лучше б ты в подоле принесла. Но уже поздно. Решение принято.
И какая с меня мать!? Бить не хочу как меня били, а по другому как воспитать, чтоб нормальным вырос?
Обидно другое. Мать у меня деньги просит, а у кого мне просить, когда работать уже не смогу?
Родить - далеко не главная цель для женщины. Многие сознательно отказываются от материнства даже имея благополучный детско-родительский опыт, ну потому что это тяжело, время, ресурсы, здоровье, свобода и т.д. И это нормально.

А к психологу нужно идти не для потенциального материнства, а чтобы проработать детские травмы и улучшить свое качество жизни.
 
Ви плутаєте різні речі: констатацію фактів та засудження. Я не засуджує, якщо хтось залишається на ЗУ. Доїхав до Львова, чи Франківська, чи Ужгорода - ти вже молодець та матусін пиріжечек. Не має сил фізичних чи психологічних їхати далі - це цілком нормально та не про засудження.

Але зовсім інша річ, коли мені показують, що ті хто виїхали за кордон - редіски, а ті, що залишилися, - патріоти, та нащо взагалі виїжджати, якщо в Україні є багато місць, де безпечно. І взагалі ті, хто уїхали, кинули країну та поїхали собі щастя шукати та дупу у теплому гріти, а ті, хто залишилися, - молодці. Отут і розповідаєш, що в реаліях війни, для країни та для їнших вигідніше виїхати за кордон.

Ні звичайно. Я "їм" румунську гуманітарку, те що дає Румунія, а фактично податківці Румунії, а також те що збирають звичайні громадяни Румунії.

Ще раз, це не означає, що не можна їсти українську. Але є простий розрахунок, його треба розуміти та свідомо робити вибір. А не розмахувати папірцем: я - патріот, тому я в Україні.


Подруга жила у дитячому садочку у Львові. Дорослі сплять на підлозі на матах. Ніякої обов'язкової праці не було. Помогали волонтерам за бажанням.

Ще раз, я нікого не оцінюю, навпаки оцінюють мене, але то пусте. У стресі мозок видає дивні кульбіти. Не зважає на небезпеку, відхрещується від неї, компенсує страхіття думками "я молодець!"

Я приводжу людям факти, вони звичайно не подобаються, бо вимогають від людей вийти із хатинки и зробити свідомий вибір. А це тяжко. Деякі навіть тиснуть жалобу на офіційні новини, які я пишу тут. Тому що заперечення та страусіна політика. А зараз не можна, це може дуже дорого коштувати.

Ти оцінюєш. Намагаєшся доводити, що твоя точка зору - правильна, а інші помиляються. Знецінюєш отим своїм "матусиним пиріжечком". І їси ти українську гуманітарку, бо кінцеве її призначення - допомога Україні і українцям, тільки в твоєму випадку спрощена та здешевлена логістика доставлення до кінцевого пункту. І це теж факт.

А обов'язкової праці і немає)))) але ж помити за собою посуд, наводити лад у приміщенні де живеш, прибрати за собою - це ж теж хтось має робити. Чи ти свою дитину не навчала самообслуговуванню? Чи вважаєш, що це теж мають робити волонтери?
Тут бабці збунтувалися, що їх не залучають до чергувань і два дні картоплю чистили , а дехто так і комизився "а чєго я должен посуду за всємі мить" (не відповідай, то - риторичне)


Тобі приводять теж факти. І вони тобі так само не подобаються.

Доречі, хто буде оплачувати твій зворотній путь? З яких коштів?(не відповідати, риторичне).

Шпилька: сісти на шию румунам - то кльово, вони ж в біса багаті...
 
Какой такой зворотній путь?)
Его оплачивают лишь в случае депортации, но до границы. И навряд ли она вообще когда-то вернётся.

Ті, хто запросив статус тимчасового захисту повинні повернутися, як війна закінчиться. Ті, хто запросили статус біженця, матимуть його, або отримати і залишитися на довший час, або виїхати, якщо статус не нададуть.
І не факт, що безкоштовний проїзд для українців залишиться і в зворотньому напрямку, а тим більше, коли війна скінчиться... Чи це не спадає людям на думку?
 
Re: Эвакуируйте детей!

Ті, хто запросив статус тимчасового захисту повинні повернутися, як війна закінчиться. Ті, хто запросили статус біженця, матимуть його, або отримати і залишитися на довший час, або виїхати, якщо статус не нададуть.
І не факт, що безкоштовний проїзд для українців залишиться і в зворотньому напрямку, а тим більше, коли війна скінчиться... Чи це не спадає людям на думку?

Можно в любое время,подать на беженца. Но они пока всех оформляют по временному.
У меня знакомый, давненько, нелегально въехал в Англию, ну и попросил полит.убежище,его в тюрьму и каждые три дня приносили бумагу , чтобы он подписал -что он согласен на депортацию на родину. Короче,без его согласия,подписи, депортировать не смогли. Сейчас уже гражданство получил.
Так что кто захочет и не будет на пособии, думаю реально остаться,но это конечно не точно. Могут в товарняк- теплушку закинуть и на родину мины по лесам разминировать
 
Re: Эвакуируйте детей!

могу вас разочаровать, очень скоро всех тупых овуляшек, под зад коленом, домой отправят. А на счет заграницы, то никогда не считала Румынию таковой.

Как же их теперь домой? Они деток своих спасали. Ну и себя заодно. Так это ж оттого, что они нужны деткам.
Нельзя их домой, тут им будет после войны жить тяжело, поэтому останутся они в Европе и им дадут гражданство.
 
Re: Эвакуируйте детей!

Останутся-не останутся, дадут гражданство- не дадут гражданство. Что Вам покоя не дает? Следите за собой. Занимайтесь своей жизнью. Куда не зайдешь- вот уехали, вот ..., вот... Не надоело? Съездите- узнайте как оно, поживите и в Львове и за кордоном, затем вернитесь и подумайте что и как писать.


Прежде чем осуждать кого-то возьми его обувь и пройди его путь, попробуй его слезы, почувствуй его боли. Наткнись на каждый камень, о который он споткнулся. И только после этого говори, что ты знаешь- как правильно жить (Далай-лама XIV)
 
Re: Эвакуируйте детей!

Еще одна тупая овуляшка нарисовалась. Были везде, и все прекрасно знаем, особенно, то, что вы со своими тупыми, сопливыми детьми, там, точно не нужны. И кстати, это вам всем это покоя не дает.


Раз ты бывала и знаешь, значит тебя уже вышвырнули? Потому ядом и исходишь? Не удивительно с таким воспитанием.
 
Re: Эвакуируйте детей!

Раз ты бывала и знаешь, значит тебя уже вышвырнули? Потому ядом и исходишь? Не удивительно с таким воспитанием.

Почему сразу "вышвырнули"? Человек бывал за границей, знает обычаи.
 
Re: Эвакуируйте детей!

Вчера погибла моя одноклассница с сестрой. Обе в разводе были. Дети остались на бабушке (((
 
Назад
Зверху Знизу