ЕСВ за себя 3-я гр. единого

Статус: Offline
Реєстрація: 23.08.2006
Повідом.: 1245
ЕСВ за себя 3-я гр. единого

Подскажите, плс., как его платить/не платить, если в марте не было дохода (январь, февраль был). Будут ли штрафы за задержку?
 
Re: ЕСВ за себя 3-я гр. единого

Подскажите, плс., как его платить/не платить, если в марте не было дохода (январь, февраль был). Будут ли штрафы за задержку?

Прикінцеві положення:
"9-19. Тимчасово, з 1 березня 2022 року до припинення або скасування воєнного стану в Україні та протягом дванадцяти місяців після припинення або скасування воєнного стану, особи, зазначені у пунктах 4, 5 та 5-1 частини першої статті 4 цього Закону, мають право не нараховувати, не обчислювати та не сплачувати єдиний внесок за себе. При цьому положення абзацу другого пункту 2 частини першої статті 7 цього Закону щодо таких періодів для таких осіб не застосовується.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Закон на который ссылки в п9-19:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

"4) фізичні особи - підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування;

{Пункт 4 частини першої статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 77-VIII від 28.12.2014}

5) особи, які провадять незалежну професійну діяльність, а саме наукову, літературну, артистичну, художню, освітню або викладацьку, а також медичну, юридичну практику, в тому числі адвокатську, нотаріальну діяльність, або особи, які провадять релігійну (місіонерську) діяльність, іншу подібну діяльність та отримують дохід від цієї діяльності;

{Пункт 5 частини першої статті 4 в редакції Закону № 77-VIII від 28.12.2014}

5-1) члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах;"

Если ФОП, как я понимаю, то платить не надо с 01,03,2022г.
 
Re: ЕСВ за себя 3-я гр. единого

Спасибо!
А с январем, февралем что делать? Платить?
 
Re: ЕСВ за себя 3-я гр. единого

логічно. за минулі місяця платити мабуть...
 
Назад
Зверху Знизу