ЕС, ТС, независимость? (можно переголосовать!)

Каков Ваш геополитический выбор на текущий момент


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    4082
украину оборонять легче и проще в союзе с россией

Від кого?

разжёвывать не буду,просто вдумайся в пункт 2

Тобто, ти не хочеш, щоб був контроль за бюджетними коштами? Тобто, коштами, які ми сплачуємо до бюджету?
 

вид европы...или забыл уже вторую мировую?от россии украина не оборонялась никогда!россия друг!а вот всякая польша,румыния,австро-венгрия,фашистская германия...иди почитай учебник по истории
 
А обороняти Україну треба, чи тобі насрати на оборону України?
Мне не нас...рать, я в прошлом работник военно-промышленного комплекса, который почти полностью уничтожен за годы независимости Украины, также как уничтожена армия, остались одни беркуты и прочие насильники над народом.

Спасают Украину от внешней экспансии два обстоятельства:
1. Обязательства США и России быть гарантами неприкосновенности Украины
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

2. Боязнь соваться в Украину - можно очень хорошо схлопотать по мордам! :)

Мне так думается, что второй фактор более сильнодействующий :)

А Вы предлагаете пригласить к нам НАТО как защитника?
 
Тобто, ти не хочеш, щоб був контроль за бюджетними коштами? Тобто, коштами, які ми сплачуємо до бюджету?

я не хочу,чтобы эти кошты контролировала европа!я вот не пойму,ты баран или прикидываешься?там русским по белому везде написано,в любом пункте,европа будет контролировать украину,а обратного контроля не будет!и хоть я терпеть не могу урку-президента,но сейчас скажу СЛАВА УКРАИНЕ,СЛАВА ЯНУКОВИЧУ!он реально увёл страну от пропасти.
 
в общем в этой теме мне всё ясно,нам нужен царь или жёсткий диктатор,типа лукашенко...с демократией страна далеко не уедет...
 
я не хочу,чтобы эти кошты контролировала европа!я вот не пойму,ты баран или прикидываешься?там русским по белому везде написано,в любом пункте,европа будет контролировать украину,а обратного контроля не будет!и хоть я терпеть не могу урку-президента,но сейчас скажу СЛАВА УКРАИНЕ,СЛАВА ЯНУКОВИЧУ!он реально увёл страну от пропасти.

Читай знову:

Стаття 347
Сторони обмінюватимуться інформацією, досвідом, найкращою практикою та здійснюватимуть інші заходи, зокрема, щодо такого:
1. У галузі бюджетної політики:
a) розвитку системи середньострокового бюджетного прогнозування/планування;
b) удосконалення програмно-цільових підходів у бюджетному процесі й аналізу ефективності та результативності виконання бюджетних програм;
c) покращання обміну досвідом та інформацією з питань планування і виконання бюджету та стану державного боргу.

2. У галузі зовнішнього аудиту:

d) імплементації стандартів та методик Міжнародної організації вищих органів фінансового контролю (INTOSAI), а також обмін найкращими практиками ЄС у галузі зовнішнього контролю та аудиту державних фінансів з особливим акцентом на незалежності відповідних органів Сторін;


3. У галузі державного внутрішнього фінансового контролю:
- подальшого розвитку системи державного внутрішнього фінансового контролю шляхом гармонізації з міжнародно-визнаними стандартами (Інститут внутрішніх аудиторів (IIA), Міжнародна федерація бухгалтерів (IFAC), INTOSAI) та методологіями, а також найкращою практикою ЄС щодо внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту в державних органах;

4. У сфері боротьби з шахрайством:
- удосконалення методів, спрямованих на припинення шахрайства і корупції та запобігання цим явищам у сферах, що охоплюються Главою 3 Розділу V (Економічне та галузеве співробітництво), зокрема співробітництво між відповідними адміністративними органами.

Ти що, не розумієш, шо таке "зовнішній аудит"? Подивись у підручнику.

Але поясню: "Зовнішній аудит" - це аудит незалежною третью стороною. Це будь-яка аудитьрська фірма, яке ні в якому разі не пов"язана з об"єктом перевірки.
 
Останнє редагування:
Україна була в окупації і завжди боролась за незалежність. НЕ сприсай з теми. Що не так в угоді?

убеждённого не переубедить и на форумах проблемы государства не решаются,знаю главное,если дойдёт до референдума,страна в ес не пойдёт,если не дойдёт,то тем более не пойдёт)))
 
А при чому тут Росія?
При тому, що військова (оборонна) доктрина будується з урахуванням дій потенційних агресорів, нападників. Якщо таких немає, то навищо взагалі армія та ця доктрина? Достатньо прикордонників та внутрішніх війск.

Так проти кого НАТО буде діяти на теріторії України? Звісно - проти Росії. Що не зрозумило?
 
Про "баранів" поки-що промовчу. Це і так видно.

Так проти кого НАТО буде діяти на теріторії України? Звісно - проти Росії.

НАТО - це система колективної безпеки країн учасників. А що, Росія загрожує Україні?

убеждённого не переубедить и на форумах проблемы государства не решаются,знаю главное,если дойдёт до референдума,страна в ес не пойдёт,если не дойдёт,то тем более не пойдёт)))

Не сприсай з теми.

В чому кабальність угоди?
 
А «ми», це хто? Янукович, Азіров, Ахметов, Арбузов і т.д.? На кого ти працюєш, в якій фірмі? Може твій хазяїн і без тебе вирішить кого запросити захищати його власність?
Про якіх "ми" йдеть мова, я такого терміну не використовував.
Я - пенсіонер з 5.11.2013. А хто є Ви, мені байдуже. :)



НАТО - це система колективної безпеки країн учасників. А що, Росія загрожує Україні?
Не знаю.
Треба спитати у НАТО - проти кого вони тримають оборону стільки років після роспаду СССР і Варшавського Договору. І чому Росія не є членом НАТО? Тому що, якщо Росія була б членом НАТО, то не було б і питань на цю тему.
 
Останнє редагування:
Не знаю.
Це треба спитати у НАТО - проти кого вони тримають оборону стільки років після роспаду СССР і Варшавського Договору. І чому Росія не є членом НАТО? Тому що якщо Росія була б членом НАТО, то не було б і питань на цю тему.

Признайся чесно, ти коли женився, у сусіда запитував дозвіл? Або, чи не проти він?


Понятно: "нє чітал, но асуждаю..."
 
Я уже выше об этом писал - весь второй раздел посвящен вопросам политической и военной интеграции, вопросам безопасности и обороны.

Второй раздел это:

ГЛАВА 2
ЗАСОБИ ЗАХИСТУ ТОРГІВЛІ

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі



Де там про НАТО?
 
Признайся чесно, ти коли женився, у сусіда запитував дозвіл? Або, чи не проти він?
Аналогия не годящая.

Народ Украины не есть на сегодня моносубъект, который легко и беспроблемно принимает решения - с кем дружить или женихаться.

Народ Украины расколот - это факт.

россия (страна-террорист) - не есть чужая страна для значительной части народа Украины. Выстраивание с Россией недружественных отношений для этой части совершенно неприемлемо. И попытка сделать это с неизбежностью приведет к конфликту еще более острому, нежели сейчас на Майдане. Вплоть до гражданской войны. Вы считаете этот путь приемлемым.

Ти ж питав чи запросити до «нас» НАТО.
До "нас" - в Украину.

Те, що ти жируєш на пенсії, а у молодих людей нема роботи і нема як їм жити, тебе зовсім не красить, пенсіонер.
Я ее еще не получаю, а будет она у меня около 1000 грн.


____________________________


Уважаемые сторонники ЕС, "тыкание" - это фирменный знак евровыбора? :)

Второй раздел это:

ГЛАВА 2
ЗАСОБИ ЗАХИСТУ ТОРГІВЛІ

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі



Де там про НАТО?

Вы по русски плохо розумієте? Раздел - это не глава. :)

РОЗДІЛ ІІ
ПОЛІТИЧНИЙ ДІАЛОГ ТА РЕФОРМИ, ПОЛІТИЧНА АСОЦІАЦІЯ, СПІВРОБИТНІЦТВО ТА КОНВЕРГЕНЦІЯ У СФЕРІ ЗОВНІШНЬОЇ ТА БЕЗПЕКОВОЇ ПОЛІТИКИ


Про НАТО там нет, они же не дураки, чтобы обнажать суть процесса. :)
 
Про НАТО там нет, они же не дураки, чтобы обнажать суть процесса.

Ну, це те ж саме, що коли ти женився, тобі сусід сказав, що у твоєї наречениї тріпер.

РОЗДІЛ ІІ
ПОЛІТИЧНИЙ ДІАЛОГ ТА РЕФОРМИ, ПОЛІТИЧНА АСОЦІАЦІЯ, СПІВРОБИТНІЦТВО ТА КОНВЕРГЕНЦІЯ У СФЕРІ ЗОВНІШНЬОЇ ТА БЕЗПЕКОВОЇ ПОЛІТИКИ

А шо конкретно в цьому розділі "не так"?
 
Ну, це те ж саме, що коли ти женився, тобі сусід сказав, що у твоєї наречениї тріпер.
А шо конкретно в цьому розділі "не так"?
Сам раздел - не "так". "КОНВЕРГЕНЦІЯ У СФЕРІ ЗОВНІШНЬОЇ ТА БЕЗПЕКОВОЇ ПОЛІТИКИ" означає конвергенцію в сфері оборони, розвідки і .т.д. Все це буде робиться спільно зі странами НАТО. А далі все зрозумило.

До речі, Кравчук і казав на зустрічі президентів - для прискорення процесу евроінтеграції треба відкласти економічні питання та підписати спочатку політичні. Він мав як раз цей розділ. Ця підлота знає, що робить.
 
взбунтуется ВУ и Крым

Там ( в ВУ) доходи олігархів, а в Криму їх маєтки. Хто ж це такі втрати допустить?


За три дні до підписання і ВУ, і Крим, і Колесніченко з Чечетовим були згодні щодо підписання. А ти все "чьо", да "чьо"...
 
Останнє редагування:
Де там про "розвідку"?
А яка безпека без розвідки, спецслужб і т.п.? :)
"Деталі" та конкретіка почнеться після підпису Угоди. Угода - рамковий документ, який охоплює всі необхідні сфери співробітництва та накладає обов'язки на Україну співробітничать в цих сферах.

Конкретизуй, що з роз умило?.
Зрозумило, що кордон Україна-Росїія стане кордоном НАТО-Росія.
 
Назад
Зверху Знизу