Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Ти ще не дивилася суворий скандинавський детектив "Вістінг"?

1274862_original_1713396296.jpg
 
OIG3.9WnMU6_xbta_KV1Mxra_-1.jpg

нарву трави для мами в травні
продекламую порошка
та привітаю як в дитинстві
з горшка
 
Ранку! Несемо добро:кава:

OIG4.jpg
 
Ранку! Нам бути з добром :кава:
OIG2.jpg
 
Лено, як ти сьогодні? Що робиш?
 
Тобто не тільки Лена, а всі. Давайте коротенько - чим займаєтеся.
Я пішла з проєкту, бо тестова (безкоштовна) частина закінчилася. Організатор дуже радив залишитися на платну :-)
 
Вже краще. Трохи шуршу по господарству:) А ти як?
Теж краще. Бачу, що спокійніше, коли знаходжуся у Харкові, ніж коли читаю про нього у новинах.
Північне сяйво не бачила :(
 
Воно було короткий час? Чи його не скрізь видно? Бачила фото і з інших країн, то мабуть ми просто не встигли.
Не знаю. З південного боку не бачила. А на північ у мене обрій перекритий
 
Останнє редагування:
Давайте коротенько - чим займаєтеся.
Я раптово в чатіХФ почула цю відому пісню, - чула ж її 100500 разів, а не пам'ятала, хто співає. Пішла дізнаватися, хто співає, потім по біографіях, діскографіях, каверах.. Ледве схаменулася. :навушники:

 
Не знаю. З південний сторони не бачила. А на північ у мене обрій перекритий
Я виходила на вулицю десь вже о 23-тій, то нічого не бачила, а в мене усі сторони світу видно.
До речі, а чому сторони, а не боки?
 
Я раптово в чатіХФ почула цю відому пісню, - чула ж її 100500 разів, а не пам'ятала, хто співає. Пішла дізнаватися, хто співає, потім по біографіях, діскографіях, каверах.. Ледве схаменулася. :навушники:


У мене по моєму в улюблених є на Spotify.
 
Якби я їхала в такому вагоні, то дуже була б розчарована, якби не трапилося нічого цікавого. Він просто проситься у якусь історію. Взагалі-то на думку приходить детективна, але в таку краще не потрапляти :)

Screenshot_20240511-220504.jpg
 
Якби я їхала в такому вагоні, то дуже була б розчарована, якби не трапилося нічого цікавого. Він просто проситься у якусь історію. Взагалі-то на думку приходить детективна, але в таку краще не потрапляти :)

Screenshot_20240511-220504.jpg
Дуже схоже на вагон з "Вбивства у Східному експресі".
 
Назад
Зверху Знизу