Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

hv.jpg


Христос воскрес!
:клас: Чудовий задум. Ну правильно, 2 дні лежав у летагічному сні, на 3-й день прокинувся, треба підкріпитися.
 
Мені тепло, бо нещодавно духовку вмикала. Піцу розігрівала :) (не я пекла, на щастя :-) ). Іноді хочеться не домашню піцу, а з піцерії. Але я її все одно посипаю додатково сиром. :їжа:
Я взагалі сьогодні нічого не готувала :)
 
Обговорювали не цю, а Проект Розі.
Проект Розі є в електронному. А про Нату Гриценко - може, згадаєш, я шукала на Флібусті, і знайшлися тільки її переклади Айзека Азімова та Ніла Геймана. Тобто вона перекладала світові бестселери, а потім і сама вирішила писати.
 
Проект Розі є в електронному. А про Нату Гриценко - може, згадаєш, я шукала на Флібусті, і знайшлися тільки її переклади Айзека Азімова та Ніла Геймана. Тобто вона перекладала світові бестселери, а потім і сама вирішила писати.
А й справді! Я просто пам'ятала, що хотіла вам про неї сказати, але вагалася чи одразу це зробити чи дочитати до кінця. А дочитала лише сьогодні.
 
Я оце думаю що робити з оповіданням про чат. Там з появою художниці вже зрозуміло у чому справа. Це погано. Треба комусь дати почитати, щоб упевнитися, але думаю, що не помиляюся.
 
Я оце думаю що робити з оповіданням про чат. Там з появою художниці вже зрозуміло у чому справа. Це погано. Треба комусь дати почитати, щоб упевнитися, але думаю, що не помиляюся.
Мені не більше два абзаци, я не осилю.
 
Я Ларисі Гарматюк писала, хотіла її спитати, але в неї досі аврал на роботі.
 
Доброго ранку! Нам - добра :кава:

OIG398765.jpg
 
Моє нове оповіданнячко :)

- Вітаємо! Ви зателефонували у небесну канцелярію. Чим ми можемо вам допомогти?

- Добрий день. Я хочу замовити дощ.

- Вашу адресу, будь ласка… Так, бачу, але на жаль, ваші сусіди вже замовили ясну погоду на весь тиждень.

- А у мене квіти під вікном! І ще помідори! Мені потрібен дощ!

- Вибачте. Але ми надаємо перевагу колективним заявкам. До того ж я бачу, що минулого разу, коли ви замовляли дощ, то були деякі проблеми…

- Так, я поскаржився на вас. Бо забув парасольку вдома і через це відмінив заявку, а дощ все одно був. І я геть вимок!

- Але ви зробили відміну запізно, хмари на той час вже привезли. Ви знаєте, як складно доставити такий вантаж – дощові хмари, ще й з громом і блискавками! Навіщо та гроза вам взагалі була потрібна?

- Дощ – це ж для моїх помідорів. А грім і блискавки, щоб налякати сусідку, Тамару Петрівну. Вона струшує попіл з цигарок на мої помідори!

- Розумію, але ми наразі не можемо виконати ваше замовлення, от якщо ще хтось захоче дощ, лише тоді ми можемо розглянути…

- Це обурливо! Ви знаєте навіщо тим сусідам ясна погода? У них день народження, і вони смажитимуть шашлики. Що важливіше – шашлики, які з’їдять за п’ять хвилин, чи помідори, які я їстиму до осені, ще й взимку консервацію? Кому треба те пекуче сонце, крім хіба що Ганнусі… То студентка з будинку навпроти, минулого року весь червень засмагала на даху, знаєте, у такому малесенькому купальнику… Мені з балкона видно. Ось на ці вихідні якраз має приїхати. А той купальник майже нічого і не прикриває, я навіть підозрюю, що іноді вона засмагала і БЕЗ купальника… То кажете, на дощ не сподіватися? Гаразд, хай буде сонце. Але нормальне гаряче сонце! Піддайте жару!

- А як же ваші помідори?!

- Ну що ж поробиш, потерплять. Я їх сам поливатиму. У мене ж всього три кущі. На балконі.
 
Останнє редагування:
Щоб вилупки здохли без поховання, а пси на их рештки срали
 
OIG3.jGxt0emNtU.euYKEjPBX-1.jpg

мій натяк зрозумів буквально
коли сказала я тобі
що на побаченні замерзла
і запалив вогонь в мені
 
Дуже насмішив порошок Валерії :-)

Бувають порошки, які смішні, але пирхаєш/посміхаєшся про себе, або відмічаєш, шо це дуже дотепно і тонко. А бувають такі - одразу регочеш на всю хату. Здавалося, ну що тут такого? Жарт рівня "послизнувся на банановий кожурі". Але чомусь дуже смішно.

якби моїх пасок не їв ти
із невдоволеним лицем
то не отримав би у нього
яйцем
© Vel
 
Дуже насмішив порошок Валерії :-)

Бувають порошки, які смішні, але пирхаєш/посміхаєшся про себе, або відмічаєш, шо це дуже дотепно і тонко. А бувають такі - одразу регочеш на всю хату. Здавалося, ну що тут такого? Жарт рівня "послизнувся на банановий кожурі". Але чомусь дуже смішно.

якби моїх пасок не їв ти
із невдоволеним лицем
то не отримав би у нього
яйцем
© Vel
Так, це з розряду - просте і смішне :)

А я от не знаю чи мені сміятися чи що робити. В мене нова ідея :іржач: Ні, не на своєму місці я працюю, не на своєму. Але ж хтозна у якій професії я б себе знайшла :-)

Так от ідея в тому, щоб створити групу з мініпрозою! Я пошукала таку в ФБ - нема. Може і є, але під якоюсь такою назвою, що так просто не знайдеш :незнаю:
Туди і наші оповіданнячка про Зюкіна можна, і Меланію запросити. А там потроху народ назбирається... Але навіщо мені ще одна група?! :-)
 
Так, це з розряду - просте і смішне :)

А я от не знаю чи мені сміятися чи що робити. В мене нова ідея :іржач: Ні, не на своєму місці я працюю, не на своєму. Але ж хтозна у якій професії я б себе знайшла :-)

Так от ідея в тому, щоб створити групу з мініпрозою! Я пошукала таку в ФБ - нема. Може і є, але під якоюсь такою назвою, що так просто не знайдеш :незнаю:
Туди і наші оповіданнячка про Зюкіна можна, і Меланію запросити. А там потроху народ назбирається... Але навіщо мені ще одна група?! :-)
Йой.... :D
 
Назад
Зверху Знизу