Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Сидите там, про старість думаєте, бісетеся... А я от нажарила яєшні з помідорами, цибулею і портулаком, присипала чорним перчиком... Смачно! І я щаслива :-)
На старості років для щастя багацько не треба.
 
Сидите там, про старість думаєте, бісетеся... А я от нажарила яєшні з помідорами, цибулею і портулаком, присипала чорним перчиком... Смачно! І я щаслива :-)
Я до того, що я кажу, старіем а мені кажуть НІ .
 
Чому? :-) Вона ж буде матір'ю чувака, який приборкає повстання машин. Чи ти як раз на боці роботів? :)

Яке? Горнятко чи філіжанка?
1. Тому що я на боці машин.
2. І горнятко і філіжанку. Взагалі звичайно краще читати Хрещеного в оригіналі, але український переклад найкращий, я вважаю.
 
А моя дружина з цим порталаком без церемоній, одразу на смітник вирубує. Така гидота ця рослина, вона мені ще крові попила коли був фермером.
 
А моя дружина з цим порталаком без церемоній, одразу на смітник вирубує. Така гидота ця рослина, вона мені ще крові попила коли був фермером.
Я тільки цього року дізналася, що він їстивний і дуууууже корисний.
 
Сидите там, про старість думаєте, бісетеся... А я от нажарила яєшні з помідорами, цибулею і портулаком, присипала чорним перчиком... Смачно! І я щаслива :-)
тоді я не стар, а суперстар.
ЗІ: а я голубців зараз наївся.
 
тоді я не стар, а суперстар.
ЗІ: а я голубців зараз наївся.
От голубців взагалі не хочеться. Мені їх хочеться зрідка, втім, як і яєшню.
От борошняні вироби я люблю кожного дня ))))
 
Доречі маринад без цукру це якась хєрня. Я коли промислово виготовляв консервовані огірки на замовлення, то завжди на 1 банку 3 л 2 столові ложки солі, 2 цукру 90 мл оцту. Звичайно, що дозовано добвалявся перець-горішок, лаврове листя, листя хрону.
 
От голубів взагалі не хочеться. Мені їх хочеться зрідка, втім, як і яєшню.
От борошняні вироби я люблю кожного дня ))))
Та ні, який з голубів їжа? Та і цупке м'ясо і його на один зуб. А от рис з фаршем у капустяному листу або фарширований перець саме те, що треба.
 
Знову всі зголодніли :D
 
Та ні, який з голубів їжа? Та і цупке м'ясо і його на один зуб. А от рис з фаршем у капустяному листу або фарширований перець саме те, що треба.
Ну, от так і знала... І виправила ж одразу, але хтось дуже швидкий :-)
Знову всі зголодніли :D
Я ні :увага:
 
Назад
Зверху Знизу