Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Я сьогодні нарешті трошки взялася спробувала розписати фарбами знаєте що?
Будиночок равлика! :стрибун:
Збиралася ж кульку, але побачила, що людина розписує (але інакше) ракушки. Згадала, що і в мене є. І це ж цікавіше, ніж кульку. Щоправда в мене не вистачає майстерності, бо мало тренувалася, а ще треба купити найменший пензлик, бо мала площа. Ну і продумати малюнок, бо зараз діяла без плану. Воно трохи незграбно вийшло, але мені все одно подобається. Трошки ще не домалювала. Але якщо набити руку, то це буде цікаво! :клас: і такі ж ракушки - не дефіцит. Мабуть :-) Равликів-то повно, але ж не буду я їх вбивати як мамонтів заради бивнів 🙄
 
Я сьогодні нарешті трошки взялася спробувала розписати фарбами знаєте що?
Будиночок равлика! :стрибун:
Збиралася ж кульку, але побачила, що людина розписує (але інакше) ракушки. Згадала, що і в мене є. І це ж цікавіше, ніж кульку. Щоправда в мене не вистачає майстерності, бо мало тренувалася, а ще треба купити найменший пензлик, бо мала площа. Ну і продумати малюнок, бо зараз діяла без плану. Воно трохи незграбно вийшло, але мені все одно подобається. Трошки ще не домалювала. Але якщо набити руку, то це буде цікаво! :клас: і такі ж ракушки - не дефіцит. Мабуть :-) Равликів-то повно, але ж не буду я їх вбивати як мамонтів заради бивнів 🙄
OIG3.jpg
 
Ми самі на це "підписалися". Захотіли подивитися, а що це за Земля така, а як це - їсти, пити, бігати, плавати, вимовляти якісь звуки. В інших світах/на інших планетах це робиться не в білкових тілах, не доводиться народжуватися і вмирати в крихких тілах. Нема білкового тіла - нема болю/проблем. Бачив на фото НАСА, як зароджуються якісь нові зірки? Ну от приблизно так "зароджуються" і "тіла" на інших планетах, і руйнуються так само - тобто безболісно і безпроблемно, бо боліти нічому :)
Ооох... Як на мене, якщо все так, то несправедливо відбирати пам'ять у людини про її згоду або минулі гріхи, за які вона згодилася прийняти якесь тіло. Можете мене вважати відсталим, та все ж більш звична теорія мені більше до душі.
 
Ооох... Як на мене, якщо все так, то несправедливо відбирати пам'ять у людини про її згоду або минулі гріхи, за які вона згодилася прийняти якесь тіло. Можете мене вважати відсталим, та все ж більш звична теорія мені більше до душі.
Хто там шо згодився, яка людина.
Сьогодні ти людина, а завтра хто зна.
 
12-го ДН групи. Мабуть варто відзначити якось по-особливому, але мені нічого крім акції #ностальжі не приходить. Та й корисна вона, насправді, бо і авторам приємно, і вірші гарні, і людей може більше побачити. Я планую попросити всіх підписників в якості подарунка зробити перепост якогось вірша.
Але мені не подобається хештег ностальжі. Це Римма придумала і я не стала сперечатися, бо взаємини вже були не найкращі. Але чому ностальжі, ми що - вже перестали писати і лише згадуємо старі часи, коли ще писалося, і сумуємо за ними?
Тож треба якось інакше назвати.
Які в кого ідеї?
Можна й повтор, але щось воно мені російську нагадує, хоча і в українській є таке слово. Принаймні повторення є.
 
Останнє редагування:
Ретроспектива, згадка, відлуння, тренд, поетренд, віршоплин.

Я планую попросити всіх про підписників в якості подарунка зробити перепост якогось вірша..
Перепост, репост, ревізія, рев'ю.
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу