Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

А погода як на тебе може впливати?
Планета прокрутилася другим боком до сонця, а воно на тебе якось впливає, шо за маячня?
Ти переплутав погоду і пори року. Погода може бути дощова або сонячна незалежно від того, яким боком Земля до Сонця. :rolleyes:
 
Пишуть, що знов у Шевченківський прилетіло. Ото що кілька днів назад - то поряд з будинком Тані Самурая прилетіло. Каже, що їх інший будинок прикрив.
Щоб їх на шматки розірвало, щоб їх раки поїли
 
Когось мені це нагадало :ги:
 

Вкладення

  • Screenshot_20240331-233046.jpg
    Screenshot_20240331-233046.jpg
    36.2 КБ · Перегляди: 5
Останнє редагування:
Доброго ранку, добра з добром :кава:

ЗІ - пішла в цукеркову крамницю

OIG4.jpg
 
Нідерланди.
Такі будиночки були б доречні під час повені :)

1711958221873.jpg
 
Screenshot_20240401-133239.jpg


Весілля було ще у 2021 році, та пара не розповідала про це публічно.
34-річні Еббі та Бріттані живуть приватним життям після 8-серійного шоу «Еббі та Бріттані» 2012 року. Сестри працюють вчительками п’ятих класів у своєму рідному штаті.

Близнючки вперше з’явилися на шоу Опри Вінфрі 1996 року, розповідаючи про своє життя. Вони народилися як дицефальні близнючки — рідкісний стан, коли дві голови в одному тілі з однією статевою системою, двома, трьома або чотирма руками, двома серцями і двома ногами.

Сестри мають спільний кровотік і всі органи нижче пояса. Еббі контролює праві руку і ногу, а Бріттані - ліві.

Еббі і Бріттані народилися у 1990 році. Їхні батьки, Петті і Майк, відмовилися від операції з розділення, бо лікарі сказали, що є невеликий шанс, що дівчатка виживуть після операції.

Попри те, що вони борються зі складнощами життя як сіамські близнючки, це не завадило їм досягти поставлених цілей, таких як складання іспиту на водійські права в 16 років, закінчення коледжу, подорож до Європи та здобуття професії педагога.

Наразі вони не повідомляють, чи планують розширювати свою сім'ю. Втім, у документальному фільмі 2003 року «Поєднані на все життя» Еббі та Бріттані обговорювали можливість колись виховувати дітей.

«Так, ми збираємося стати мамами», — зазначила Бріттані. «Ми ще не думали про те, як це — бути мамами. Та нам лише 16 — нам не потрібно про це зараз думати».
 
А чому в нас Великдень не змістився назад як Різдво?
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Я все одно не розумію :ги: Як на мене, якщо Різдво в один день, так і Великдень повинен бути в один, і без усіх цих довгих малозрозумілих пояснень :rolleyes: (це я не тобі, Сір, звісно :) )
 
Screenshot_20240401-133239.jpg


Весілля було ще у 2021 році, та пара не розповідала про це публічно.
34-річні Еббі та Бріттані живуть приватним життям після 8-серійного шоу «Еббі та Бріттані» 2012 року. Сестри працюють вчительками п’ятих класів у своєму рідному штаті.

Близнючки вперше з’явилися на шоу Опри Вінфрі 1996 року, розповідаючи про своє життя. Вони народилися як дицефальні близнючки — рідкісний стан, коли дві голови в одному тілі з однією статевою системою, двома, трьома або чотирма руками, двома серцями і двома ногами.

Сестри мають спільний кровотік і всі органи нижче пояса. Еббі контролює праві руку і ногу, а Бріттані - ліві.

Еббі і Бріттані народилися у 1990 році. Їхні батьки, Петті і Майк, відмовилися від операції з розділення, бо лікарі сказали, що є невеликий шанс, що дівчатка виживуть після операції.

Попри те, що вони борються зі складнощами життя як сіамські близнючки, це не завадило їм досягти поставлених цілей, таких як складання іспиту на водійські права в 16 років, закінчення коледжу, подорож до Європи та здобуття професії педагога.

Наразі вони не повідомляють, чи планують розширювати свою сім'ю. Втім, у документальному фільмі 2003 року «Поєднані на все життя» Еббі та Бріттані обговорювали можливість колись виховувати дітей.

«Так, ми збираємося стати мамами», — зазначила Бріттані. «Ми ще не думали про те, як це — бути мамами. Та нам лише 16 — нам не потрібно про це зараз думати».
Я чомусь буквально позавчора читала про них, шукала різну інфу і про Еббі-Бриттані, і про інших сіамських.. А ми ще невдоволені своїм життям! :ги: Он як люди живуть :рл:
 
Я все одно не розумію :ги: Як на мене, якщо Різдво в один день, так і Великдень повинен бути в один, і без усіх цих довгих малозрозумілих пояснень :rolleyes: (це я не тобі, Сір, звісно :) )
Це церква "Все складно" :піп: :D
 
Я все одно не розумію :ги: Як на мене, якщо Різдво в один день, так і Великдень повинен бути в один, і без усіх цих довгих малозрозумілих пояснень :rolleyes: (це я не тобі, Сір, звісно :) )
Великдень має бути в день повного місяця.
 
Назад
Зверху Знизу