Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Вона з'їла усі яблука, до яких дотяглася. Припинаєш наче далеко, потім вона стає на задні ноги, витягується, і опиняється головою у райських кущах :-)
Думаєш: ну гаразд, хай пару крайніх листочків з'їсть - не страшно, але вона чіпляє ратицею гілку, нахиляє, і здобуває собі ще сто листочків.
Мама якось бездумно її припнула, так вона об'їла пів сливи.
То вона ж не дурна, яблука і сливки смачніші за сіно.
 
У 2020 році Ульріх і Беате уклали громадянський шлюб, а через три роки повінчалися.
І чого варті їх життєві принципи? Пів життя прожити в монастирі, щоб у старості почати грішити. Хоча вона-то ще раніше почала. Чого було не жити як звичайні люди від самого початку 🤷‍♀️
 
І чого варті їх життєві принципи? Пів життя прожити в монастирі, щоб у старості почати грішити. Хоча вона-то ще раніше почала. Чого було не жити як звичайні люди від самого початку 🤷‍♀️
Не їх, а тільки його, вона лише 11 років була монашкою.
Мабуть, його влаштовувало таке життя. Не було заради кого щось міняти. І ось тільки коли познайомився з цією жінкою, зрозумів, що далі не може жити як раніше :)

Як на мене, нормальні життєві принципи. :-) "Роби, як подобається зараз" або як у підписі Айвенго: "следуй за тортом".
 
За даними ЗМІ, Зеленський "в останню хвилину" намагався переконати союзників у НАТО переписати підсумкове комюніке.

Ех, та де там...
 
Останнє редагування:
Не їх, а тільки його, вона лише 11 років була монашкою.
Лише? 11 років - це до фіга, аби зрозуміти чи це твоє. Втім, вона й зрозуміла, що не її, якщо родила. Після того ж вона зав'язала з цим, мабуть, а відвідала монастир просто як звичайна людина.
 
Лише? 11 років - це до фіга, аби зрозуміти чи це твоє. Втім, вона й зрозуміла, що не її, якщо родила. Після того ж вона зав'язала з цим, мабуть, а відвідала монастир просто як звичайна людина.
:угу: Все так. Вона усе встигла. :ги:

Тобто питання тільки до колишнього настоятеля, чого він не жив як нормальна людина з самого початку? :)
 
:угу: Все так. Вона усе встигла. :ги:

Тобто питання тільки до колишнього настоятеля, чого він не жив як нормальна людина з самого початку? :)
А в мене питання і до неї.
Він якраз ще добре тримався, ото в старості біс поплутав, а так людина вважала, що на своєму місці. А от вона точно мала відчувати, що то не її, але аж 11 років 🤷‍♀️ Крім того, гадаю, пастором бути набагато цікавіше, ніж монахинею.
 
Вона ж їсть не тільки плоди, а й гілки. До речі, оця яблука - єдине фруктове дерево, на якому є врожай цьогоріч. Слив, абрикос, вишень та білого наливу нема.
Зайві яблука вона і так їсть, тільки коли вони вже велики та спілі.
І в нас нема нічого :(. Вчора знайому попросила дати пара кабачків, чоловік її приніс і росповідав як він все сілітрою поливае от думаю , мабуть не їстиму їх:D
 
Вчора виходжу з хати і під ногами портулак . Уявила як я його додаю в садат , бе:D
 
І в нас нема нічого :(. Вчора знайому попросила дати пара кабачків, чоловік її приніс і росповідав як він все сілітрою поливае от думаю , мабуть не їстиму їх:D
Ну, кабачки-то в нас є. То у плодових деревах неврожай, та й то не в усіх. Зате ягід скільки було. Правда дощі їм трохи завадили.
Щодо селітри... Магазинні, я гадаю, не кращі, їх удобрюють однозначно, але ти ж мабуть їх їси?
Блін я тоже мріяла про мило. Я його обожнюю і колекціонувала до війни. І свічки ще люблю.
Мені мило подарували, від нього така гладенька шкіра, що ото й я подумала :)
 
Назад
Зверху Знизу