Дроздов (Надточий) Сергей Анатольевич - мошенник, гоните его в шею!

А в чем проблема?
Нормальная тема, многим уже помогла избежать афериста, и еще многим поможет.
Сидром вахтера, что ли?

Мне всё-таки кажется, что нескольким она помогла нарегать преведов, по паре-тройке на человека, и друг с другом общаться.
И тот мой пост звучал аки предупреждение, и ты его не услышал. Вечером рассотрирую вас, раз так не понимаете.
 
Этот красавец-генерал был сегодня у меня в гостях - в мебельном магазине. В полевой форме с генеральскими звездами.Не первый раз....Познакомились с ним мы где-то в апреле-мае...Ему диванчик надо в офис 350 м2...Договорились с ним -приехать к нему на замеры на след. неделе (20 сентября). Жаловался, что его академию частично переводят в Конотоп. Янукович у него в друзьях )))))))) Я давно искала инфо по этому товарищу....Меня смутило- не нашла я такой погран.академии, которую возглавляет Дроздов Сергей Анатольевич.
 
LEV007. Сообщите мне пожалуйста 0669299421 подробности Вашей встречи. Если Вас не затруднит.
 
А то не он год-два тому назад в Харькове торчал в метро (и не только в метро) с вывеской на картонке: "Помогите моему детскому приюту!" ?.. Чет физиономия была похожая.....

Мне всё-таки кажется, что нескольким она помогла нарегать преведов, по паре-тройке на человека, и друг с другом общаться.
И тот мой пост звучал аки предупреждение, и ты его не услышал. Вечером рассотрирую вас, раз так не понимаете.

скорее всего, люди искали инфу об этом псевдогенерале, те, кому что-то показалось странным... И нашли тут эту тему. А как мессагу кинуть в нее? Пральна, токо регнуться. Ото и появляются преведы, чему удивляться?
 
Все правильно! "люди искали инфу об этом псевдогенерале".
Я ее искала, как с ним познакомилась (почти 3 года назад), но была только статья, как он в на Западной Украине кого-то кинул и все. Писала в какой-то форум. А так больше ничего не было!
И вот не так давно вспомнила, просто решила проверить нет ли чего на этого урода и нашла инфу здесь!
Что тут странного?
 
Сучара позорит офицерскую форму и погоны! а ведь на самом деле он бомжара дурно пахнущий. Люди - не верьте этому паразиту!

Нет у него никакого детского приюта. а на месте, где прописан его детский дом "Радужный" в Мерефе - пустырь. и сам он пустой.

Колдобина, а зачем идти в рганы если нет доков - народный суд это метод
 
кстати сегодня опять чела с плакатом про детский приют видел в метро на Южном вокзале.. вот только лицо каГ-то не запомнил.. ну если че - буду присматриваться))
 
Погони генерал-лейтенанта й звання ректора академії відчиняли перед аферистом будь-які двері
Харківський шахрай піймав на гачок депутатів однієї із сільських рад Полтавського району, керівників багатьох підприємств, десятки полтавців. Його жертвами ледь не стали й міські депутати. На чисту воду зловмисника вивів колишній опер із обласного центру.
Не вийшло з дочкою – узявся за батька
– Ця історія почалася в березні, – починає розповідь полтавець Леонід , підполковник МВС у відставці, в минулому – начальник одного з райвідділів обласного центру. – Саме тоді дочка Тетяна (вона живе й працює в Харкові) познайомилася через Інтернет, а згодом і зустрілася з чоловіком, який назвався Сергієм Анатолійовичем Дроздовим, ректором Микитинської січової кінної Академії й керівником однойменної громадської організації. Цікавий співрозмовник, дуже шляхетний і чарівний, він справляв непогане враження.
Молода успішна жінка, власниця салону краси майже в центрі колишньої української столиці, Тетяна не надто повелася на чари нового знайомого. Та той усе ж наполіг, щоб вона познайомила його зі своїми батьками. Таке бажання, звісно ж, свідчило про серйозні наміри Дроздова, тож невдовзі він опинився в Полтаві, в гостинному будиночку полтавців.
Про себе гість розповідав не надто багато. Говорив, що вже кілька років не може оговтатися після трагічної загибелі дружини й сина, що раніше працював директором дитячого будинку. Не приховував, що відбував покарання за фінансові порушення, однак після звільнення добився перегляду справи й навіть покарання судді, яка винесла несправедливу постанову.
Значно охочіше Дроздов розповідав про кінну академію, яку нещодавно очолив. Цей навчальний заклад перебував у підпорядкуванні Прикордонної служби й був створений, щоб готувати для неї кадри – кіннотників і кінологів. Планувалося набрати 1900 курсантів, які здобуватимуть трирівневу освіту: в коледжі (4-9 класи), ліцеї (10-11 класи) та власне академії, причому 70% з них мали бути сиротами. Цільовий грант на створення академії надав Міжнародний благодійний фонд «Дитинство», із керівником якого, Стівом Коркером, Сергій Дроздов особисто знайомий.
На підтвердження своїх слів Дроздов показував нотаріально посвідчену копію листа Нацбанку України. Найвища фінансова установа нашої держави повідомляла, що вже одержала цільовий грант у розмірі 175 мільйонів доларів США й упродовж трьох місяців готова перевести ці кошти на рахунок академії – як тільки-но та надасть документи про виділення землі й наявність будівель під коледж та ліцей.
– Сергій Дроздов відразу мені не сподобався, – розповідає Леонід. – Він назвався генерал-лейтенантом прикордонної служби, та, на відміну від акуратних, педантичних генералів, яких я знав, був дуже неохайним. Але чи маємо ми право осуджувати інших? Я подумав, що після загибелі рідних людина просто махнула на себе рукою й опустилася…
Леонід з’ясував, що Микитинська січова кінна Академія й однойменна громадська організація офіційно зареєстровані в м. Нікополі. Він хотів побачити паспорт Дроздова, але той пояснив, що як держслужбовець користується посвідченнями – для нього вони значно важливіші. І показав одразу два: ректора академії й генерал-лейтенанта прикордонної служби. Колишньому міліціонеру не вдалося побачити й оригінал листа Нацбанку. Зате, як виявилося в ході проведеної ним перевірки, харківський нотаріус справді посвідчував копію листа. Значить, обов’язково бачив оригінал, тож і багатомільйонний грант – не вигадка. А коли ректор запропонував Леоніду очолити службу безпеки академії, підполковник МВС у відставці без особливих вагань погодився. Його не насторожило навіть те, що новий знайомий зажадав від нього 1700 грн. – начебто для сплати мита за відновлення в званні й переведення в підпорядкування прикордонної служби.
– Покажіть мені людину, яка в наш економічно нестабільний час відмовиться працювати в організації, бюджет якої – 175 мільйонів доларів, – говорить Леонід Степанович.
За участь у будівництві – щонайменше 35 тис. грн
Він одразу приступив до роботи, хоча розумів, що офіційно працевлаштуватися й отримувати зарплатню зможе значно пізніше – коли на рахунок академії надійдуть кошти. Надзвичайно активний, ініціативний, із величезним колом знайомств, Леонід швидко зводить Сергія Дроздова з «потрібними» людьми.
Будувати академмістечко (навчальні корпуси, гуртожитки для курсантів, квартири для працівників, торговельний центр, церкву та інші об’єкти інфраструктури) погоджуються солідні будівельні організації Полтави. Масштаби будівництва (а Дроздов мав на руках докладний і цілком справжній проект, розроблений великою групою фахівців) дозволяли їм років п’ять мати стабільну роботу й отримувати непогані прибутки. Однак, попереджає їх ректор академії, українське законодавство передбачає участь у тендері. Щоб цього уникнути, можна стати колективними членами громадської організації «Микитинська січова кінна Академія».
Усі керівники погоджуються на цю умову, подають відповідні заяви та сплачують вступний внесок і держмито в розмірі понад вісім тис. грн кожен. Одне з управлінь облдержадміністрації перераховує кошти на розрахунковий рахунок ГО, решта віддають готівку безпосередньо Дроздову. За приблизними підрахунками Леоніда , за три місяці шахрай зібрав у Полтаві щонайменше 35 тис. грн, причому цілком законно, адже колективне членство в громадських організаціях не суперечить чинному законодавству.
– Сергій Дроздов міг бути дуже переконливим, – говорить чоловік. – Крім того, з нього безперервно фонтанували різноманітні ідеї. Якось ми заїхали в готельно-ресторанний комплекс «Зелена Дубрава», що в с. Копилах під Полтавою. Дроздов відразу заявив: кращої бази відпочинку для Прикордонної служби годі й шукати, тож він неодмінно умовить керівництво викупити «Зелену Дубраву». І тут же став переконувати власника комплексу пристати на цю пропозицію.
Так само несподівано Дроздов вирішує… купити колишній Кадетський корпус у Полтаві.
Потурбували надто серйозних людей
– Спочатку планувалося побудувати академію в Сумській області, де місцева влада виділяла 40 га заповідних земель, – розповідає Леонід. – І я, й представники будівельних фірм неодноразово туди їздили. Коли ми про все домовилися й залишалося лише підписати документи, Дроздов заявив, що голова райдержадміністрації вимагає великий хабар, тож доведеться шукати інше місце. Чому б не купити вже готову будівлю, тим більше – колишнього навчального закладу, де ще в царські часи готували справжніх офіцерів?
Леонід організовує зустріч генерала з головним архітектором м. Полтави, а той уже зводить його з міським головою. Ідея зацікавила обох. Ще б пак! Таким чином нарешті можна було врятувати історичну пам’ятку, одну зі складових архітектурного ансамблю в самісінькому центрі Полтави, що багато років безжально руйнувалася. Власник споруди, громадянин Ізраїлю, кілька років тому помер, а його спадкоємці не могли дійти згоди щодо подальшої долі будівлі.
Дроздов зажадав, щоб міськвиконком викликав із Ізраїлю нового власника – Нафталі Іосебашвіллі. Вести перемовини з його представниками у Полтаві він категорично відмовився.
Тим часом потрібно було знайти місце під конюшні й вольєри для собак – неодмінну умову підготовки курсантів. Давній знайомий Леоніда , голова сільради в Полтавському районі, зводить ректора академії з фермером, котрий орендує землі на території Рунівщинівської сільської ради. 6 га технічної землі по обидва боки річки були просто ідеальним місцем, і фермера умовили відмовитися від оренди.
– Погони генерал-лейтенанта й звання ректора академії відчиняли будь-які двері, – згадує Леонід . – Жоден керівник не відмовлявся від зустрічі з такою поважною людиною, а питання, на вирішення яких зазвичай потрібно місяць, вирішувалися за три дні.
Сергій Дроздов офіційно реєструє в Полтавському районі (правда, не на себе, а на іншу людину) сільськогосподарський обслуговуючий кооператив у «Княжичі», а сесія Рунівщинівської сільської ради без зволікань передає новоствореному підприємству вивільнену землю. Таким чином село отримувало, крім півтори тисячі гривень щомісячної орендної плати, близько 30 нових робочих місць та обіцянку, що медичний заклад підприємства безплатно лікуватиме селян.
…Ізраїльського мільйонера, котрий, нарешті, прибув до Полтави Дроздов зустрів криками: «Ганьба! До чого довів історичну пам’ятку! Наручники на нього! У в’язницю!» Попри таке «привітання», сторони все ж досягли певних домовленостей. Вирішили повторно зустрітися за кілька днів у Києві. Леонід мав підготувати й привезти для підписання Протокол попередніх домовленостей.
– До Києва мене віз бізнесмен із Полтави на ім’я Роман, – веде далі Леонід Степанович. – Дорогою я став обережно розпитувати, як він познайомився з Дроздовим, коли? І з’ясував, що ми обоє практично нічого не знаємо про свого «роботодавця». «Цілком імовірно, що він узагалі не приїде на зустріч», – сказав я Романові. Я наче у воду дивився! Бо Дроздов у Києві й справді не з’явився, а його телефон мовчав. Лише згодом він надіслав SМS: на зустріч не приїде, бо дуже занятий, а нам обов’язково треба підписати протокол.
Представники грузинської діаспори, котрі зустріли полтавців, не приховували свого обурення. А тут ще Іосебашвіллі сказав, що генерал представився йому не Дроздовим, а… Карецьким. Кілька важливих дзвінків, розмова грузинською, й стало відомо, що в Прикордонній службі немає ні Дроздова, ні Карецького. Романа й Леоніда оточили кремезні молодики й пообіцяли, що не випустять полтавців, поки не з’явиться «генерал» або «бранці» не знайдуть потрібної суми грошей.
– Скажу відверто: я злякався, – зізнається Леонід Степанович. – Дроздов потурбував надто серйозних людей, котрі не звикли бути ошуканими. Як нам удалось умовити грузинів відпустити нас – дивуюся до цього часу.
«Настоящий полковник»
Повернувшись до Полтави, колишній опер починає розслідування. І з’ясовує, що лист Нацбанку – лише вміла підробка. Аферист, котрий називав себе Дроздовим і Карецьким (а ще, виявляється, Драгуном) ошукував не дише полтавців, а й жителів Харківської, Донецької, Сумської й Черкаської областей. 2004 року він був засуджений за шахрайство до п’яти років позбавлення волі. Відбував покарання в Божківській ВТК, звідки за зразкову поведінку його звільнили на рік раніше. Однак у документах цієї установи він фігурує як Надточий (і це, вочевидь, його справжнє прізвище).
Зареєструвавшись на Харківському форумі, Леонід дізнався ще більше цікавого. Крім шахрайства з кінно-січовою академією, псевдоректор і псевдогенерал спеціалізується на звабленні жінок. Дружина й син, яких Дроздов «поховав», насправді живі й здорові. Крім того, аферист має в різних куточках України щонайменше семеро позашлюбних дітей. Як тут не згадати відому пісню про «настоящего полковника»!
Історія знає чимало імен різноманітних шахраїв. Наприклад, американець чеського походження Віктор Люстиг у 20-х роках минулого століття тричі продавав на металобрух Ейфелеву вежу. А шотландець Артур Фергюссон продав знаменитий годинник Біг-Бен і Букінгемський палац у Великобританії та статую свободи – у США. Та найбільше відомий він тим, що здав в оренду за 2 мільйони доларів Білий дім – резиденцію американських президентів.
Однак, як бачимо, знамениті шахраї заробляли на «шматок хліба» здебільшого продажем. Навіщо ж «наш герой» заявляв про свої наміри щось купити? Якраз для того, щоб бути переконливішим і таким чином притупити пильність своїх потенційних жертв.
Без сумніву, Надточий – чудовий психолог. Виманюючи в людей гроші, аферист обіцяє їм дати значно більше, причому – саме те, що вони потребують: стабільну роботу, достойну зарплату, нові робочі місця, розв’язання соціальних проблем. Навчальні програми академії створювали провідні харківські науковці, чимало з них – доктори наук. Вони сподівались, окрім грошової винагороди, реалізувати ще й свої творчі задуми.
А хіба не викликає захоплення сама ідея навчального закладу, де готуватимуть справжніх прикордонників? Тут тобі й верхова їзда (кордони здебільшого важкодоступні, тому їх охороняють саме на конях), і догляд за собаками… А головне - сироти, котрі зазвичай виявляються нікому не потрібними, знайдуть своє місце в житті.
Замість післяслів я
Невдовзі після поїздки до Києва Леонід Степанович і Роман запросили псевдогенерала на зустріч у ресторан «Зелена Дубрава». І відразу висунули йому умови: або він добровільно поверне всі привласнені гроші, або зробить це під примусом. Як доказ серйозності своїх намірів у нього забрали печатки й усі реєстраційні документи на академію, ГО, сільськогосподарський кооператив, а також проектну документацію на будівництво й копію листа Нацбанку. Крім того, вдома у Леоніда залишалася його генеральська форма й кілька зразків форми курсантів.
«Генерал» навіть не підозрював, що їхня розмова записується, а неподалік зачаїлася «група підтримки», готова втрутитись у випадку бійки. Проте боронитися «настоящий полковник» не став. Пообіцяв, що все поверне і – зник. Правда, згодом намагався через підставних осіб забрати в Леоніда Степановича вилучені речі, та той не віддав.
Декотрі відвідувачі Харківського форуму відверто дивуються довірливості жертв афериста й навіть називають їх «лохами». Певно, саме тому ошукані керівники деяких фірм воліють мовчати й відмовляються спілкуватися з журналістами. Однак Леонід , котрий усе своє свідоме життя боровся з правопорушеннями й утверджував закон, не соромиться говорити вголос про прикрий інцидент у його житті.
– Я ладен кричати на весь світ – аби попередити інших, – заявляє він,
І час розплати настане обов язково.
Газета «Полтавський вісник»
 
Леонид-киллер

Вам Респект и Уважуха!

Так поймали его или нет?
 
Судя по всему - не поймали.
Даже если и поймают - и предьявить ему толком нечего, потому стражи порядка заниматься этим делом не хотят, как не хотят писать заявы те, кого он обманул.
Я их понимаю. Публично признаться, что тебя, важного и серьезного чувака, конкретно развели, вряд ли кто-то захочет. Да и девушки, которые велись на его басни, тоже всю эту историю хотят забыть, как страшный сон.

Хотелось бы сделать маленькую поправку - внебрачных детей у него не около семи, а более 10.

И маленькое лирическое отступление.

Милиция его не ловит - это факт. Но зуб на него имеют простые (и не совсем простые) граждане и люди. А самосуд - штука жестокая, болючая, не имеет правил и границ. Дроздов об этом знает (подвергался не раз).

Сергей Анатольевич, а ты никогда не думал, что не всегда ж тебе ходить таким центровым ковбоем-сердцеедом с крашенными волосами?

кстати сегодня опять чела с плакатом про детский приют видел в метро на Южном вокзале.. вот только лицо каГ-то не запомнил.. ну если че - буду присматриваться))

Уважаемые форумчане, этот человек, просящий милостыню, не тот, о ком открыта эта тема.
Мужчина с плакатом "Помоги моему детскому приюту" уже много лет просит подаяния на станциях Харьковского метрополитена.

Я не знаю, есть этот приют (или детский дом - уже не помню), или нет, но к нашей истории этот мужчина не имеет никакого отношения.
Давайте не будем путать))))
 
Если бы поймали, то Вы обозревали бы фото экзекуций.
Пропал наш "генерал". Наверное ушел в подполье.
 
Моя мать попалась на его удочку. -10000$(уговорил взять кредит под дом, наговорил про меня туфты с тем что бы мать не расказала мне, в результате дом пришлось продавать).
1. При подаче заявы в милицию - ее не берут. Я так понимаю, у него там связи.
2. Почему никто не говорит что он весь в шрамах? Он конечно расказывает что получил их в результате великого, но как по мне, его не однократно и качественно обрабатывали, шрамы резаные , кости явно ломаные.
3. Если он к кому-то приходил в магазин, или место, где есть видеонаблюдение, выложите ролик в инет.
4. Возможно, у кого-то есть фото.
5. Его поймать можно лишь на горячем. И не с помощью харьковских ментов.
Он явно сидел. Вроде как трижды, два за мошенничество, один раз за причинение вреда здоровью, Жена у него жива и здорова, как и дите. Моя мать погорела именно на дедах морозах. Хотя я ей миллион раз говорила - тебя делают зиц-председателем, не могу понять как он с тебя денег возьмет. Да, я так понимаю, в случае проблем - применит силу и убьет. У него это на лице написано.
Жертвы явно его боятся. Одних барышень он ловит на секс, других на лесть и тщеславие.
да.
Но главное, нужно его фото, и расплодить его в инете, по форумам предпренимателей.
 
Kis Kis, почему заявление не берут в миллиции?
Фотография Дроздова есть и выложена на этом форуме. Просто вернитесь на несколько листов назад.
Я Вам дам номера телефонов людей, которые смогут помочь. Посадить дроздова не за что, потому что никто не хочет писать на него заявы. Прикидываются пиджачками и все. Номера телефонов сброшу в личку. Позвоните обязательно!
 
моя мать дом была вынуждена продать изза него. потому что он уболтал ее взять кредит под собственный дом и максимально ее против меня настроил, так что бы она ничего не сообщала мне. подругам матери, отдельное спасибо, все видели что происходит, но никто мне слова не сказал. партизаны блин.
есть его расписка о том что брал бабло. но специально написана так, что не придерешься.
 
видел этого чухана гдето инфа 100%
 
Ребята, давайте действовать сообща! Охая и ахая мы делу не поможем. А дроздов (писать фамилию с большой буквы уже рука не поднимается) просто гуляет на свободе, живет себе припеваючи, делая из нас лохов.

Его раны на теле - прямое свидетельства того, что некоторые неравнодушные граждане уже пытались объяснить дяде, что так делать, как он - нехорошо. Видать, или плохо объяснили, или плохо понял.

Но ведь самосуд проблему не решит. Деньги он не вернет, очухается и опять примется за старое. А если, не приведи, Господи, окочурится после очередной экзекуции. Тогда из-за какого-то д***ма кто-то сядет за убийство?

Если у кого что есть на него - выкладывайте сюда. Если есть знакомые, которые попались на его удочку - пусть пишут сюда. Если есть те, кто знаком с ним и может попастся на его обещания - покажите эту тему на форуме, пусть знают, с кем имеют дело.
 
Приветствую!
Видел "Нашего героя" 5 декабря 2011 года.
В электричке Огульцы-Харьков (прибытие в 13-16).
Он сел в метро на ЮВ и поехал дальше центрального рынка, т.к. на ЦР я сошел.
Я даже тайком сделал несколько снимков, но они очень плохого качества, так фоткал я втихаря.
Фотки очень плохие, но то, что это был он - я уверен примерно на 90-95% (т.к. летом лично с ним общался).

Исходя из того факта что он периодически появляется то в Харькове, то в Полтаве, можно сделать вывод что он курсирует маршрутом Харьков-Огульцы-Полтава.
Так ходят электропоезда, этот маршрут думаю знают все студенты. Долго но дешево.

Пусть наши доблестные правохранители и поймают его там, или хотя бы разместят его фото в этих электричках. В чем проблема?
 

Вкладення

  • IMG0065A.jpg
    IMG0065A.jpg
    72.9 КБ · Перегляди: 562
  • IMG0066A.jpg
    IMG0066A.jpg
    73.7 КБ · Перегляди: 367
  • IMG0067A.jpg
    IMG0067A.jpg
    73 КБ · Перегляди: 384
  • IMG0068A.jpg
    IMG0068A.jpg
    70.5 КБ · Перегляди: 371
  • IMG0069A.jpg
    IMG0069A.jpg
    72.5 КБ · Перегляди: 403
Останнє редагування:
Исходя из того факта что он периодически появляется то в Харькове, то в Полтаве, можно сделать вывод что он курсирует маршрутом Харьков-Огульцы-Полтава.
Так ходят электропоезда, этот маршрут думаю знают все студенты. Долго но дешево.

Есть еще дизель-поезд Харьков-Полтава.
Кроме того, на этом пути есть такое местечко - Коломак. Расшифровывается просто - КОЛОния МАКаренко. Не там ли его гнездо?..

есть его расписка о том что брал бабло. но специально написана так, что не придерешься.

толковый юрист всегда найдет к чему придраться.
 
Да, фотографии, конечно, плохого качества.
Есть фото нормального качетсва на странице 4 этой темы.
Ну а дроздов на фотках в своем репертуаре - клацает кнопками на телефоне. При чем телефон, судя по очертаниям, далеко не современный. Зуб даю - он всем рассказывает, что этот телефон ему подарила Принцесса Диана.
Или, ладно, первый Перзидент Украины - Леонид Кравчук.

Я даже процентов на 80 уверена в том, что именно он делает - пишет СМС сообщение очередной наивной девушке.
 
Назад
Зверху Знизу