Должностная инструкция откуда ноги растут?

Статус: Offline
Реєстрація: 09.08.2006
Повідом.: 7306
Должностная инструкция откуда ноги растут?

Друзья, а подскажите если кто-то в курсе что бы мне долго самому не искать.

Чем предусмотрено что у работника должна быть должностная инструкция, что в ней должно быть и какой порядок ознакомления с ней.

ЗЫ. Для госорганов знаю на память, а вот по обычным сотрудникам у меня пробел в этом. :confused:
 
Стаття 29. Обов'язок власника або уповноваженого ним органу проінструктувати працівника і визначити йому робоче місце

До початку роботи за укладеним трудовим договором власник або уповноважений ним орган зобов'язаний:

1) роз'яснити працівникові його права і обов'язки та проінформувати під розписку про умови праці, наявність на робочому місці, де він буде працювати, небезпечних і шкідливих виробничих факторів, які ще не усунуто, та можливі наслідки їх впливу на здоров'я, його права на пільги і компенсації за роботу в таких умовах відповідно до чинного законодавства і колективного договору

Стаття 31. Заборона вимагати виконання роботи, не обумовленої трудовим договором

Власник або уповноважений ним орган не має права вимагати від працівника виконання роботи, не обумовленої трудовим договором.

Должностной инструкции может и не быть. Но такая обязанность работодателя может быть предусмотрена в коллективном договоре. Еще это работодателю нужно чтоб определить обязанности работника. Или наоборот не нужно - чтоб не опрделять четко обязанности
 
Спасибо.
Мне этого достаточно :)
Дальше я уж и сам цепочку от этой статьи протяну :)
 
Назад
Зверху Знизу