Counter-Strike 2

Статус: Offline
Реєстрація: 11.12.2010
Повідом.: 90
Як вам нова Counter-Strike 2?
 

Вкладення

  • 2023-09-28_081839.png
    2023-09-28_081839.png
    466.4 КБ · Перегляди: 23
Останнє редагування:
Навіть не здогадувався про її вихід. У мене і стіма нема на компі. GO колись купив, але воно мені не лізе. Повівся на блохерів

Коротше... Прокрутив сторінку на сайті офіційному і всі великі досягнення стосуються динамічного диму. Про тікрейт маленький абзац, а про дим ціла сторінка.
Бля, вони постелили нову брусчатку на доріжці і розказують про відтворення з нуля :іржач: Щось мені це нагадує. Йде війна і плитку тротуарну стелят в міських задвірках, де і доріг не було

Знімок екрана (139).png

Я зараз навіть стім поставлю, хочу глянути на ці "великі зміни"
 
Останнє редагування:
Нє. Різниці не побачив. Я палкий шанувальник цієї гри ))) 14 годин з якогось там 2016 року)))
 
Нє. Різниці не побачив. Я палкий шанувальник цієї гри ))) 14 годин з якогось там 2016 року)))
Я теж) На мій погляд, гра вийшла сира, її потрібно було випустити у відкриту бета-версію для всіх, а не робити реліз. А ще цікаво, що вона не підтримується на маках, тобто зараз вони взагалі залишилися без гри. Роки за 2-3 вона стане грабельною.
 
Я побігав трохи бій проти всіх. Балаган страшезний. Можна навіть не паритись пошуком, кого встрелити, спавн за спиною у противника, потім спавн за твоєю спиною. Стрілянина така ж як і була, повний рандом
 
Останнє редагування:
Я побігав трохи бій проти всіх. Балаган старезний. Можна навіть не паритись пошуком, кого встрелити, спавн за спиною у противника, потім спавн за твоєю спиною. Стрілянина така ж як і була, повний рандом
Це DM) Як на мене це найкращий режим, кожен за себе.
А взагалі грати (особливо зараз) немає сенсу, ще й з рососійською спільнотою, яка просто бiсить, чому б не ізолювати їх :D
Чому б не зробити окремі сервери, щоб Їх до монголів конектити, а нас до Європи чи штатів.
 
Кацапи хоч і дикі, брудні та неосвічені, але це великий ринок. Гроші вирішують
 
Назад
Зверху Знизу