Чому Порошенка не випустили з України

Грьобаний ваш Потрошенко - до цих пір немає патронного заводу! А він же піарився, що все закуплено - я добре памʼятаю цю новину. Таких би упирів-мародерів в воєнний стан треба було розстрілювати!

Служба безпеки України 27 березня 2020 р.

СБУ викрила збитковий контракт, який зірвав поставку дефіцитних боєприпасів для військових. Це сталося тому, що одне з науково-виробничих об’єднань закупило закордонних верстатів на 1,7 млн доларів – насправді ж вони виявились металобрухтом.
Так, екс-керівництво об’єднання уклало з держпідприємством «Український центр «Безпека» угоду на поставки патронів для українського війська. За умовами договору сучасну виробничу лінію для їх виготовлення завод мав придбати в іноземної компанії.
Але закордонний постачальник доставив в Україну несправне і невідповідне контракту обладнання. Більшість верстатів були виготовлені ще у 20-х роках минулого століття і взагалі не призначені для виготовлення патронів необхідного калібру.
Дії посадовців призвели до зриву низки поставок дефіцитних боєприпасів і завдали шкоди обороноздатності держави.
Служба безпеки України оголосила підозру колишньому керівництву науково-виробничого об’єднання, яке підписало завідомо збитковий контракт.
 
Моська хтивая тявкает и гадит где только дотягиваетя, вонь стоит по всему форуму. ужОс
 
Верховний суд України залишив без задоволення касаційну скаргу ексзаступника секретаря РНБО Олега Гладковського, який вимагав визнати недостовірною і спростувати інформацію, оприлюднену в розслідуванні журналістів Bihus.Info, та відшкодувати «моральну шкоду» у розмірі 2 млн гривень.

Рішення суду
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
14 березня 2024 року, є остаточним і оскарженню не підлягає. Про це
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Bihus.Info.

Розслідування «Армія. Друзі. Бабки» було опубліковане у 2019 році. До суду Гладковський-старший, пропустивши законні строки позовної давності,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.

В суді першої інстанції справу розглядати до весни 2023-го, коли Вінницький міський суд прийняв рішення на користь Гладковського, задовільнивши його вимоги в частині про спростування. Адвокати журналістів це рішення оскаржили і вже у червні 2023 року колегія суддів
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
його. Опісля Гладковський подав у касацію, яка 14 березня 2024 року повністю відхилила його скаргу. «Це означає, що Верховний суд поставив крапку у цій історії на користь журналістів», — підсумовує Bihus.Info.

У постанові йдеться про те, що обіймаючи посаду заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, Олег Гладковський був публічною фігурою та відігравав певну роль у системі оборонної галузі держави, а отже мав бути відкритий для суворої критики і пильного нагляду громадськості. Оспорювана інформація стосувалася не його приватного життя, а сфери його діяльності.

Окрім цього, на думку суду, висвітлення інформації про можливе розкрадання коштів в оборонній сфері мало значний суспільний інтерес, бо стосувалося обороноздатності держави в особливий період. Гладковський же просив спростувати інформацію, яка за змістом журналістського розслідування є громадською критикою у засобах масової інформації.

Разом з цим, суд звернув увагу на те, що Гладковський міг розцінити саму форму викладу матеріалу як дошкульну чи провокативну. Але при цьому прийшов до висновку, що по своїй суті поширена інформація є власною оцінкою журналістами певних подій та отриманих ними відомостей, яка, до того ж, спрямована на привернення уваги до питань держзакупівель в оборонці і дає можливість глядачу самостійно проаналізувати всі відомості.

Нагадаємо, що справу за позовом сина Олега Гладковського – Ігоря – журналісти Bihus.Info також виграли. У грудні 2020-го Апеляційний суд Києва
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, яке зобов’язувало журналістів спростовувати інформацію з сюжету. Захисники довели, що різні вислови у сюжеті: містять правдиву інформацію, не стосуються позивача або є оціночними судженнями. У лютому 2022-го
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
відхилив Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду.

У лютому 2019 року
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
«Друзі президента крадуть на оборонці (секретні переписки)» проєкту Дениса Бігуса «Наші гроші». За даними журналістів, безпосереднім учасником схем розкрадання в оборонній сфері був син тодішнього першого заступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олега Гладковського Ігор Гладковський. Через ці схеми, він з друзями отримали понад 250 млн грн з бюджету країни.

Президент Петро Порошенко
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
правоохоронні органи перевірити інформацію з розслідування, а 4 березня
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
з посади першого заступника секретаря РНБО.

Олег Гладковський звернувся до НАБУ та ГПУ з проханням перевірити викладену в розслідуванні інформацію. Пізніше НАБУ
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, що розпочало досудове розслідування за частиною викладених журналістами фактів.

У квітні 2021-го НАБУ
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Ігоря Гладковського, якого підозрюють в одержанні 950 тисяч гривень хабаря в справі «Оптимумспецдеталь». Спеціалізована антикорупційна прокуратура
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
обвинувальний акт щодо Гладковського-молодшого.

У червні 2022-го стало відомо, що Ігор Гладковський
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.

i75_ArticleImage_224925.jpg
 
Здрасті, я ваша тьотя.. ой, хетьман.
🤡

Я власник більшості українських телеканалів, медіа ресурсів, активний тіктокер, блохєр і всьо такое...Висуваю вам, зелені шмарклі, свої умови: не дратуйте мене вашим телемарафоном, бо він мені стоїть кісткою в горлі, ясна? А якщо ви не виконаєте мої умови, я наябєднічаю нашим партнерам, та розповім їм про ваші сєріальчіки і про те, що ви крадете їх гроші. А якщо я в черговий раз це зроблю, то вам знову затримають зброю. Бо я патріот, може і не України, але ж патріот
💩
🍡
🧌


 
Назад
Зверху Знизу