Чому Порошенка не випустили з України

ідіот брехливий. я написав "порохофобів". чи ти одразу ж обісрався, коли впізнав себе, сучко ? де там твоя шльондра Браззіта? вже з"їбалася до хазяїв на брянщину? підключай вже її. більше трешу...
Вибачте, будь ласка, то все браузер. Напевно, він такого не чув: "порохофобів".:( До речі, а що це?
 
Я отчасти согласна с юзром Нужно подумать!
Но в то же время: а кто никак не успокоится после выборов, кто начал буквально через 3 месяца от 24.02.22 похабно хейтить Зеленского (а ведь война!) и не собирается сбавлять обороты? Надо было видеть тему из политики про З. Ее снесли слава богу, и большинство маргиналов исчезли с поля зрения. Одни найдут майданчик на другом форуме, другие затихарились здесь... Манипуляции, брехня из штаба Порошенко, инфа из раша-пропаганды, босяцкие кликухи для президента - это нормально сейчас? Конечно, кто-то должен и опровергать эти вбросы, хоть изредка.
Многие просто в силу необразованности или неосведомленности не понимают, что было, а возмущаются Зеленским и властью вообще.
Другие под действием таких ХФ-деятелей как Тимон, собирающих как пылесос инфу с определенных ТК, где анонимные твари постят исключительно негативную информацию про украинского президента, искусственно раздувают одни скандалы, следом другие - и так ЕЖЕДНЕВНО.
И никогда ни слова позитива, а ведь это выходит и наружу.
А що вам заважає постити позитивну інфу про владу і президе? А, блядь, її ж нема. Там тільки піздинг, розпил, корупція, пресування патріотів, військових, розвідників + суцільний піздьож мосєйчучкі.
 
Вибачте, будь ласка, то все браузер. Напевно, він такого не чув: "порохофобів".:( До речі, а що це?
це той, хто до всрачкі боїться порошенка за невстановлених причин... на п"ятому році володарювання найвеличнішого лідора у світі...
 
Останнє редагування:

А це традиційна забавка зелених - вдавати що ніякої проблеми нема і якщо ігнорувати уйобшину, то орбан сам розчиниться в повітрі або піде тихенько в ліс.
Вони бояться, що хтось крім них щось розрулить і в них ще рейтинги впадуть. Мислення на рівні дитячого садочка.
 
Есть подозрение, что испугались они не встречи с Орбаном. Тем более, что она планировалась на прошлый месяц и командировку под нее не дали вообще. Очень похоже, что последний демарш связан с запланированной встречей с Туском - "самым влиятельным человеком Европы" и "ветром перемен" по версии
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
. Хотя формально тут все строго по рангу: правительство Дуда поручил сформировать Моравецкому, сколько этот кабинет протянет, другой вопрос :)
Есть серьезные основания полагать, что, когда будет сформирован кабинет Туска, ситуация с блокированием украинских перевозчиков разрешится. Хотя теперь, может, и нет. Туск, как известно, - тот еще порохобот :D
 
А це традиційна забавка зелених - вдавати що ніякої проблеми нема і якщо ігнорувати
вони також і з війною збиралися вчинити. "нічого не буде, не дивіться на північ, та схід, та південь"
 

от такого лізоблюдства я ще не зустрічав. тобто "ми всі живі завдяки діям Зеленського"? єбать, який же ти жалюгідний... :D:D:D а що, як я тобі відповім, що ми всі ще живі попри дій Зеленського (занотуй, я називаю його "Зеленським") і завдяки ЗСУ...
 
от такого лізоблюдства я ще не зустрічав. тобто "ми всі живі завдяки діям Зеленського"? єбать, який же ти жалюгідний... :D:D:D а що, як я тобі відповім, що ми всі ще живі попри дій Зеленського (занотуй, я називаю його "Зеленським") і завдяки ЗСУ...
 

такий же дешевий фейк, як і все, що ти тут розповсюджуєш ... :D а от щось про "встати Зеленським на коліна" перед хуйлом, ти забуваєш. все більше про "жмуруку"... а що ж таке? своє лайно у штанях смачніше за пломбір?
 
такий же дешевий фейк, як і все, що ти тут розповсюджуєш ... :D а от щось про "встати Зеленським на коліна" перед хуйлом, ти забуваєш. все більше про "жмуруку"... а що ж таке? своє лайно у штанях смачніше за пломбір?
 
Назад
Зверху Знизу