Чергові харківські рагулі АЗС SunOil

так а шо, движка уже стуканула? Я б в жизни не поехал на чтото не ВОГ как минимум, зачем судьбу испытывать...и ваще, бумажки чтото в жизни решают? Я нафотошопить могу что угодно...
Ему просто не показали бумажки... :незнаю:
 
Ебалала-лала...
От сука, ну што за базарній менталитет, блядь....
ТС дело говорит, ахуевшие товрисчи пиздят как троццкий а нам похую. Умный, грамотный человек на это внимание обращает а в ответ "а тебе не похуй?"
Сцуко, уровень барабашовской торгашки.
 
Ебалала-лала...
От сука, ну што за базарній менталитет, блядь....
ТС дело говорит, ахуевшие товрисчи пиздят как троццкий а нам похую. Умный, грамотный человек на это внимание обращает а в ответ "а тебе не похуй?"
Сцуко, уровень барабашовской торгашки.
+1 ТС молодец
А то в Европу мы хотим, а мыслить по европейски не хотим... Каждый бы был как ТС, глядишь и качество услцг бы повысилось...
 
Три з половиною адеквата у темі відписалися:(

Мдя 90-ті та Карандашова наклало свій не з чим не сплутуваний "шарм" ХуХа, трясьця його матері.

А по темі, пацани то дАнєцкіє, виявились.
Мої припущення підтвердилися, це те що на запит Лісічянської компанії виданий сертифікат відповідності та на оф сайті вказано, компанія стартанула у 2015, як раз перевести дух після переїзду, поскрести по сусєках, та побудувати всеукраїнську мережу азс за чіста данбаськімі стандартами.

То я одразу відчув нехарківську відрижку у слухавку телефону коли якійсь начальник у відділі гуртових продажів мені пускав її.

Далі буде...

Ебалала-лала...
От сука, ну што за базарній менталитет, блядь....
ТС дело говорит, ахуевшие товрисчи пиздят как троццкий а нам похую. Умный, грамотный человек на это внимание обращает а в ответ "а тебе не похуй?"
Сцуко, уровень барабашовской торгашки.

:)



так а шо, движка уже стуканула? Я б в жизни не поехал на чтото не ВОГ как минимум, зачем судьбу испытывать...и ваще, бумажки чтото в жизни решают? Я нафотошопить могу что угодно...

Кролик ти все швидко робишь чи тільки висновки, тому і кроликом обізвався?

Заїжджай і надалі на вок, хто ж тобі заважає.
Але і дозволь тебе заклеймити стереотипним мисленням, наївним частково.
Ти і справді вважаєшь, якщо по ТВ під час спортивних змагань пускають рекламу за яку ти потім платишь на АЗС, тільки в такому випадку отримаєшь якість?

Як тобі твердження, що вок теоретично може будь що тобі заправити розжененне широким спектром присадок, що твій звер-авто буде мати небувалу динаміку?

Я ж вказав, що 1,5 роки нікого не перевіряли!!

А результат буде помітний через 50-100 т.км, багато хто змінює авто через такий пробіг.

Спробуй ще більш "престижні" АЗС, може вок і лайном виявиться.
 
Останнє редагування:
Так шо там с анализами бенза то? Говно али нед?
 
Так шо там с анализами бенза то? Говно али нед?

Досі не зрозумів?
Дивуєшь.

Повторюсь:
А за для доведення, пропоную зацікавленим скинутися помірними сумами, та я міг би зробити в лабораторії.

Таким чином можемо бомбити інші АЗС, та влаштовувати свої перевірки, а не чекати поки держава почне ворушитися.

Все ж таки, якщо набереться певна кількість осіб, то це куди дешевше ніж самому тягнути фінансово.
 
хто прихильник саморозвитку може попалити сайт
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


По крайній мірі для себе зробив висновок що в наших реаліях на газ не можнапереводити щось дорожче за логан.

П.С. Простих відповідей не буде. Кому немає значення де та чим заправлятись можете одразу забити на тему, та не відкривати.

Те що доведу що у переселенців підхід до справи аля 90-х, по бєспрєделу це зроблю.
 
Повторюсь:
А за для доведення, пропоную зацікавленим скинутися помірними сумами, та я міг би зробити в лабораторії.

Таким чином можемо бомбити інші АЗС, та влаштовувати свої перевірки, а не чекати поки держава почне ворушитися.

А о каких суммах речь идет то?
Идея, взагалли, здравая. Но пожход нужен с умом.
В Харькове подобный бизнес принадлежит откровенному криминалитету. ПО сему делать нужно осторожно, и желательно анонимно. Будут мстить.
 
А о каких суммах речь идет то?
Идея, взагалли, здравая. Но пожход нужен с умом.
В Харькове подобный бизнес принадлежит откровенному криминалитету. ПО сему делать нужно осторожно, и желательно анонимно. Будут мстить.
Определить колличество бензола, серы и ароматики в пару тыщ обойдется наверно. Плюс по паре литров бенза на каждый тест. Только максимум к чему такая самодеятельность приведет - определить для себя стоит ли тут заправляться. Ну и накинуть говна на вентилятор на ХФ и во всяких ваших твитторах. Для ощутимого результата необходима инициативная группа обеспеченных и хотя бы чуток влиятельных лиц, имеющих свободное время и ресурсы. И исхать их на ХФ глупо, тут овер 90% тупо нытики, малолетки, нищеброды и т.д.. Так что следует придумать для начала как заинтересовать гос органы, которые ответственны за качество топлива;кто все это будет курировать;как привлечь внимание сми; и где на все это взять бабло. Тут как раз та самая ситуация, что один в поле не воин. Идея здравая, но реализация своих прав в этой стране может обойтись сильно дорого и принести много неудобств, которые нивелируют выгоды от этих прав. Другими словами - не нравиться - не покупай. Это все мое имхо, ни на что не притендую, но за темой послежу.



По крайній мірі для себе зробив висновок що в наших реаліях на газ не можнапереводити щось дорожче за логан.
в наших реалиях при современных движках типа фордовского экобуста 2л в 230+лс жрущем 6 литров на сотню, не говоря уже о турбированеых литровых перделках с 4-4.5 л/сотню ставить газ вообще безсмысленно.
 
Останнє редагування:
зачем кормить гривной всякие мутные АЗС?
 
зачем кормить гривной всякие мутные АЗС?

Тут тс ратует за то, что не только мутные, а и всякие там воги могут бадягой торговать и их надо контролировать на общественных началах
 
Всім розумникам, не тільки цієї мережі, раджу у наступний раз спитати паспорт якості палива яке ви збираєтесь заправити, та вивчити уважно чи зафотати на смарт
если бы мы чаще это делали, то
Як мені якось на ОВІС на прохання, надали паспорт 4 місячної давнини, очевидно наїбалово!
- вот этого бы было меньше.
 
Так может пора переименовать тему?

Чому ж?
Головний офіс у Ха. Новоявлені харківці.

А о каких суммах речь идет то?
Идея, взагалли, здравая. Но пожход нужен с умом.
В Харькове подобный бизнес принадлежит откровенному криминалитету. ПО сему делать нужно осторожно, и желательно анонимно. Будут мстить.

1100 грн це базовий аналіз показників.
+ 2 літри проби.

Так, крімінал має місце, але кримінал є "порядний", а є па бєспределу.

Чував один такий хімік уклав двигун новенького мерса заїхавши за звичкою заправитись до своїх партнерів))



Определить колличество бензола, серы и ароматики в пару тыщ обойдется наверно. Плюс по паре литров бенза на каждый тест. Только максимум к чему такая самодеятельность приведет - определить для себя стоит ли тут заправляться. Ну и накинуть говна на вентилятор на ХФ и во всяких ваших твитторах. Для ощутимого результата необходима инициативная группа обеспеченных и хотя бы чуток влиятельных лиц, имеющих свободное время и ресурсы. И исхать их на ХФ глупо, тут овер 90% тупо нытики, малолетки, нищеброды и т.д.. Так что следует придумать для начала как заинтересовать гос органы, которые ответственны за качество топлива;кто все это будет курировать;как привлечь внимание сми; и где на все это взять бабло. Тут как раз та самая ситуация, что один в поле не воин. Идея здравая, но реализация своих прав в этой стране может обойтись сильно дорого и принести много неудобств, которые нивелируют выгоды от этих прав. Другими словами - не нравиться - не покупай. Это все мое имхо, ни на что не притендую, но за темой послежу.

+1 адекват, а спочатку бикував.
доречі, вибачай за злий запис за попередній твій допис.

Тут тс ратует за то, что не только мутные, а и всякие там воги могут бадягой торговать и их надо контролировать на общественных началах

Так і є.
Сьогодні стало відомо що повноцінно, з приїздом на АЗС представника захисту споживачів та лабораторії за для відбору проби, відбувалось ледь не 10-11 років тому!!!

Уявіть як вони розслабились.

А що до ВОК, то після смерті Єрємєєва, якийсь Степанов став у керма, та почалось розброд і шатаніє.


А це для тих хто гадає та мене відправляє відстоювати свої права та закони у державних установах, судах та прокуратурах



Доречі пам*ять у наших співвітчизників коротка, а данний випадок яскраво демонструє, що може статись, якщо порушувати технологію та беспрєдєліть на нафтобазі!!

Гадаєте мережа АЗС БРСМ випадково зара без цінників?
Відвантажують вже реалізовані за безготівку паливо та усьо, поки що. Та мабуть і взагалі.
 
Останнє редагування:
А чи є у серед нас свідки секти расєйського бензину?
Хтось у наліваєк досі заправляєтсі?

Ось за цією темою стаття
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Мій висновок такий, що ніякого, масштабного контарасу саме якісного палива із наросії не існує, просто нереально в таких об*ємах регулярно постачати.
Майже під 100% це бодяга з "малої арнутської", де кожен ранок таряться налівайки, а потім під розкрученим брендом "белоруские продукти" (аналогія з фіговими харчами на ринку) для совкодрочерів, продають.
Можливо сировина як із статті пишуть, контрабандна, але женуть потім цей сурогат у нас.


А по старт посту, не відомо напевно, але маю припущення що якимось чином цей випадок річної давнини пов*язані між собою.
Напевно не відомо, чи то так і є як в описанні до відео, просто немає сенсу біля дешевого джерела газового конденсату з полтави перти на цю нафтобазу якийсь контрабас, але...
Проте як захищяють годівницю менти!

 
Прикинь они продают топливо на половину АЗС Харькова ))) и ты скорее всего таки заправляешься их продуктом ))) Они оптовики , нахуя им розница я не в курсе

та не, вроде не заправляюсь :)
 
Прикинь они продают топливо на половину АЗС Харькова ))) и ты скорее всего таки заправляешься их продуктом ))) Они оптовики , нахуя им розница я не в курсе


зы Покупая в СсанОило вы разве не на мочу надеялись ?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

вот их оффис на 4м этаже , и X5M директора (по парковке видно что быдло ибо рядом куча мест парковочных) ... ТС можешь отблагадарить лично (Директор 2+метра)

Тільки но хотів запросити у тему інсайдерів.
Тому як гадаємо тут припускаємо))

А вони тутки вже.

Пишить ще, не соромтеся, співробітники азс та офісів цих азс.
Зареєструйтесь інкогніто, нам потрібно більше "жогова"/фактів.



та не, вроде не заправляюсь :)


все ж таки, "начебто", чи "не заправляєшьсі" ? ;-)))

імхо людина розуміється та чітко висказалась.

може долучитися, та розберемось?
 
Останнє редагування:
все ж таки, "начебто", чи "не заправляєшьсі" ? ;-)))



імхо людина розуміється та чітко висказалась.



може долучитися, та розберемось?


Я не знаю через какие структуры литовский бензин попадает к нам. Разбираться не хочу, качеством бензина доволен.
 
Я не знаю через какие структуры литовский бензин попадает к нам. Разбираться не хочу, качеством бензина доволен.

не можу казати як експерт, але чув таке від експерта, що літовці, ще ті бодяжники.

цікаво де пан його заправляє?

тому як намєдні чував історію як заправляються справжнім літовським імпортом.
на автобазу дуже великої корпорації привозять самостійно цистерну 98-го та тільки там працюючи заправляються преміум авто голови цієї корпорації.

Чи у вас подібна схема?)

п.с. почнить стежити за документами на "вашій" азс,поки чекаєте заправлення пвного баку
 
Назад
Зверху Знизу