Анонимные Деды Морозы - 2019/2020

О, якраз. Одній моркву, іншій квіти :D
 
Я вже знайшла ідеальну листівку. :іржач:
Інше поки що в тумані. Не дарувати ж випивку, а якщо чоловік не п`є?
В мене поки шо нема листівки:( не хожу в тих місцях де можна подивитись.Зате купила другу частину подарунку.Залишилась листівка та подумати як запакувати на відправку.
ПС.як казав один мій дуже самовпевнений колега- якщо чоловік не п'є ( а таке цілком може бути), алкоголь в його хаті не пропаде- його будуть пити гості та жінки.
 
ПС.як казав один мій дуже самовпевнений колега- якщо чоловік не п'є ( а таке цілком може бути), алкоголь в його хаті не пропаде- його будуть пити гості та жінки.
Коньяк жінки не п'ють...ото хіба гості. :)
 
Огромное спасибо
280538dd959aefa2487f.jpg
 
Всім іменинницям - сеанс которелаксу;)
 
Коньяк жінки не п'ють...ото хіба гості. :)

:)Я п"ю інколи взимку каву з кон"яком та шматочком шоколаду.
Але так,жінки здебільшого не фанатки кон"яку.
Тоді залишається тільки компромісний варіант - медовухи,а-ля львівські наливки,настоянки.
 
а я не люблю когда мне спиртное дарят. Я люблю сама выбирать чтоб такого попробовать. С учетом того что все что крепче мартини я не переношу, то покупаю определенный ассортимент четко под стукнувшую в голову "хотелку". Без коньяков, ромов и виски.
 
Правильно, вино должно гармонировать с образом мужчины, с которым идете на свидание. Ну, и не стоит забывать об его интимном исподнем. Если на ем красные семейные труся, то белое вино уже моветон, и ни как не подходит.
 
Назад
Зверху Знизу