AliExpress під час війни

ці масажери зараз є на складі в Україні
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
1709213221729.png
 
Это массажеры чего, простите, девушек?
там є відео, де показано для яких ділянок -- шия, плечі, поперек, ноги і тд
Він з підігрівом, є декілька швидкостей, реверс, можна використовувати як підголовник у автомобіль.

промокоди діють з 1 по 5 березня 2024 PST
<Choice Day>

US$3 off $29
US$8 off $69
US $20 off $159
US $30 off $239
US $50 off $329
 
промокоди діють з 1 по 5 березня 2024 PST
<Choice Day>

US$3 off $29
US$8 off $69
US $20 off $159
US $30 off $239
US $50 off $329
Що, знову міні-розпродаж?
Я, здається, на попередньому все купив. Правда, їде тепер геть повільно, і УП, і НП, і Міст(
 
Що, знову міні-розпродаж?
Я, здається, на попередньому все купив. Правда, їде тепер геть повільно, і УП, і НП, і Міст(
та в них же кожен місяць ці розпродажі.
великий буде в кінці місяця.

повільно їде бо китайці новий рік святкували, ось тільки почали включатись в роботу
 
до речі, зараз спілкуюсь з продавцем камер для спостереження Besder про новинки свої розповідає, комусь цікаво?
 
там є відео, де показано для яких ділянок -- шия, плечі, поперек, ноги і тд
Він з підігрівом, є декілька швидкостей, реверс, можна використовувати як підголовник у автомобіль.
Обожє1

Кажєца, дєвушка кітайской внєшності біла бі рада ізбавіться от мучєній масажніх, но нужно снімать рєкламу, штобі потом купіть рісу.

Рєкомєндую за тє жє дєньгі сходіть к хорошєму остєопату, а потом просто дєлать гімнастіку.
 
Обожє1

Кажєца, дєвушка кітайской внєшності біла бі рада ізбавіться от мучєній масажніх, но нужно снімать рєкламу, штобі потом купіть рісу.

Рєкомєндую за тє жє дєньгі сходіть к хорошєму остєопату, а потом просто дєлать гімнастіку.
зря ты так, у меня были такие и похожие массажеры -- родственники и знакомые отжали.
Теперь 2 осталось с такими же функциями -- кресло и для стоп, то пользуемся всей семьей.
Особенно круто вечером перед сном сделать массаж и сразу баиньки.
Хорошего массажиста конечно не заменяют, но от массажиста нужно потом домой идти))

Именно такие, как по ссылке, хорошо в дорогу брать или в офис, где долго сидеть приходится
 
там є відео, де показано для яких ділянок -- шия, плечі, поперек, ноги і тд
Він з підігрівом, є декілька швидкостей, реверс, можна використовувати як підголовник у автомобіль.

промокоди діють з 1 по 5 березня 2024 PST
<Choice Day>

US$3 off $29
US$8 off $69
US $20 off $159
US $30 off $239
US $50 off $329
А які саме промокоди? Просто пишеш <Choice Day>?
 
Цікаво. Шо там за камери? Є що працють через віфі?
у нього всі працюють через Wi-Fi, Bluetooth /дротове з’єднання / режим AP

сьогодні він мені відправив камеру з 3 лінзами: фіксований + PTZ + 8х зум і 2 екранами у застосунку

до цього надсилав з 2 лінзами: фіксований +PTZ і 2 екранами у застосунку (подібних було декілька з відмінностями по функціоналу в застосунку, пікселей і тд)
 
у нього всі працюють через Wi-Fi, Bluetooth /дротове з’єднання / режим AP

сьогодні він мені відправив камеру з 3 лінзами: фіксований + PTZ + 8х зум і 2 екранами у застосунку

до цього надсилав з 2 лінзами: фіксований +PTZ і 2 екранами у застосунку (подібних було декілька з відмінностями по функціоналу в застосунку, пікселей і тд)
Цікавлять такі. Вже 2 є, але з 1 лінзою, працюють норм, думаю ще докупити декілька. Дасте посилання?
 
Цікавлять такі. Вже 2 є, але з 1 лінзою, працюють норм, думаю ще докупити декілька. Дасте посилання?
це та що з 3 лінзами, що сьогодні дав, я так розумію новинка
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


ця з 2 лінзами, давав минулого разу
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

є відео, якщо цікаво в приватні дам посилання
 
Назад
Зверху Знизу