AliExpress під час війни

ну загалом митниця значно швидче працює.
Мені за останній тиждень дві посилки прийшло - в сенсі, що за цей тиждень й приїхали, й митницю пройшли, й доїхали, й я отримав.


Якщо не укрпошта, то можливо телефон вказаний невірно та вони не можуть додзвонитись. Дзвони сам.
 
фонарик отлично интегрируется в рюкзак как и расчитывал
 
Посылка шла 7.5 месяцев, за нее и деньги давно вернули. Долго висела в пидорахе, потом резко оказалась во Львове.
 
⛄;70837132 сказав(ла):
фонарик отлично интегрируется в рюкзак как и расчитывал

В мене отак виглядає


a16e819e52c833ab9cb81219.jpg
 
да вот так но у меня есть горизонтальная лямка так что проще крепить
 
Кроме резинки от трусов ничего не нашлось для крепления? Позор какой-то.

Кріплення розрозблене під 25мм резинку, там паз відповідний. чорну краще заюзати звичайно, але то ж треба піти її купити, зробити...


Коротше, нема нічого більш постійного, ніж щось тимчасове.
Кріплення чітке, ліхтарик сидить чітко, особливо фксувати його нах - працює й так. Сподіваюсь колись заміню на норм резинку :)


ну й я не парюсь. мені пох.
 
⛄;70838182 сказав(ла):
да вот так но у меня есть горизонтальная лямка так что проще крепить

все одно бовтається на ній.
Я по-всілякому пробував та завжди бовтаєтья.

Єдиний варіант - жорстко на лямку. При цьому ліхтарик повинен бути без чіткої плями, типу флуд лайт. Інакше ніх.
 
При цьому ліхтарик повинен бути без чіткої плями, типу флуд лайт. Інакше ніх.
да. нижний свет ..в моем случае
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Кріплення розрозблене під 25мм резинку, там паз відповідний. чорну краще заюзати звичайно, але то ж треба піти її купити, зробити...


Коротше, нема нічого більш постійного, ніж щось тимчасове.
Кріплення чітке, ліхтарик сидить чітко, особливо фксувати його нах - працює й так. Сподіваюсь колись заміню на норм резинку :)


ну й я не парюсь. мені пох.

А нет креплений под фонарик, чтобы без резинки держался? Вижу в голове что-то с пружинными лапками.
 
есть ..но горизантальные, вертикальных не нашел

вернее как ..нашел..но они мне ненравятся , типа

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
А нет креплений под фонарик, чтобы без резинки держался? Вижу в голове что-то с пружинными лапками.

ну в мене спеціальне кріплення, що стає на лямку та забезпечує потрібний кут нахилу, плюс пази має під саме цей ліхтарик. Він чітко туди влазить та його треба мінімально зафіксувати - в кріпленні є паз під 25мм стрічку, але й ця ссана резинка зпід трусів працює. Буде натхенння - заміню на чорну 25мм резинку, щоб було тру. Ні - ну буде так :незнаю:


Можна зробити хомут якйись, якось його фіксувати - все можливо. Але чи треба?... Мені от нах не треба. Там і рюкзак, як видно, з жорсткого канвасу, потертий - такий стиль, й подібне кріплення з ліхтариком йому гірше не робить.



доречі в мене на підході от такий ліхтарик. Ще трушніший. таке ж кріплення під нього зроблю. Можливо теж на резинці від трусів буде :D

b1919e0420b7ea0ea7.jpg
 
⛄;70839005 сказав(ла):
есть ..но горизантальные, вертикальных не нашел

вернее как ..нашел..но они мне ненравятся , типа

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Якщо не гуманітарій, то все можно розробити та на 3д принтері напечатати.

Але я дійшов до того, що простіше просто напечатати просте кріплення, як на фото вище. та зафіксувати ліхтарик резинкою, навіть від трусів.
 
⛄;70839005 сказав(ла):
есть ..но горизантальные, вертикальных не нашел

вернее как ..нашел..но они мне ненравятся , типа

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Да, чет не оч выглядит.

ну в мене спеціальне кріплення, що стає на лямку та забезпечує потрібний кут нахилу, плюс пази має під саме цей ліхтарик. Він чітко туди влазить та його треба мінімально зафіксувати - в кріпленні є паз під 25мм стрічку, але й ця ссана резинка зпід трусів працює. Буде натхенння - заміню на чорну 25мм резинку, щоб було тру. Ні - ну буде так :незнаю:


Можна зробити хомут якйись, якось його фіксувати - все можливо. Але чи треба?... Мені от нах не треба. Там і рюкзак, як видно, з жорсткого канвасу, потертий - такий стиль, й подібне кріплення з ліхтариком йому гірше не робить.

Нужно просто черную резинку для трусов взять и станет тру)
 
Нужно просто черную резинку для трусов взять и станет тру)

в ідеалі 25мм резинку - в кріпленні паз саме під таку. Хоча можна й менше, все одно висить чітко.

Може колись куплю та зроблю.

Але мені не принципово. Як на мене, й так норм. А якщо хтось вважає інакше, то мені пох. Якби я вважав інакше, то не ходив би в потертих джинсах і кедах.
Мене цей стиль влаштовує, в том числі й ліхтарик на резинці від трусів

Фото офігенне вийшло. І не кажіть, що ні


3f5687d03fc18dd4a.jpg
 
народ, как вы сейчас оплачиваете покупки на Али? карту из аккаунта удалил сам сайт, а заново не дает добавить - через их АлиПей не пропускает Украину как страну-плательщика... итого невозможно ничего записать в свой аккаунт в раздел "Оплата"! а без этого и купить не дает ничего...
 
я плачу карткою іноземного банку - один з варіантів отримання зп.
Тож по твоєму питанню хз.
але загалом покупки в Україну йдуть норм.




По сабжу. Алі не може бачити емітента картки. До спроби оплати так точно.
Після - я не впевнений. Але теоретично йому повино бути пох - якщо виза/майстер схвалюють транзакцію, то яка йому різниця :незнаю:. Він або отримає відшкодування( = бабки), або в крайньому випадку все відмінться. Але це ну день - простіше день затримки створити.
Тож якщо щось подібнє реально є, то це або дуууже тимчасово, або китай щось мутить. Друге дууууже малоймовірне.
 
По сабжу. Алі не може бачити емітента картки. До спроби оплати так точно.
Після - я не впевнений. Але теоретично йому повино бути пох - якщо виза/майтер схвалюють транзакцію, то яка йому різниця
ну вот так... захожу в раздел "Платежные реквизиты", чтобы добавить карту - а там болт! и написано "чтобы добавить карту, перейдите по ссылке"... перехожу, и попадаю на АлиПей... а там сразу же надпись "ваш регион не обслуживается"... и всё!

⛄;70839219 сказав(ла):
ну вот как-то так... была карта в аккаунте, я с нее покупал раньше, всё нормально было... сейчас захожу - карты в аккаунте уже нет... не сама же она оттуда удалилась
 
Назад
Зверху Знизу