4-ри кроки В. Залужного.

Статус: Offline
Реєстрація: 25.06.2009
Повідом.: 502
Як вам таке:

1. Відставка з звільненням в запас.
2. Призначення на державну посаду.
3. Кандидат в Президенти України на виборах 2024 р..
4. Президент України.

*Варіантів кроку №2 може бути декілька.
 
Зачем эта отдельная тема?
Для полит.срача?
 
Зачем эта отдельная тема?
Для полит.срача?
Хіба тема виборів не заслуговує зараз на окрему увагу?

Тому кому до вподоби сратись - знайде можливість і в темі про цукерки повітря зіпсувати.
 
Щодо вкрасти - у Пороха був час на тренування, приблизно 20 років. І він у свій президентський строк вступив вже обізнаним крадуном, не хапав всіма кінцівками, ртом і дупою, а тільки так, щоб до нього не було офіційних претензій. Про це свідить намагання зеленої влади пришити йому хоч щось, і кожного разу - невдача. А от пройоби жадібної та недолугої зелені кожен день у новинах. Далі, те, що Порох почав реформувати армію та врешті решт годувати її - це факт. При ньому навіть вдалося посунути сіру зону в напряму окупованої частини Донбасу. І те, що Зе одразу заборонив це робити, повідводив більшу частину важкого озброєння взагалі звідти (спитайте у вояків мехпідрозділів 92-ї, вони як раз там стояли) та позакривав купу військових програм, щоб посувати своє Велике Крадівництво - теж факт.
Що, потужніше, ніж ПОПо в 2019?
Щось я не пам'ятаю якихось промов від Порошенка про неправильні вибори. Він погодився із їх результатами одразу, і ми це куштуємо щодня. Зробили ж, чи ні?
 
Як вам таке:

1. Відставка з звільненням в запас.
2. Призначення на державну посаду.
3. Кандидат в Президенти України на виборах 2024 р..
4. Президент України.

*Варіантів кроку №2 може бути декілька.
каждый хорош на своём месте... неужели ты думаешь что Залужный будет хорошим президентом? или это из серии - " хуже не будет -2"?
 
Прозвучить цинічно, але...

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


А найнице, схоже, таки дограється. Чи то до заколоту, чи до здачі країни...
 
каждый хорош на своём месте... неужели ты думаешь что Залужный будет хорошим президентом? или это из серии - " хуже не будет -2"?
Президент должен привести свою команду. в случае Залужного это будет классическая советская пугалка - хунта!
 
каждый хорош на своём месте... неужели ты думаешь что Залужный будет хорошим президентом? или это из серии - " хуже не будет -2"?
Просто зовсім не бачу хто зможе хоча б мінімально конкурувати з Залужним і виграти в "одну калитку" в першому турі.
Думаю кандидат буде єдиним - В.Ф.З. і його ім'я поміж всіх фігур давно погоджено.
 
Як вам таке:

1. Відставка з звільненням в запас.
2. Призначення на державну посаду.
3. Кандидат в Президенти України на виборах 2024 р..
4. Президент України.

*Варіантів кроку №2 може бути декілька.
Можливо він геніальний військовий генерал, але не геніальний менеджер, судячи з того що ЗСУ не реформовані
 
Просто зовсім не бачу хто зможе хоча б мінімально конкурувати з Залужним і виграти в "одну калитку" в першому турі.
Думаю кандидат буде єдиним - В.Ф.З. і його ім'я поміж всіх фігур давно погоджено.
А воно йому треба? Он Зе поліз і вже не радий...
 
І про які вибори розмова, коли війна йде і не ясно що і як буде...
 
Як вам таке:

1. Відставка з звільненням в запас.
2. Призначення на державну посаду.
3. Кандидат в Президенти України на виборах 2024 р..
4. Президент України.

*Варіантів кроку №2 може бути декілька.
Примитив и дешевка, мягко говоря
 
Можливо він геніальний військовий генерал, але не геніальний менеджер, судячи з того що ЗСУ не реформовані
А що таке реформування збройних сил? Розкажи. Реформа - це зміна законодавства
 
Президент должен привести свою команду. в случае Залужного это будет классическая советская пугалка - хунта!
Ванга из тебя, как из меня специалист по жарке шашлыков: ни разу я этим не занимался.
 
Назад
Зверху Знизу