Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Знайдені тіла ідентифіковані за ДНК: триває пошукова операція у середмісті Харкова

Статус: Офлайн
Реєстрація: 19.04.2010
Повідом.: 24254
Адреса: Харків
Аварійно-рятувальні роботи на місці ворожого удару тривають, не всі зниклі знайдені

Всі шість жертв російських терористів, які загинули під завалами будинку на Сумській ідентифіковані

Тривають аварійно-рятувальні роботи на місці ворожого удару, є який стався 2 січня у центральній частині Харкова. Внаслідок атаки зруйнована торгівельно-офісна будівля та частина прилеглого під'їзду 4-поверхового багатоквартирного будинку. До аварійно-рятувальних робіт залучені рятувальники, кінологічні розрахунки та важка техніка ДСНС, а також комунальні служби міста. В ході робіт були виявлені фрагменти тіл загиблих. Загалом вивезено понад 6390 тонн бетонних та металевих конструкцій. Про це розповіли в ДСНС в Харківській області.

На сьогодні з-під завалів вже знайшли шість тіл та фрагментів тіл загиблих.

Мати та її трирічного загиблого сина ідентифікували по тілах, їх впізнав знайомий. Для впізнання ще чотирьох жертв знадобилася ДНК-експертиза, яка дозволила встановити особи, - розповіли в ХОВА.

Наразі безвісти зниклою вважається ще одна людина, яка могла перебувати в будівлі й не досі не вийшла на зв'язок.

Атака​


2 січня близько 14:30 збройні сили рф завдали ракетного удару по житловому масиву в Київському районі Харкова. Зафіксовано влучання у багатоквартирний житловий будинок. Було повністю зруйновано один під'їзд та місцевий ТЦ.

Попередньо, атаку було здійснено двома ракетами типу «Іскандер».

Виникла пожежа окремими осередками, загальною площею близько 200 квадратних метрів.

30 людей отримали пошкодження, семеро з них досі перебувають в лікарні, одна
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Джерело: 057.ua

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу