Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Жителя Білого Колодязя засудили до 5 років за роботу на російську спецслужбу

  • Автор теми Автор теми MediaPort
  • Дата створення Дата створення
Статус: Офлайн
Реєстрація: 11.01.2007
Повідом.: 36248
Адреса: Харків
Жителя Білого Колодязя засудили до 5 років за роботу на російську спецслужбу

photo_2024-07-23_13-00-23%20(2).webp


45-річний чоловік, за даними слідства, передавав інформацію про базування української армії та геолокації укріпрайонів з фортифікаційними спорудами в рідному селищі. Чоловіка визнали винним у несанкціонованому поширенні інформації про розташування ЗСУ та зберіганні боєприпасів і засудили до пʼяти років позбавлення волі, повідомила Харківська обласна прокуратура.

photo_2024-07-23_13-00-23.webp

За даними прокуратури, раніше неодноразово судимий житель Білого Колодязя обходив прикордонну місцевість, збирав дані та надсилав представнику рф у форматі тексту з вказівками координат.

photo_2024-07-23_13-00-24%20(2).webp

«Розвідінформація була необхідна окупантам для планування бойових завдань, у тому числі із залученням диверсійно-розвідувальних груп. Також встановлено, що чоловік має сталі проросійські погляди, тому гроші за допомогу ворогу не отримував», — розповіли у відомстві.
photo_2024-07-23_13-00-25%20(2).webp

У травні 2024 року правоохоронці затримали чоловіка.

«Під час обшуку було виявлено та вилучено боєприпаси, які обвинувачений зберігав незаконно, — близько 40 патронів різного калібру, призначених для стрільби зі зброї системи Калашникова, а також з іншої нарізної вогнепальної зброї», — додали у прокуратурі.
photo_2024-07-23_13-00-26%20(2).webp

Вирок Чугуївського міського суду ще не набув сили, триває строк апеляційного оскарження.

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу