Збір на FPV! Спільнота Стерненка

Жихор или Жихарь?

  • Автор теми Автор теми V@N
  • Дата створення Дата створення
Кстати Жихарь включили в состав города в 1968 году для того, чтобы его население превысило миллион, что дало бы городу возможность начать строительство метро.
 
Ого! Тут хтось ще пам'ятає топоніми мапи Гійома де Баплана ??? :)
дарма що лисий "історік" за прізвиськом хуйло не пам"ятає тих топонимів, бо там чорним по жовтому написано - Ukraina
 
Доречі, Дергачам хочуть повернути історичну назву - Деркачі.
В конце 80-х объявился маньяк. Пошли слухи, что поймали в Дергачах. Сработал испорченный телефон, дошло до того, что им оказался игрок Металлиста Борис Деркач. Человек с трагической судьбой, но это совсем другая история...
 
Тому що хутір Хорошев, а селище - Хорошево.
Хорошєво як і Астафьєво чи Іппатьєво чи Останкіно- чисто кацапські назви. Тобто перейменування українських слів на московськоє нарєчіє.
От яким чином на річці Сіверський Донець з'явилося місто СЄВЕРО- ДонецК ?? Вони не знають що також "сівер"!
*
А Киево-Печорская лавра? Печора? Точно?
*
А взагалі добре що у нас є такі міста як Ненацьк, хлопці з якого завжди дають прочуханів москалям !
І місто 13юм :)
 
Хорошєво як і Астафьєво чи Іппатьєво чи Останкіно- чисто кацапські назви. Тобто перейменування українських слів на московськоє нарєчіє.
От яким чином на річці Сіверський Донець з'явилося місто СЄВЕРО- ДонецК ?? Вони не знають що також "сівер"!
*
А Киево-Печорская лавра? Печора? Точно?
*
А взагалі добре що у нас є такі міста як Ненацьк, хлопці з якого завжди дають прочуханів москалям !
І місто 13юм :)
Це майже так. Але подивіться на старі карти, наприклад трьохверсотовки Шуберта. Там же зрозуміло що хутір він чийсь. Звідти і назва.
ПиСи. Кажуть що "харківці" це термін з західної України. А ось хуй! Тому що це з параші - "питерцы, рязанцы и т.д.".
 
Це майже так. Але подивіться на старі карти, наприклад трьохверсотовки Шуберта. Там же зрозуміло що хутір він чийсь. Звідти і назва.
ПиСи. Кажуть що "харківці" це термін з західної України. А ось хуй! Тому що це з параші - "питерцы, рязанцы и т.д.".
Чудно якось дивитися на МІСТО Харків, де з три десятки будинків.
Сінагога на Пушкінській - вже ЗА містом.
Кінний ринок -за містом.
з півдня "окружна" - це Молочна та Заїківська (Голдбергівська), за ними- поля :)
*
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 

Вкладення

  • Clipboard03.webp
    Clipboard03.webp
    228 КБ · Перегляди: 49
  • Clipboard05.webp
    Clipboard05.webp
    189.2 КБ · Перегляди: 45
Назад
Зверху Знизу