Запитання про котів

Ти знаєш - я щойно пробував тужитися коли срав - і мої очі також витріщалися разом із шоколадним оком1
 
Виходячи з вашого повідомлення, можна зрозуміти, що ви випадково помітили, що ваші очі витріщаються під час тужіння під час дефекації. У таких ситуаціях, коли людина намагається зробити велику потребу, іноді можуть відбуватися непередбачувані м'язові реакції, включаючи непроизвольне напруження інших м'язів, таких як м'язи обличчя. Однак це є досить рідкісною і нехарактерною ситуацією.

Якщо у вас виникають незвичайні або дивні реакції під час дефекації або ви спостерігаєте будь-які інші незрозумілі симптоми або проблеми зі здоров'ям, рекомендую звернутися до лікаря або фахівця з медицини, який зможе надати вам конкретні поради і роз'яснення.

Загалом, важливо дотримуватися звичайних норм і принципів гігієни під час дефекації, включаючи використання зручного туалету, чистоту і миття рук після процедури.
 
Обсуждать Повелителей с бездушным роботом - котохульство!
 
Что подарить миллионеру на деньрождения?
 
Что подарить миллионеру на деньрождения?
Подарунок для мільйонера може бути вибраний у залежності від інтересів та пристрастей особистості, а також вашого бюджету. Ось кілька ідей, які можуть бути цікавими для мільйонера на день народження:

1. Ексклюзивний подарунок: Можливий варіант - унікальний предмет мистецтва, предмет розкоші або колекційний предмет.

2. Подарунковий сертифікат: Мільйонер може сам обрати подарунок відомого бренду або видавництва.

3. Подорож: Подаруйте подорож на відомий курорт або розкішне місце відпочинку.

4. Ексклюзивний досвід: Наприклад, курс водіння спортивного автомобіля на трасі або польот на гідроплані.

5. Благодійний внесок в їхнє ім'я: Пожертвуйте на благодійність або фонди, що підтримують важливі справи.

Важливо враховувати інтереси та характер особи, для котрої обираєте подарунок, а також зробити вибір, що відзначатиме їх особливий день народження.