Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

За втечу з України харківський адвокат брав з ухилянтів 7400 доларів: ФОТО

  • Автор теми Автор теми 057.uа
  • Дата створення Дата створення
Статус: Офлайн
Реєстрація: 19.04.2010
Повідом.: 22911
Адреса: Харків
За втечу з України харківський адвокат брав з ухилянтів 7400 доларів: ФОТО

Юристу загрожує до дев'яти років за ґратами

2_66e03956af67a.webp


Затримано адвоката, який допомагав втечі ухілянтам з України.

За даними Харківської обласної прокуратури, харківський адвокат налагодив схему *******ьного виїзду військовозобов'язаних чоловіків за кордон.

До ділка приходили клієнти з метою отримання адвокатської консультації щодо законної можливості перетину державного кордону України. Проте легальних способів адвокат уникав, а заробляв на злочинному плані чималі гроші. За втечу з України фігурант оголошував суму у розмірі 7400 доларів США з одного клієнта.


За «схемою» адвоката ухилянти мали поїхати до м. Вінниця, де їх зустрічали «потрібні люди», які вже у подальшому супроводжували чоловіків. У цей час час харківський адвокат готував пакет документів для безперешкодного перетину державного кордону України.

1_66e0393560b42.webp

3_66e039360290a.webp

Правоохоронці затримали чоловіка в його адвокатському офісі у Харкові.

Керівник Харківської обласної прокуратури повідомив про підозру адвокату в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, керівництво такими діями та сприяння їх вчиненню порадами, вказівками, вчиненому за попередньою змовою групою осіб та з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

Санкція статті - позбавлення волі на строк від семи до дев'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Наразі встановлюються всі учасники «схеми» та інші епізоди злочинної діяльності адвоката, слідство триває.

Нагадаємо,
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Джерело: 057.ua

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
А я насчитал 77 купюр по 100 баксов.... Доложили? Или перепутали? ;-)))))))))
 
Назад
Зверху Знизу