За кого думаете голосовать на выборах?

За кого вы будите голосовать на выборах в парламент 26 марта 2006 года?

• Я не пойду на выборы! Все кандидаты...

Голосів: 14 5.4%
  • Комуністична партія України

Голосів: 4 1.6%
  • Партія регіонів

Голосів: 66 25.6%
  • Народний Рух України за єдність

Голосів: 0 0.0%
  • Партія Соціального Захисту

• Політична партія "Європейська столиця"

• Блок Наталії Вітренко "Народна опозиція"

Голосів: 2 0.8%
  • Всеукраїнська партія Народної Довіри

• Блок Лазаренка

• Блок "Наша Україна"

Голосів: 30 11.6%
  • Народний блок Литвина

Голосів: 10 3.9%
  • Партія національно-економічного розвитку України

• Блок Юлії Тимошенко

Голосів: 54 20.9%
  • Соціалістична партія України

Голосів: 11 4.3%
  • Виборчий блок "Євген Марчук - "Єдність"

• Виборчий блок політичних партій Бориса Олійника та Михайла Сироти

• Опозиційний блок НЕ ТАК!

Голосів: 7 2.7%
  • Український Народний Блок Костенка і Плюща

Голосів: 4 1.6%
  • Партія Зелених України

Голосів: 5 1.9%
  • Блок НДП

Голосів: 1 0.4%
  • Партія "Віче"

Голосів: 8 3.1%
  • Соціально-Християнська Партія

• Українська Консервативна партія

• Партія Пенсіонерів України

• Політична партія "Вперед, Україно!"

• Виборчий блок "Держава - Трудовий Союз"

• Виборчий блок політичних партій "ЗА СОЮЗ"

• Партія "Відродження"

• Політична партія "Трудова Україна"

• Українська партія "Зелена планета"

• Виборчий блок "Влада народу"

• Всеукраїнська партія "Нова Сила"

• Громадянський блок ПОРА-ПРП"

Голосів: 13 5.0%
  • Ліберальна партія України

• Політична партія України "Партія політики ПУТІНА"

Голосів: 3 1.2%
  • Соціально-екологічна партія "Союз. Чорнобиль. Україна."

• Блок "Патріоти України"

• "Блок Юрія Кармазіна"

Голосів: 3 1.2%
  • Партія патріотичних сил України

• Політична партія "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%"

• Політична партія "Третя Сила"

• Українська Національна Асамблея

• Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

Голосів: 2 0.8%
  • Селянська партія України

• Блок Безпартійних "Сонце"

• Українська партія честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

• ******* ПРОТИВ ВСЕХ! ********

Голосів: 14 5.4%
  • Народна партія

• Народний Рух України

• Народно-демократична партія

• Партія "Єдина Україна"

• Партія промисловців і підприємців України

• Партія "Реформи і Порядок"

• Політична партія "Народний Cоюз Наша Україна"

• Соціал-демократична партія України (об’єднана)

• Українська Народна Партія

• Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    258
  • Опитування закрито .
Longer, спасибо, что нашел. Конечно абсурдно выбирать по цифрам, но сама идея интересная :)

зря вы паритесь, люди. После выборов мало кому нравятся политики, за которых он голосовал. Так что не сомневайтесь - вас кинут :)

frost сказав(ла):
зря вы паритесь, люди. После выборов мало кому нравятся политики, за которых он голосовал.
Как так? А как же Адик, Нирвана???? :-) :іржач:

Юля нервничает

Посилання видалено

Із проекту коаліційної угоди «Наша Україна» викреслила зобов’язання не блокуватися з Януковичем

22 лютого 2006
17:27:32

Із проекту коаліційної угоди «Наша Україна» викреслила зобов’язання не блокуватися з Януковичем. Про це заявив на брифінгу керівник штабу Блоку Юлії Тимошенко Олександр Турчинов. При цьому він посилався на корективи в угоді про коаліцію демократичних сил, які зробили представники НСНУ і за підписом Романа Зварича надіслали в БЮТ.
«Я думаю, така позиція свідчить про те, що «Наша Україна» веде переговори не лише з нами, а й з Партією регіонів і планує утворити коаліцію з політичною силою Віктора Януковича в Верховній Раді», - переконаний Турчинов.
«Наша Україна», за словами Турчинова, також відкидає пункт про відповідальність усіх чиновників, незалежно від їхньої політичної орієнтації, за дії, які вони вчинили.
«Ми вважаємо, що не може бути індульгенцій для членів коаліції. Всі мають бути рівні перед законом», - заявив Турчинов.
Крім того, він повідомив, що НСНУ викреслила пункт про необхідність денонсації газової угоди та угоди про побудову ядерного могильника на території України.

Romeros сказав(ла):
За ПР, так как ориентируются на создание среднего слоя населения.Политизировать отношения с бизнесом лидер ПР ни в коем случае не будет: ”Мы никогда не будем унижать бизнес, заставляя перекрашиваться в те или иные краски”. И я ему верю. По словам Виктора Януковича, бизнес и власть должны выполнять каждый свою роль - власть должна выполнять условия для развития бизнеса а бизнес должен своевременно платить налоги и не нарушать законы. Вот и всё.
Про какие налоги ты говоришь??? Ты спроси у своих лидеро ПР и любимого уголовника Януковича платят ли они налоги???!!!
Они умеют только тратить чужие налоги кторые народ отдает в "казну"
Задумайся над этим

Адик сказав(ла):
Кто, блин, грамотный? Вопросы решать возвратно-поступательной распальцовкой? Бред! Прошли те времена! Возврата в прошлое нет!
"Багато домив залышаться без тепла! Ми будемо голодувати!" - вот настоящая программа Януковича и Ахметова! И вкалывать вы будете, дурни отдающие свои голоса дону Ахметову, за 200 долларов в шахтах и у мартенов.
Я однозначно поддерживаю тебя!
На заметку:
После токо как Ющенко и его команда стала у власи бюджет Украины увеличился на 50%
И это о многм говорит!
А борьба скорупцией-щас за взятку е**ут так, что уже не думаю: давать ее или брать-все решается судебным заседанием...
Слышал как Янукович давал интервью: Власть нужна сильная, мужественная, у власти должны быть настоящие мужчины..и т.д.
А вспомните как в него кинули яйцом, вспомните какая у него была жаластливая рожа, как будто бы на него метеорит упал!
И это свидетельствует о том что на зоне на нем в парашу ездили...

Princ сказав(ла):
Я однозначно поддерживаю тебя!
На заметку:
После токо как Ющенко и его команда стала у власи бюджет Украины увеличился на 50%
И это о многм говорит!
А борьба скорупцией-щас за взятку е**ут так, что уже не думаю: давать ее или брать-все решается судебным заседанием...
Слышал как Янукович давал интервью: Власть нужна сильная, мужественная, у власти должны быть настоящие мужчины..и т.д.
А вспомните как в него кинули яйцом, вспомните какая у него была жаластливая рожа, как будто бы на него метеорит упал!
И это свидетельствует о том что на зоне на нем в парашу ездили...
Разве? ... просто теперь, берут у проверенных людей, вот и все, а система взяток, как была так и осталась ...
Что Юш, что Янык, сильной властью - не обеспечат ...

Партия Регионов - это мой выбор! Походу, самая нормальная партия! А все остальные - отстой!

valik_c сказав(ла):
Партия Регионов - это мой выбор! Походу, самая нормальная партия! А все остальные - отстой!
Акак Вы за не будите голосовать, проживая в РОССИИ???

Longer сказав(ла):
Вы, оказывается, плюс ко всему, еще и математику не знаете, не понимая различия между векторными и скалярными величинами :-) Уже, собственно, и наук не осталось, в которых есть шансы обнаружить у Вас зачатки знаний :-)

maxkit сказав(ла):
Вы, оказывается, плюс ко всему, еще и математику не знаете, не понимая различия между векторными и скалярными величинами :-) Уже, собственно, и наук не осталось, в которых есть шансы обнаружить у Вас зачатки знаний :-)
А это имеет значение для политики, или Вы перенимаете методы КОМИСАРОВ на форумах?

Nirvana сказав(ла):
А это имеет значение для политики, или Вы перенимаете методы КОМИСАРОВ на форумах?
Вы ожидаете здравых политических мыслей от платного агитатора, который не разбирается ни в одной из областей знаний? :-) Мне трудно поверить в то, что Вы не считаете его платным агитатором, исходя из того, с какой легкостью Вы вешаете этот ярлык на других :-)

maxkit сказав(ла):
Вы ожидаете здравых политических мыслей от платного агитатора, который не разбирается ни в одной из областей знаний? :-) Мне трудно поверить в то, что Вы не считаете его платным агитатором, исходя из того, с какой легкостью Вы вешаете этот ярлык на других :-)
Я редко читаю посы выступающих влагере ОРАНЖЕВОМ.
Стараюсь чтоб намои мысли не влияли пропагандиские их посты.

По сему не отвечу платный он или нет.

Но все же я неувидела связи между математикой и политикой.

Голосовать буду как всегда - "против всех".

Как оригинально!:-)

На победу надежда есть?

Останнє редагування:
Она не может не есть.:-)
Не вижу достойных кандидатов. Но на выборы пойду. Позиция "моя хата скраю" в таких делах не катит.

А баба Яга, как всегда против :-)(сказка)

Назад
Зверху Знизу