Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

россия напала на Украину

Навальний уже приплив.
Путлера будуть міняти зовсім інші люди.
 
)) "Российский диктатор Владимир путин оговорился и назвал свою страну "Рахитской Федерацией". Это случилось во время одного из видеовыступлений главы Кремля. То ли он не понял, что произнес неправильно, то ли сделал вид, что так и думал сказать."
:D точнее и не придумаешь: рахиты из рахитской педерации
 
росія не досягнула жодної з цілей вторгення в Україну, - депутат Держдуми Затулін

Перший заступник голови комітету Держдуми РФ у справах СНД Костянтин Затулін визнав, що росія не змогла досягнути жодної з цілей, заради яких розпочала повномасштабне вторгнення в Україну.

Про це Затулін заявив під час виступу на форумі "Какая Украина нам нужна?", який відбувався у Москві, повідомляє
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
. Текст виступу опублікований
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Затуліна.

За його словами, логіка російського вторгнення полягала в тому, щоб "достатньо швидко, після нашої силової акції, українська держава розвалюється, і без особливих жертв вдається досягнути того, чого не вдалося досягнути протягом восьми років, поки намагалися реалізувати Мінські домовленості".

Затулін визнав, що цей план зірвався, бо від самого початку був нереальним.

"Які у нас були цілі, офіційно заявлені на початку військової операції? Ви всі пам'ятаєте - денацифікація, демілітаризація, нейтралітет України та захист жителів Донецької та Луганської народних республік, які весь цей час страждали. За яким із цих пунктів ми досягнули результатів на сьогоднішній день? За жодним", - сказав він.

Затулін визнав, що деякі з цих пунктів втратили зміст: приміром, Україна вже ніколи не буде нейтральною.

"Залишиться Україна під керівництвом Зеленського або його наступників існувати в результаті всього чи ні? Залишиться, я можу сказати. Залишиться. Тому що сил на те, щоб це здолати, за тієї підтримки, яку їм надають - не вистачає. Залишиться", - констатував Затулін.

При цьому він наполягає, що росія має продовжувати військові дії, допоки не вийде "на ті межі, які дозволили б відрізати Україну від моря і таким чином загрозу відвести від Криму, від Кавказу і всього іншого".

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


 




 
Останнє редагування:

тут все пишут про мародерство... а почему бы нам сейчас не поехать в шебекино и не помародерить? я вижу на видео несколько классных бусиков, которые можно быстро и дешево привести в чувство и поставить в ЗСУ
 
тут все пишут про мародерство... а почему бы нам сейчас не поехать в шебекино и не помародерить? я вижу на видео несколько классных бусиков, которые можно быстро и дешево привести в чувство и поставить в ЗСУ
Гарна ідея, то треба зі своїми погранцями домовлятись, щоб свої не підстрелили, бо легко можуть.
 
росія не досягнула жодної з цілей вторгення в Україну, - депутат Держдуми Затулін
Этот Затулин конечно ***** и ****ь, но обладает редким отличием от обычного *****а - он понимает українську мову. Как он сумел ее самостоятельно выучить остается загадкой для Института генетики РАН.
 
Назад
Зверху Знизу