Збір на FPV для «Птахів Мадяра»

инвертор "Штиль"

  • Автор теми Автор теми Тюф
  • Дата створення Дата створення
Статус: Офлайн
Реєстрація: 16.10.2007
Повідом.: 133
инвертор "Штиль"

Ребята,может кто имеет схему на инвертор "Штиль"? (RS220/700C-P-1) Uвх-180...275В. Uвых.-переменка 220В. Без схемы туго ремонт идёт.Заранее спасибо.
 
Назад
Зверху Знизу