Збір на FPV для «Птахів Мадяра»

Як же він за#бав цей жовтень/листопад/далі буде

Ми знайомі з вересня 1995. Він ще тоді роз/переробкою засобів зв'язку займався.

Щодо сусідства... У Харкові Пентагон та Барабан й близько не межують :D
 
Погода нині дощова. Показувала фокуси :D взаємодію кислоти з солями. Карбонат натрію пузирився в мисці, карбонат кальцію - в чайнику.
Таємниче шипіння в чайнику всім сподобалось найбільше і отримало коментар "шипить як доросле, а те шо в мисці - по-малюковські шипить".:D

IMG_20260331_125931.webp
 
У мене за бортом по відчуттях вапщє 0 😁 але коли нас шо зупиняло від приємної прогулянки😁
Я в ветровке. Пасмурно , сыровато, сонно, но не холодно.
Впереди не зима, одно это греет изнутри .😁😁😁
 
Назад
Зверху Знизу