Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Втрати окупантів: наймасштабніша атака дронів на москву - ВІДЕО

  • Автор теми Автор теми 057.uа
  • Дата створення Дата створення
Статус: Офлайн
Реєстрація: 19.04.2010
Повідом.: 22824
Адреса: Харків
Втрати окупантів: наймасштабніша атака дронів на москву - ВІДЕО

Минулого тижня дрони двічі налітали на столицю держави-агресора

moskva-droni_67d6c9b6b0f56.webp


Традиційними цілями Сил оборони на території держави-агресора залишаються нафтопереробні заводи та інші стратегічні об’єкти.

Сили безпілотних систем Збройних Сил України у взаємодії з іншими складовими Сил оборони завдали ураження по низці важливих стратегічних цілей російського агресора. Не про всі з них публічно заявляє офіційний Київ, проте редакція 057 розповість про деякі.

Нафтопереробні заводи

В ніч на 9 березня у Рязанській області рф уражено нафтопереробний завод окупантів, задіяний у забезпеченні армії загарбників. Зафіксовано вибухи у районі цілі, повідомив Генштаб ЗСУ.

Рязанський НПЗ виготовляв в середньому 840 тисяч тон палива найвищого сорту для реактивних двигунів. Авіаційний керосин марки ТС-1 його виробництва активно використовувався авіацією військ агресора у процесах ударів по території України.

Окрім того, у ніч на 10 березня, зафіксовано влучання по виробничих потужностях Новокуйбишевського нафтопереробного заводу у Самарській області. Пальне з цього НПЗ транспортується системою продуктопроводів та залізничними шляхами для забезпечення угруповання військ ворога на північному напрямку.

Москва в огні

Двічі за останній тиждень столиця держави-агресора та Московська область зазнали дронових атак.

11 березня українські БПЛА здійснили безпрецедентну за масштабами атаку на Москву та область. У Підмосков’ї, яке атакували понад 90 дронів, загинули троє людей. Усього безпілотників було понад 300. Раніше для росії називали наймасштабнішою атакою 14 січня, коли міноборони агресора звітувало про 180 збитих дронів.

2_67d6c81b821c2.webp

3_67d6c81c2abc7.webp

Внаслідок атаки загинуло щонайменше три особи, включаючи охоронця в Домодєдово, та 17 отримали поранення.


Вдруге Москва та передмістя російської столиці здригнулись від нальоту дронів 14 березня. Тоді мер Москви Сергій Собянін розповів про роботу ППО у столиці росії.

"Силами ППО Міноборони відбито атаку чотирьох безпілотників, що летіли на Москву", - зазначив він.

За повідомленнями очевидців, в районі житлового комплексу «Південна Бітца» на південній околиці Москви був вибух. У місті Балашиха також були вибухи, місцеві жителі знайшли у дворі ймовірні уламки безпілотника. У Москві на даху розселеного будинку після атаки БПЛА розпочалася пожежа. Також повідомляли про вибух у житловому будинку в районі Дорогомилове. ППО працювала у підмосковних Одінцово і Щолково.


Через загрозу атак безпілотниками у кількох регіонах Росії обмежили роботу аеропортів: план "Килим", що передбачає тимчасову заборону на відправлення і приймання повітряних суден, було введено на летовищах "Внуково" у Москві, а також у Сочі та в Калузі. Пізніше в Росавіації повідомили про введення обмежень і в нижегородському аеропорту Стригіно.

Масштабна атака стала для росіян несподіванкою та шоком, зазначив в етері одного з телеканалів військовослужбовець Олександр Мусієнко.

"Ворог починає вже активно нас боятися, тому що така велика атака, така велика кількість дронів, і, фактично, по Підмосков'ю, по Москві, ну, це, безумовно, вражаюче", – зазначив Мусієнко.

На його думку, Україна продемоснтрувала спроможності й можливості завдавати ударів по території росії значною кількістю дронів, та виснажувати їхнє ППО.

"Тому, коли Україна виходить з того, що є пропозиції про перемир'я в небі, то найголовнішою і найдієвішою гарантією є те, що у України є тепер спроможності. І тепер можна змушувати і Росію до цього. Це і є позиція сили", – підсумував Мусієнко.

Також цього тижня лунали вибухи у місті Туапсе в Краснодарському краї. Дрони атакували місцевий нафтопереробний завод, на місці прильотів виникла пожежа. А у ніч на четвер, 13 березня, безпілотники ГУР Міноборони пошкодили завод "Калузький газобетон", на потужностях якого виробляються ударні дрони "*****" ("Герань").

Нагадаємо,
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Джерело: 057.ua

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу