Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Ворог атакував Дніпро: пошкоджений поїзд «Одеса-Запоріжжя», що відомо

🟢 10:40 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 211022
Адреса: Харків
  • 🟢 10:40 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #1
Ворог атакував Дніпро: пошкоджений поїзд «Одеса-Запоріжжя», що відомо

51e697f1-544f-47d8-b37e-6f39d1973df2___-2048x1229.jpg


Після 11:00 у Дніпрі пролунали вибухи. В АТ «Укрзалізниці» інформують, що через атаку постраждав поїзд.
Доповнено о 13:10. Мер Дніпра Борис Філатов уточнив, що через ворожі удари постраждали будівлі 19 шкіл, 10 дитячих садочків, ПТУ. Також пошкоджені три заклади позашкілля та управління соцзахисту. Крім цього,вісім медичних закладів: лікарня, амбулаторії, стоматологічна поліклініка.



Доповнено о 13:05. У Дніпрі внаслідок ворожої атаки загинула одна людина, ще понад 20 – постраждали, повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

«Серед них двоє дітей – 13-річна дівчинка і хлопець 16 років. Вони госпіталізовані в стані середньої тяжкості. У Самарі двоє загиблих. Травмовані три людини», - уточнив Лисак.



Доповнено о 12:33. Обійшлося без жертв серед пасажирів і працівників залізниці поїзда №52 Одеса — Запоріжжя, повідомили в АТ «Укрзалізниця».

«Пасажирам, які отримали травми, надається медична допомога. Для доставки пасажирів до Запоріжжя, Укрзалізниця призначила додатковий електропоїзд, який відправиться з Дніпра орієнтовно о 13:00», - додали в «УЗ».

Доповнено о 12:13. У Дніпрі через ворожу атаку виникла пожежа, пошкоджені гуртожиток, гімназія, адмінбудівля та потяг. Травмовані пасажири, інформує голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

«Влучив агресор і по місту Самар. Деталі уточнюємо. Усюди, на жаль, є загиблі та постраждалі», - додав Лисак.



12:05. Про серію вибухів повідомляв голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак об 11:12.



Пізніше в соцмережах публікували відео, де зазначалось, що внаслідок ударів постраждав потяг.



Відео: телеграм-канал Ну і Дніпро

В «УЗ» підтвердили: через удар РФ по Дніпропетровщині пошкоджений поїзд №52 «Одеса — Запоріжжя».

«На місце оперативно прибули рятувальники та бригади швидкої допомоги. Пасажирів оперативно перевели в укриття, оскільки повітряна тривога в регіоні триває. Укрзалізниця готує підмінний рухомий склад по Дніпру, щоб пересадити пасажирів та доставити до Запоріжжя», - йдеться у повідомленні.


Читайте також: Терехов розповів, чим допоможуть постраждалим вночі людям та підприємству

Автор: Виктория Яковенко

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу