Вопрос по внедрению ионистора (супер конденсатора) в динамо фонарик

Reißwolf

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 02.01.2023
Повідом.: 3
Уважаемые граждане радиолюбители, нужна ваша помощь. Имеется в хозяйстве электродинамический фонарик "Юпитер". Хочу внедрить в него светодиод и ионистор. Со светодиодом вопросов нет, а вот по супер конденсатору - непонятки. Предупреждаю сразу, ничего в радиотехнике не понимаю, по сему изъясняюсь как профан. Динамо машинка генерирует переменный ток (как я понял), ионистору нужен постоянный, к тому же он имеет полярность. Необходимо, отпаяв провода от патрона лампы, внедрить в систему диодный мост (такие вроде можно из перегоревших Лед-ламп взять), после поставить супер конденсатор и снова выпаяться в патрон. Получается провода "+" и "-", приходят на советующие контакты диодного моста, далее от него провода выходят на патрон лампы, а ионистор фактически параллельно подключен (вклинен) в схему перед патроном? Подскажите пожалуйста, правильно ли я все понимаю и планирую?
 
генератор - міст - обмежуючий резистор - паралельно світлодіод й іоністор


Але краще купити ліхтарик нормальний. Сучасний ліхтарик на лише одній банці 18650 в режимі "як та дрочилка твоя" просвітить кілька діб безперервно, а при звичайному використанні відповідно безкінечно.
 
генератор - міст - обмежуючий резистор - паралельно світлодіод й іоністор


Але краще купити ліхтарик нормальний. Сучасний ліхтарик на лише одній банці 18650 в режимі "як та дрочилка твоя" просвітить кілька діб безперервно, а при звичайному використанні відповідно безкінечно.
Дякую за пораду! Нормальний ліхратик є, потрібен ультимативний.
Підскажить будь ласка, чи потрібен обмежувальний резистор, у разі, якщо динамо генерує 150 мА та 2,7В?
 
А як ти це наміряв? Навантажуючи на що?

пох
він потрібен в будь-якому випадку бо діоди тендітні, хоч невеликий.
Хоча можеш спробувати без. Але постав якийсь й зменшуй до стану, коли й без нього запрацює. Але не думаю, що вийде так.


пс - залиш "ультимативний" на лампі й все
 
І хто б їх та де використовував, якби в них такий максимальний струм був?
На них навіть батареї для електротранспорту роблять.
На вікі хоч почитай, я хз, перед тим, як подібні "експертні" поради давати.
 
Останнє редагування:
досить писати бредятину
 
Назад
Зверху Знизу