Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

Я слухаю, уважно. Щодо тактики, медицини, інженерки питань немає. А от щодо загальних ввводних...
З їх слів можна зробити висновок, що держава Україна призвала нас сюди щоб вбити/покалічити (в бою) або посадити (за непокору та інші зальоти). Реально заїбали кошмарити. Навалюють позитиву так, що хоч бери та стріляйся просто зараз ((
Це також тренування. Постійний психологічний тиск, щоб ви звикли до нього , та не звертали уваги.
Як вага зимового взуття - спочатку різниця є, потім її не відчуваєш.
 
Пора би відірватись уже.
Та ми і так відриваємося, майже щоденно. Сьогодні весь день на інженерці хуярили окопи, заєбісь розвага!
Завтра - смуга перешкод. Просто на проходження, але, впевнений, і так вражень буде овердохуя. А на післязавтра знову обіцяють окопи або вогневу:)

Тим часом, народ хворіє десятками.. Сьогодні на окопах було лише 10 чоловік з нашого взводу. Скільки вийде завтра, зі взводу і з роти взагалі - хз.
Я поки що в строю.
 
не тільки було, а й зараз є. Поліцейські валини 38 калібру.
Це сучасна переробка для американського ринку. В 30-40-ті цього калібру не було в лінійці, бо .38 АСР - американський набій, а пістолетом озброювались німці. Ми ж все ще про порівняння з ПМ?
Доречі, в такому потужному калібрі він має бути не дуже зручним - легкий та у руці сидить не дуже зручно (останнє - моє суб’єктивне, тримав якось).
 
Останнє редагування:
Лесдеру посвидчення волонтера дала ? 😂
Так бля, шо тут за пиздежок мимо кассы?🤨
Я щас тылы прикрываю, скажем так, занимаюсь помощью бедных людям с деокупированных территорий.
А ты шо, уже на фронте, шоли?:дивитись:
 
Так бля, шо тут за пиздежок мимо кассы?🤨
Я щас тылы прикрываю, скажем так, занимаюсь помощью бедных людям с деокупированных территорий.
А ты шо, уже на фронте, шоли?:дивитись:
То не тебе, а копитану😁
 
Та ми і так відриваємося, майже щоденно. Сьогодні весь день на інженерці хуярили окопи, заєбісь розвага!
Завтра - смуга перешкод. Просто на проходження, але, впевнений, і так вражень буде овердохуя. А на післязавтра знову обіцяють окопи або вогневу:)

Тим часом, народ хворіє десятками.. Сьогодні на окопах було лише 10 чоловік з нашого взводу. Скільки вийде завтра, зі взводу і з роти взагалі - хз.
Я поки що в строю.
А окопы чем копаете, лопатами?
Так земля ж промерзлая :незнаю:
 
Та ми і так відриваємося, майже щоденно. Сьогодні весь день на інженерці хуярили окопи, заєбісь розвага!
Завтра - смуга перешкод. Просто на проходження, але, впевнений, і так вражень буде овердохуя. А на післязавтра знову обіцяють окопи або вогневу:)
В принципі воно так і задумано що курси молодих бійців проходять у віці 18-20 років. Але у нас в країні перекос був сильний. Хто служив в армії в 18 років з них сміялися. А тепер хто не служив у 18 років бігає смуги перешкод у 44.
 
Це сучасна переробка для американського ринку. В 30-40-ті цього калібру не було в лінійці, бо .38 АСР - американський набій, а пістолетом озброювались німці. Ми ж все ще про порівняння з ПМ?
Доречі, в такому потужному калібрі він має бути не дуже зручним - легкий та у руці сидить не дуже зручно (останнє - моє суб’єктивне, тримав якось).
Так а макара коли робили? в 1951 році.
Навіть вікіпедія каже, що пп був:

Модель PP (нем. Polizeipistole — полицейский пистолет) выпущена в 1929 году, под патрон калибра 7,65мм на базе пистолета «Вальтер» модель 8
А не .38 і не 9мм.
9мм німці туди тільки в 1968 зробили (я думаю, що і .38 АЦП тоді ж)
Так що, в 51му році макара робили з ППК, скоріш за усе, з 7,65×17, як самий на той момент масовий.
Венгри з 48 року випускали клон під 7,65×17, тобто - оладнання було вивезено до соцлагерю, навряд чи венгри самі все зробили після війни.
 
Эта зима практически кончилась, а до следующей эта война точно не протянется. Так что опыт копания промерзлой земли уже не пригодится.
Путин в своей речи анонсировал затяжную войну ради войны, самоизоляцию, перевод страны и общества на военные рельсы. Уолесс считает, что война продлится не менее 12 месяцев. Ресурсов у рашки хватит, если затянут пояса, а тут еще вся Азия не даст пропасть (посмотрите на список воздержавшихся сегодня в ООН), ресурсов Запада хватит чтобы бесконечно поддерживать Украину. Нанести поражение, однозначный разгром на поле боя ни одна из сторон видимо не сможет, так что эта шарманка надолго.
 
Путин в своей речи анонсировал затяжную войну ради войны, самоизоляцию, перевод страны и общества на военные рельсы. Уолесс считает, что война продлится не менее 12 месяцев. Ресурсов у рашки хватит, если затянут пояса, а тут еще вся Азия не даст пропасть (посмотрите на список воздержавшихся сегодня в ООН), ресурсов Запада хватит чтобы бесконечно поддерживать Украину. Нанести поражение, однозначный разгром на поле боя ни одна из сторон видимо не сможет, так что эта шарманка надолго.
Так то воно так. Надовго. Але. Як на мою думку, інтуїцію та моє бачення - хуйлу дають померти поступово і, можна сказати, "спокійно". А з ним і усьому "совку", що є в нас, а особливо в "народі" Дамбасу. Кров'ю кращих людей України. Ось така хуйня, малята.
Так виглядає, що всі знають про однозначно визначену смертельну хворобу хуйла+скоторосії, але всі шепочуться біля того одра тихо-тихо, щоб же не збентежити живого трупа.
Мля.
 
Назад
Зверху Знизу