Ваше отношение к Саакашвили?

Кто для вас Президент Михаил Саакашвили

  • Реформатор и политик мирового уровня

    Голосів: 222 48.2%
  • Популист и клоун ничего не сделавший полезного

    Голосів: 212 46.0%
  • Преступник и диктатор посадивший 10% населения Грузии

    Голосів: 27 5.9%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    461
Принцип использования «сам дурак» очень простой, вернуть противнику его же слова, поменяв местоимения. Примитивно, конечно, ну а что делать, если в голову ничего не приходит. Обычно применяют небольшую маскировку, чтобы не выглядеть совсем уж недалеким, что-то типа: «Да ты полный недоумок!» — «Молчал бы, дебил!» Меняете обидное слово на еще более обидное. Суть метода не изменилась.
Твои антисемитские посты процитировать? Я могу, но мне лень.
 
Порохоборец,а кто сегодня профинансировал митинги против твоего царя по всей Украине?
Так я порохобот или порохоборец? Ты уже определись. А то непонятно, послать тебя на или в.
 
Не,этот холуек-порохобот рассказывал,что все митинги на деньги беглого курченко...
dgj2hh.png


А ты выходил сегодня на марш? Или хочешь и дальше быть угнетаемым злыми барыгами?
 
Я после тебя-ты ведь счастлив, угнетаемый злыми барыгами!

Порошенко. Промова в Мюнхені:

Вам потрібно зрозуміти, що таке є «русскій мір». Прикладів є багато.
Лише порівняйте рівень життя в колишньому Кенігсбергу з життям у Мюнхені.
Або територію Карелії, яку Росія анексувала 80 років тому, з Фінською Карелією.
Або Курильські острови, які Москва захопила після Другої Світової війни.
Різниця між «русскім міром» та Вільним Світом приголомшує.
Міфологічний цар Мідас міг перетворити в золото все до чого доторкався.
«Русскій мір» перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад.
Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим.
Схоже на те, що відповідно до доктрини «русского міра» вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.
Росія не прийшла в Крим, щоб захищати права та свободи людей – вони порушуються всюди, де присутня Росія і найбільш брутально по відношенню до кримських татар.
Росія також не зацікавлена у приєднанні Донбасу – ця територія зазнала військового нападу Кремля для послаблення та дестабілізації України.
Однак, не Україна є ціллю Росії.
Росія має іншу мету.
Її мета полягає у задоволенні амбіцій Кремля та помсті за «найбільшу катастрофу ХХ століття», як Путін охарактеризував розпад Радянського Союзу. Розпад «русского міра» побудованого на брехні та насильстві...

Але чому замовчується це в процесі національно-патріотичного виховання дітей і молоді?
 
Я после тебя-ты ведь счастлив, угнетаемый злыми барыгами!.....
Ты вообще хоть раз на улицу выходил участвовать в протестных акциях? Или предпочитаешь истирать портки на заднице за компом?
 
А ты с какой целью интересуешься?...
Да с такой же целью,с которой ты не вылазишь отсюда даже видимо на поссать. А ты наверное подумал ,что привлек мое внимание более детально?
Вообщем будем считать твой предыдущий ответ тупорылым сливом (как я и думал)
 
Ты,наверное подумал,что ты здешний прокурор,а я твой подследственный?:DИ прямо все брошу и начну тебе интервью давать?:збентежений:Что кроме нахуй посылать всех налево и направо ты можешь...
Да я много чего подумал в отличии от тебя. Насчет "все брошу и начну" : А что тебе бросать ??? Ты что,блять,сильно занят??? Это когда не знаешь что промычать так сразу и сливаешься на хуй. Да,кстати на счет на хуй послать: а ты своими высерами надеешься что я тебя в театр позову или в кафе? :D
 
Но украинские СМИ эту новость от населения страны скрыли...

Під час виступу Порошенка в залі були присутні всі ті, хто має вирішальне значення у своїх країнах.

attachment.php


А Саакашваль виспала перед вторинними особами...
 
Как, он ещё не подох? А я слышал, что его пристрелили. Нет? Значит скоро пристрелят! :кілер:

Про це бидло тільки і мріє, щоб Рабінович з жулькою та Добкіним владу перейняв.

Труханову і його подільникам нічого турбуватися! Як крали так і продовжуватимуть, тільки в більших масштабах! Це все імітація боротьби з корупцією. Хоч одного корупціоннера, масштабу Труханова, чи, навіть Кернеса, посадили? Ні і не посадять! Ворон ворону око не виклюне, корупціонер корупціонера не засудить.:рл::рл::рл:

Так яким законом заборонені офшори в Україні?

А ти за офшори,та й щэ пiд час вiйни?:рл::рл::рл:

А як щодо Мураєва? Чи своїх не трогаєш?

Для президента - да. он не имеет права заниматься бизнесом.
Таки не думав, що тут зіткнуся с порохоботами.

А він що, займається?
Чи ж його активами управляють інші?
Так яким законом України заборонені офшори?

І друге питання:

Чому боруни з офшорами з Верховної Ради, такі, як Лещенко, Найєм, Соболєв, Семенченко не внесуть хоча б проект закону, який би передбачав кримінальну відповідальність за операції з офшорами та повну конфіскацію всього майна осіб, які прямо чи посередньо пов"язани будуть з такою операцією?
 
Назад
Зверху Знизу