Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Уряд виділить 1 млрд грн на ліквідацію наслідків обстрілів у прифронтових регіона...

  • Автор теми Автор теми АТН
  • Дата створення Дата створення
Статус: Офлайн
Реєстрація: 26.11.2010
Повідом.: 49211
Адреса: Харків
Уряд виділить 1 млрд грн на ліквідацію наслідків обстрілів у прифронтових регіонах, зокрема на Харківщині

93 громади Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Херсонської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей отримають гроші від уряду.

Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.

Йдеться про найбільш уражені прифронтові регіони, яким Кабінет міністрів України виділить мільярд гривень для ліквідації наслідків обстрілів.

«Сьогодні Уряд виділить 1 млрд грн на ліквідацію наслідків обстрілів у найбільш уражених прифронтових регіонах — це 93 громади Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Херсонської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей», – зазначає Свириденко.

За її словами, фінансування буде спрямоване на п’ять напрямів: будівництво й облаштування укриттів, додатковий захист ключового обладнання, аварійно-рятувальні роботи, ремонт інженерних мереж і створення запасу пального.

Також уряд ухвалив низку інших рішень, серед яких подання про звільнення двох міністрів, санкції проти фігурантів матеріалів НАБУ, а також перезапуск «Енергоатому» — відсторонення керівництва та початок аудиту компанії.

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


АТН
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


93 громади Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Херсонської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей отримають гроші

SNhJZ2QF4klEN_oJNy4_8OtLICgSvzIrBjWyTkVNvsS8uVSwhw.webp

Новина на сайті АТН
 
Назад
Зверху Знизу