Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: Для цієї функції наразі потрібен доступ до сайту за допомогою вбудованого браузера Safari.
Творці стрічки «Вусатий фанк» представили перший трейлер фільму, що досліджує золоту епоху української музики 70-х років та умови, за яких в Україні з’явилися сотні ансамблів, синхронізовані зі світовими музичними тенденціями. Мова йде про колективи «Смерічка», «Водограй», «Мрія», «Світязь», «Музики», «Кобза» та інші.
Автором ідеї і сценаристом виступив Віталій Бардецький. Режисер фільму - Олександр Ковш, продюсер стрічки - Андрій Границя. Виробництвом «Вусатого фанку» займалася компанія «Т.Т.М.».
Нагадаємо, проект фільму став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно та отримав стовідсоткову держпідтримку в розмірі 1,72 млн грн. Крім того, творці стрічки отримали підтримку Міністерства культури України.
Реліз стрічки запланований на 2020 рік.
Початок сімдесятих – золота епоха української популярної музики. Сотні пісень неймовірної краси. Модний саунд. Футуристичні костюми. Звідки і як усе це взялося в радянській союзній республіці?!
Як же виникла ціла музична сцена, абсолютно оригінальна, а – з іншого боку – цілком синхронізована з глобальними музичними тенденціями.
Відповіді на ці запитання дасть «Вусатий Фанк» – нова документальна стрічка, прем’єрний показ якої відбудеться 6-го жовтня о 19:00 в Caribbean Club.
Смерічка, Березень, Дзвони, Водограй, Мрія, Світязь, Жива вода, Беркут, Візерунки шляхів, Музики, Кобза, Арніка – ці ансамблі збирали стадіони та багатотисячні зали, однак сьогодні їхні пісні майже повністю забуті. Всі співають «Червону руту», але таких подібних пісень було дуже багато.
Музиканти не любили, щоби ті ансамблі називали ВІА. Тепер у цієї музики буде нова назва – Вусатий Фанк!
Фільм створено студією Т.Т.М за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури України.
Автор ідеї та сценарію – Віталій “Бард” Бардецький, режисер – Олександр Ковш, оператор – Сергій Міщенко, продюсер – Андрій Границя.
Тривалість – 75 хвилин.
Хоча українські субтитри на Netflix давно вже не є рідкістю, локалізованого інтерфейсу та відео з українським озвученням на найпопулярнішому в світі стрімінговому сервісі досі нема. Проте керівництво сервісу звернуло увагу на проблему і дослухалося до україномовної спільноти — не в останню чергу завдяки петиції за авторством Віктора Безвідходька, яка набула на сайті change.org чималого розголосу та отримала значну підтримку.
Наразі інсайдерські джерела повідомляють, що на Нетфліксі будуть україномовний інтерфейс, імовірно також україномовний контент а також, можливо, конвертація у національну валюту. Проте на впровадження всього цього щастя потрібен певний час.
Але це ще не все!
Студії озвучення Postmodern Postproduction і Так Треба Продакшн офіційно стали частиною Netflix Post Partner Program та займатимуться дублюванням, транскрибуванням та контролем якості фірмової продукції Netflix українською мовою! Ці студії дубляжу, на думку керівництва Netflix, відповідають технічним стандартам, стандартам безпеки та навіть вимогам щодо охорони здоров’я та обслуговування клієнтів.
Обидві компанії отримали найвищий партнерський статус — Gold.
Вітаємо наших співвітчизників з таким важливим досягненням. Ну а українським глядачам тепер залишилося дочекатися офіційного анонсу та появи Netflix українською. Такими темпами чекати вже точно залишилося недовго!
Документальний фільм “Ваш Василь” про поета Василя Стуса зняла 35-річна Світлана Рудюк. У назві — фраза, якою він підписував листи з ув’язнення. Про це повідомляє gazeta.ua.
У стрічці про нього згадують старша сестра Марія та син Дмитро. А також однодумці й товариші, зокрема філолог Василь Овсієнко, журналістка Маргарита Довгань. Звучать уривки з віршів, щоденників, листів, виступів і допитів.
— Використовували пряму мову, ніби поет розповідає свою історію, — каже Світлана Рудюк. — *Фрагменти озвучив актор столичного театру Франка Ярослав Гуревич. Такий підхід — спроба сучасної кіномови. Щоб глядач сприймав Стуса як свого ровесника, з яким можна випити кави й поспілкуватися.
Стрічка охоплює останні 20 років життя поета. Від 4 вересня 1965-го, коли під час прем’єри стрічки “Тіні забутих предків” у столичному кінотеатрі “Україна” він публічно виступив проти масових арештів української інтелігенції, його звільнили з аспірантури Інституту літератури до ночі на 4 вересня 1985-го. Тоді Стус загинув у колонії для політичних в’язнів у Пермській області Росії.
Ключовою була робота з архівами. Вивчили всі шість томів кримінальної справи Стуса. Прочитала його листи до близьких. Поет майже все описував у щоденниках, намагався якомога більше інформації залишити про себе.
Співпрацювали з львівським репером Степаном Бурбаном. Головною музичною темою стала його пісня на вірш Стуса “Ще й до жнив не дожив”.
Для мене Стус — борець. Мав свої переживання, злами, сумніви. Усвідомлював себе частиною української культури. Мріяв займатися літературою, а не політикою. Бути поетом, а не дисидентом. Та радянський режим підштовхнув його до точки неповернення.
На відміну від багатьох своїх сучасників, розумів, що з тоталітарною системою нема про що домовлятися. Не зламався. Врешті репресивна машина обрала його як показового мученика.
Стус жив так, щоб не було за це соромно. Мав позицію і відстоював її. Його постать має показувати нам, що потрібно мати свої цінності, внутрішній стрижень. Розуміти, що бути українцем — це не просто одягти вишиванку, а щось робити на захист цих цінностей.
ау. есть вопрос)
в общем вопрос такой:
Без питань.в общем вопрос такой:
вот этот проект - "Весільний спадок" - выложили несколько слотов.
имхо интересное..
но куда его положить - фикегознает..
подходящей темы ни в одном разделе не нашла.
формально - все таки это проект FILM.UA, кусочки документального фильма.
если я их сюда принесу..?? ты как..??
нуок))..Без питань.