Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Троє дітей на мотоциклі потрапили в ДТП на Харківщині, - ФОТО

  • Автор теми Автор теми 057.uа
  • Дата створення Дата створення
Статус: Офлайн
Реєстрація: 19.04.2010
Повідом.: 23137
Адреса: Харків
Троє підлітків у лікарні, один в тяжкому стані

Поліція Харківщини встановлює обставини ДТП з постраждалими за участі неповнолітніх.

ДТП сталася 6 серпня близько 23:00 у місті Богодухів на автодорозі поблизу вулиці Мусійчанської. Зіткнулись автомобіль Skoda Octavia та мотоцикл Ducati, на якому рухалися троє неповнолітніх хлопців. Про це розповіли у Нацполіції Харківщини.

Внаслідок зіткнення підлітки 13, 14 та 15 років отримали тяжкі тілесні ушкодження та були терміново госпіталізовані до лікарні. Один з постраждалих перебуває у вкрай важкому стані.

15_689461d8b79f4.webp
16_689461d971fef.webp


Відкриття провадження

За фактом ДТП слідчі Богодухівського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження потерпілим) Кримінального кодексу України.

Водійку автомобіля Skoda затрималио у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Неповнолітні за кермом

Поліція звернулась до батьків з проханням не допускати керування мототранспортом неповнолітніми.

Це не лише грубе порушення правил дорожнього руху, а й пряма загроза життю ваших дітей. Лише відповідальність дорослих здатна запобігти трагедіям.

Нагадаємо,
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


У ДТП на Харківщині загинув підліток. Неповнолітній хлопець, керуючи автомобілем ВАЗ-2107, не впорався з керуванням.

17-річний хлопець загинув, а його 14-річний пасажир у лікарні: хлопці виїхали у поле на "жигулях". ДТП сталася 26 червня у полі в селі Борова Чугуївського району.

Джерело: 057.ua

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу