Торенти для macbook

burni

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 18.02.2019
Повідом.: 10
Вітаю друзі!

Купив недавно собі макбук на m1 процесорі. І не можу поставити офіс з торента. Спочатку встановлював саму нову версію, але я так розумію що при установці, перед тим як крякнути ліцензію... я запустив програму, та вона впровадила в ноут свій скрипт. І тепер я неможу активувати жодну версію офісу, котру скачую з торентів. Хтось знає як можна вирішити цю проблему, та встановити офіс без ліцензції?

Я розумію що цей форум не профільний, буду радий якщо надасьте посилання на форум по Яблокам :)
 
Ставь офис отсюда:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Хтось знає як можна вирішити цю проблему
Перестать воровать. Раньше у меня на компе был только пиратский софт. Сейчас все лицензионное купленное или бесплатное, даже задонатил на одну программулину, которой пользуюсь. Винда куплена, Офис куплен - если что. Это не дорого. Более того такая ситуация на 4-х компах домашних у меня. И нет меня не мучает совесть, просто так безопаснее и комфортнее. А вот у русни как воровал так и буду воровать все под ряд и вам советую. Но программы все не стоит их даже ворованные использовать.
 
Перш ніж щось крякати, поставте тріалку, хоч 30 днів матимете без цих проблем :D
 
ну це классика, є люди що взагалі віндоус ставлять на мак як другу ОС і норм себе почувають
 
ну це классика, є люди що взагалі віндоус ставлять на мак як другу ОС і норм себе почувають
на m1 проц не поставити, є експерементальна арм вінда но поставити дуже складно (без платноі програми по веруалізаціі) та вона обрізана
офіс гуглится дуже легко, я взагалі йго не люблю, но люди присилають в ньому файли а опенофіс нормально не відображає
 
Назад
Зверху Знизу