Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Ситуація в Лозовій: котельні розпочали подачу тепла

Статус: Офлайн
Реєстрація: 19.04.2010
Повідом.: 23501
Адреса: Харків
Найближчим часом опалення повинно з'явитися в квартирах

Наразі в Лозовій найскладніша ситуація з опалювальним сезоном через постійні атаки ворога

Місто Лозова на Харківщині залишається під постійними російськими обстрілами. Ворог цілеспрямовано б’є по енергетичній інфраструктурі, зокрема по об’єктах «Укрзалізниці» та тягових підстанціях, адже Лозова є важливим логістичним хабом, зазначив очільник ХОВА Олег Синєгубов.

Тричі за осінь
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
. Внаслідок атак пошкоджено об’єкти критичної інфраструктури, але ремонтні роботи тривають. За словами очільника Харківської ОВА Олега Синєгубова, ситуація контрольована, і теплопостачання поступово відновлюється.

«Наразі щодо опалення — ремонтні роботи тривають, ушкодження енергетичної інфраструктури є, однак перспективи не погані», — зазначив Синєгубов.

Обласна влада спільно з міським керівництвом працює над підвищенням енергетичної стійкості громади та забезпеченням мешканців теплом навіть в умовах постійної небезпеки.

Котельні запрацювали, але в будинках холодно​


Наразі котельні в Лозовій підготовлені, увійшли у виробничий режим і вже подають тепло до будинків. Тривають внутрішньобудинкові налагоджувальні роботи, повідомив мер міста Сергій Зеленський.

Прошу всіх задіяних фахівців, управителів, голів ОСББ — відповідально та сумлінно відпрацьовувати питання, що виникають у процесі. Люди мають бути з теплом — це наш спільний обов’язок,Звертаюся також до мешканців громади – зрозумійте, якою ціною нам дається це тепло, - зазначив очільник громади.

В ХОВА говорять,
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Джерело: 057.ua

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу