Стосунки народу та влади

Статус: Offline
Реєстрація: 29.11.2012
Повідом.: 4652
Стосунки народу та влади

Не буду тут викладати весь спектр моїх стосунків з валадою років за 60. Видам вам для закваски мій вчорашній лист пастору Турчинову.
Пане пастор. ти нам достатньо морочив голову на Майдані, за що замав великі статки, а ми отримали лиш поранення, смерті та "пшик" своїх надій, а тепер лізеш за межі своїх повноважень. Організовуй засідання РНБО і не сунь свого носа куди тобі "нє положєно". А Пєтя отримає теж за порушення ст 31 Конституції відносно передачі своїх повноважень кому попало. Чекайте на розгляд вашої діяльності Народним трибуналом та вердик від нього - анонсовану пройдисвітом Сєнєю "кулю в лоба". Це пише тобі "дитя 2-ї світової", інженер-офіцер-винахідник, який створював для таких нікчем, як ти, бронетехніку, деякою з яких ти до цих пір гасиш пожеші вашої безвідповідальності. І не пробуй мене залякати СБУ чи таким же пройдисвітом Аваковим, який зі Стецьом є срамом для нашого ХПІ. Я пройшов період залякувань КГБ з 1958 року, коли, на відміну від такого бидла, як ти, відмовився вступати в комсомол. За це маю пенсію лиш в 2350 грн від бувшого замполіта Реви, якого потрібно було прибити ще в 80-х руках. Та ще не вечір. Чекайте нас на Банковій вже не на грейдерах, а на чомусь соліднішому, будемо вас судити за розтоптування Конституції, зі ст 5 включно. З привітом старпер
ПІБ, адреса
Післямова - люстрації буде піддана вся сволота (до дрібноти) з держструктур, яка довела Україну до такого стану.
 
А ось і оперативна реакція влади не забарилася.
Яка оперативність? По вчорашньому листу до Турчинова сьогодні до мене завітали 3 хлопи з СБУ. Як я зрозумів, з відділу боротьби з тероризмом. Найбільше їх цікавило оте вжите мною двослів'я від відомого Сєні "куля в лоба". Поспілкувалися з хлопами, поділилися враженнями від моєї біографії, вони склали протокол про те, що я не буду творити антиправних дій. Я підтвердив, що будемо ганяти на майбутньому Майдані пройдисвітів при владі тільки по діючій Конституції, вживаючи всі сили по підкорянню влади "головному носію" її.
Я жалкую, що я якось забув запитати в загалом нормальних хлопів, чи вони вже розслідували факт терору від СБУ під час Майдану, коли вони підпалили Будинок профспілок, що привело до загибелі людей. Один симпатяга хотів сфотографувати мене та я йому просто рекомендував взяти моє фото з моєї сторінки Фейсбуку, додавши, що я не підпільний, а відкритий борець з барижною владою. А ще я повідомив їх, що ми з нового Майдану попередимо владу про свої наміри її арештувати та піддати Народному трибуналу. Ось таке було в мене побачення з ВЛАДОохоронцями.
Відносно Турчинова та інших жлобів при владі - страх вже точно їх проймає, що так оперативно реагують. До хлопів з СБУ, які, я впевнений, заглянуть на цю сторінку - робіть вибір на якій стороні майбутніх барикад будете захищати конституційний лад.
 
Бидло, ти ще не здох?
Тебе, підора, давно пора було б закрити.
Ти просто гірше ворога.
 

Дед, ты лучше про настроения людей с которыми в Киеве общаешься напиши.
 
Дед, ты лучше про настроения людей с которыми в Киеве общаешься напиши.
Этот идиот с кем может общаться? Только с себе подобными. И если он конечно с Киева, а не какой нибудь горловки.
 
Рада видеть, что вы в добром здравии.
 
Откровенно говоря я не убежден,что ты не меньше идиот чем пенс. Кстати при твоем опыте протирания штанов за компом и прожиганием времени на всякую хуйню ,мог уже давно знать что пенс именно тот за кого пытается себя выдавать.В отличии от тебя он пишет не только на форумах
а твой пердак "работает" оперативно .Давно не натыкался на твои высеры
 
Складаємо список працівників інтера для суду, бо це колаборанти. Нехай українці знають в лице посібників ворога.Терміново потрібен закон про колоборантів і сепаратистів, а то посібники ворога розривають Україну зі середини.

 

А ты вообще в курсе, сколько у тебя детей?
Те кто детьми хвастается - обычно количество указывает. А у тебя, стало быть, их не на столько много, чтобы прямо сказать сколько.
 
столкновение пенсов по идеологии. занятно
 
Складаємо список працівників інтера для суду, бо це колаборанти.
Не вийде, кацапчику, бо вони рекламують генпрокуратуру кума порошенка.
Дуже потрібнен, але це фантастика, бо очільники держави першими "підуть по етапу" за торгівлю з окупантами.
 
А що накоїв наш Кривавий Пастор? Цікаво.

гадаю що Н І Ч О Г О !!! Як і Петро, як і Юра, Сєня...А, Юра повернув гроши ЗЕКа і зіграв на них весілля Сашкові. Ой, забувсь, ще судить опудало Януковіча, і посадить його за грати. Я думаю суспільство у теперішньому стані "схаваєт" цю комедію.
 
А у меня лише 2396, однако я не хнычу по любому поводу. Ну иии?

Вибач друже, мені здається тут не "хникати" треба...пропрацювати все життя, віддати сили і молодість, і отримати 80 доларів в багатющій країні світу!? (тіко у таджика менш пенсія ніж у тебе).
А біля тебе людина, яка витрачає на відпустку півляма доларів, і ти при цьому кажеш що "він заробив"!!! https://www.kharkovforum.com/showpost.php?p=63972442&postcount=110

я певен що ви всі прихильники маркіза де Сада, це вже беззаперечно, вибач може образив чимось.